Brak mleczka

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Jun 23, 2005 6:20 pm

he? ha? ze co? ze niby ja nie moge jej zdemoralizowac..? :shock: phi, smieszne... :roll:

hm.. czy ja wiem.. grozna i niemila..? mnie to bardziej wyglada na slodka i milusia.. :roll:

sygnaturka.. hm.. kuszaca propozycja.. hm.. bardzo kuszaca.. hm, czekaj.. w zasadzie nie az tak bardzo.. w sumie to zupelnie nie bardzo.. w gruncie rzeczy to w ogole nie wiem nad czym ja sie zastanawiam.. DONIU ROXXX!!
Zakuwajacy Onarek wrote: JA też chcę iśc na imprezę i przestac się uczyc :!:
co Cie powstrzymuje..? zastanow sie dobrze co chcesz w zyciu robic.. a konkretnie co chcesz robic do niedzieli: kuc czy pic? jak juz sobie odpowiesz na to pytanie, to reszta jest zadziwiajaco prosta.. 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Jun 25, 2005 4:41 pm

Cóż pani Paschalska to przecież Gwiazda 8) Jej kariera kwitnie :lol: Już się nawet pojawiła w reklamie pigułek antykoncepcyjnych . " Antykoncepcja -ja już wybrałam". Nie no, normalnie za chwilę będzie reklamować podpaski, proszki i serki do smarowania :mrgreen: A może nawet mleko.
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Elip
Starszy nowicjusz
Posts: 252
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:18 am
Location: Z Daleka :P

Post by Elip » Sun Jun 26, 2005 10:28 pm

he? ha? ze co? ze niby ja nie moge jej zdemoralizowac..? phi, smieszne...
A niby jak chcesz to zrobić? :twisted:

Jeżeli Panna Paschalska zacznie reklamować mleko... to nie wypiję już ani kropli :roll:

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Jun 27, 2005 6:20 pm

Elip wrote:
piter wrote:he? ha? ze co? ze niby ja nie moge jej zdemoralizowac..? phi, smieszne...
A niby jak chcesz to zrobić? :twisted:
Elip milcz bo jeszcze piter weźmie to na serio i będę musiała uciekac z kraju :shock:

User avatar
Elip
Starszy nowicjusz
Posts: 252
Joined: Fri Apr 30, 2004 11:18 am
Location: Z Daleka :P

Post by Elip » Thu Jun 30, 2005 12:42 pm

Ja po prostu wątpię w to, że piter byłby w stanie jakoś cię bardziej zdemoralizować... wątpię by ktokolwiek był :haha:
Z naszego mlecznego forum tak nagle uciekł tłumacząc potem, że "przypłynął z falą" :twisted: że teraz nie biorę na serio tego, co mówi.
Nie to, żebym kiedykolwiek brała go na serio :lol:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests