Rozkazujaca Wszystkim I Wielbiona Przez Tlumy Trojca

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Wed Mar 16, 2005 11:36 am

Yyy... nephit - nie uciekłam do budy :roll: Nie wiem, czy ktoś mi teraz uwierzy, czy nie, ale poprostu nie zauważyłam, że temat został tu przesunięty. Rzadko zaglądam do Miodzio :roll: A w Twoim poście widzę jakieś grzeszne nastawienie do Świętej Trójcy. Jak możesz? :twisted: ... A tak poważnie - chociaż jedna normalna osoba, którą to nie bawi? Nie wierzę :shock:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Mar 17, 2005 5:59 pm

niezrozumiany, cale zycie niezrozumiany
nikt cię nie kocha... nikt cię nie lubi... wiewiórki cie gryzą... zielone rajtuzy się podarły... Marudny jesteś, wiesz 8)
powiedzialem o Cieciwach, bo to jedyby fanfik, ktory czytam..
Mam się czuć wyróżniona? A może powinnam się przerazić i stremować? Teraz ręka przy pisaniu Cięciw będzi mi drżała, bo za każdym razem będę myśleć o piterze... :lol:
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Mar 17, 2005 6:08 pm

Wiesz _liz to chyba zaszczyt, że piter czyta Twój ff :twisted: Kto by pomyślał, że taka chwila kiedykolwiek nadejdzie 'piter wciągnięty przez jakiś fic' :shock: Idzmy w innym kierunku... Wiesz to może byc doskonała droga manipulacji naszego małego człowieczka :twisted: Niby zwykły ff a nakłaniający do niezwykłych zadań :twisted:

PS.Ale po co go nakłaniac? Chłopka nas uwielbia i wykonuje najtrudniejsze zadania bez gadania8) :twisted:

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Apr 14, 2005 8:10 pm

Tak chciałabym zauważyc, że pamiętam o członku naszj Trójcy i ogłaszam, że komnata wróciła a wszyscy wiemy jak piter za nią tęsknił i specialne na jego częśc będzie miał już tam super rangę jeśli tylko wpadnie :wink:

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Apr 14, 2005 8:17 pm

Właśnie piterku! :twisted: Komnata wróciła. Ty też wrócisz? Jak sam widzisz mamy dla ciebie nawet specjalną rangę - ale to niespodzianka :roll:

No i jest nasz tradycyjny mleczny temat, gdzie tocza się również rozmowy o twoich rajtuzach. Eh, porządek musi być.
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests