liczby poscikow

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

liczby poscikow

Post by piter » Sat Dec 18, 2004 5:12 pm

Nie widziałem jeszcze takiego tematu więc chciałem coś o tym napisać. Czyje liczby postow wam się najbardziej podobają??????? Napiszcie które i dlaczego??
Mnie się najbardzij podoba liczba postow *Tess* chociaż nie przepadam za Tess to podoba mi się, dlatego, że Tess ma tam słodki uśmiech i wygląda jak aniołek.
A 2 to Hotaru. Ale nie wiem dlaczego : )
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Dec 18, 2004 5:56 pm

a wiesz która mi się podoba liczba postów .... twoja Piter :lol:
:)

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Sat Dec 18, 2004 8:59 pm

Dlaczego masz taki sam text wpisu jak ja? :?: :?: :?:

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sat Dec 18, 2004 9:30 pm

Kto ją uświadomi?

Pamiętam, jak Ramzes był uświadamiany na temat cynizmu... To były czasy... :tak:

Więc kto podejmie się Wielkiego Wyzwania? :devil:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Lizzy88
Nowicjusz
Posts: 105
Joined: Sat Aug 21, 2004 5:49 pm
Contact:

Post by Lizzy88 » Sat Dec 18, 2004 11:05 pm

A mi najbardziej podoba się ogólna liczba postów... Polak potrafi! :tak:
Piter, ja nie chcę się czepiać, ale w tej Twojej przeuroczej parodii jest pewna nieścisłość: jak w liczbie postów ktoś może mieć słodki uśmiech? :shock: (Ja wiem, o co Ci chodzi i że tak brzmiał oryginał, ale pod tym względem jestem straaszna i potrafię się czepiać najdrobniejszych szczególików) :wink:
_issy_, ja myślę, że to była telepatia :twisted:
Hehe, uświadamianie nieuświadomionych to ciężka sprawa... Jak jesteś za delikatny, to cię taki nie zrozumie, a jak za brutalny - to się obrazi :roll:
Zobaczymy, kto to zrobi... :twisted:
Mężczyzna uważa, że wie, ale kobieta wie lepiej. - chińskie

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Dec 19, 2004 12:30 am

Magea wrote:a wiesz która mi się podoba liczba postów .... twoja Piter
tak naprawde to liczba moich postow jest pewnie mniej wiecej dwa razy wieksza.. tylko, ze czesc z nich juz pochowalismy w bezimiennym grobie razem z calym Miodzio 8)
_issy_ wrote:Dlaczego masz taki sam text wpisu jak ja? :?: :?: :?:
jak to taki sam?? to nie wiedzialas?? :shock: teraz juz wszyscy tak pisza - ja ten tekst znalazlem dzisiaj na trzech zupelnie niezaleznych forach :shock:. Dosc czynnie biore uczial w dyskusjach przyrodniczych - dzisiaj rano czytalem sobie Forum Poswiecone Ratowaniu Kaczek Plaskonosych - i tam wlasnie znalazlem taki post. swoja droga troche mnie zirytowalo, ze taki offtop tam wstawiaja, ale pomyslalem, ze na nasze forum bedzie w sam raz.

Lizzy, z tym oryginalem to mowisz o Kaczkach Plaskonosych czy znalazlas to na jakims innym jeszcze forum?

{o}, o co chodzi z tym uswiadamianiem? to to o pszczolkach i kwiatkach? ja w zasadzie chetnie, ale sam jeszcze nie do konca wiem o co chodzi - rodzice pozwolili mi sie nauczyc dopiero do momentu jak pszczolka zobaczy kwiatek...:roll: (ale spox - obiecali, ze jak skoncze 20stke to bede mogl przeczytac co jest w rozdziale 16tym :mrgreen: - na szczescie pierwsze 14 rozdzialow nauczylo mnie, ze to co jest dalej nie powinno mnie zbytnio interesowac.. :roll:)
------ EDIT -------

_issy_!! teraz dopiero zauwazylem Twoj temat :mrgreen: alez zbieg okolicznosci :mrgreen:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Sun Dec 19, 2004 12:53 am

JA PRZEPRASZAM :!: :!: :!: :cheesy:
wiem ze jestem tu krociutko :witaj: , ale mozecie mi nooooormalnie wyjasnic o co konkretnie chodzi :blah: :?: :?: :roll: bo juz kompletnie nie kapuje czy to do mnie czy nie i o czym.........

:? :?

Badzcie tak uprzejmi :!: :!: 8)

I mi wytłumaczcie :blah:

:cheesy: :mrgreen: :cheesy: :xmas:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Dec 19, 2004 1:32 am

uuuu.. krzywa stezenia emotek na centymetr kwadratowy postu przebila wlasnie sufit 8)

issy... w skrocie chodzi o to, ze naiwnosc i niedojrzalosc tolerujemy na tym forum tylko w jednym dziale. dzialem tym jednakze nie jest 'My!' tylko 'Tworczosc'... tak wiec Twoj temat byl zupelnie nie na miejscu.. :roll:

ale w ramach pocieszenia dodam, ze pierwsze dwa wyrazy ostatniego postu wykreslaja dobry kierunek na nowy poczatek Twojego forumowego zycia.. 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Dec 19, 2004 2:59 pm

_issy_, najlepszym sposobem na kpinę jest zignorowanie jej, więc twoje dopytywanie się w tym temacie, o co tak w ogóle chodzi, tylko dolewa oliwy do ognia. To woda na młyn dla pitera.

you've been warned
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Dec 19, 2004 6:29 pm

bo juz kompletnie nie kapuje czy to do mnie czy nie i o czym.....
Albo ja mam kiepski dzień, albo coś tu z kimś jest nie tak :shock: Napiszę najprościej jak potrafię, abyś zrozumiała... No jasne, że to było do Ciebie. Ha! Szok co? :roll: Bo tak naprawdę kogo obchodzi jaki avatarek Ci się podoba? Możesz o tym wspomnieć danej osobie bądź zrobić coś takiego w Miodzio... Piter będzie zadowolony :mrgreen: No i głównie o to chodziło... Przynajmniej ja to tak rozumiem bo dobiłaś mnie swoim topikiem tak samo jak Piter :?
Mam nadzieję, że zostałaś uświadomiona i wybacz jeśli Cię uraziłam, ale dziś wszystko mnie denerwuje i jak zopbaczyłam taki temat :evil: No, ale chyba juz rozumiesz?

User avatar
aras
Zainteresowany
Posts: 460
Joined: Fri Aug 15, 2003 3:59 pm
Location: Będzin

Post by aras » Sun Dec 19, 2004 6:31 pm

_issy_ wrote:JA PRZEPRASZAM :!: :!: :!: :cheesy:
wiem ze jestem tu krociutko :witaj: , ale mozecie mi nooooormalnie wyjasnic o co konkretnie chodzi :blah: :?: :?: :roll: bo juz kompletnie nie kapuje czy to do mnie czy nie i o czym.........

:? :?

Badzcie tak uprzejmi :!: :!: 8)

I mi wytłumaczcie :blah:

:cheesy: :mrgreen: :cheesy: :xmas:
itp. itd. w skrócie - jak tak dalej pójdzie to Cię wywalą szybciej niż myślisz.
_issy_ wrote:od kiedy {o} zrobil ten przewodnik duzo osob wiecej korzysta i sie zalogowalo np. ja : )
jesteś pewna, że go przeczytałaś ?? :roll: .
Czytaj między wierszami...

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Dec 19, 2004 6:33 pm

turdumdumdumturdumdum...

hm.. coz to moze byc..?

ach tak! widze na horyzoncie bialego konia! a na nim rycerz w lsniacej zbroi! to z pewnoscia Obronca_Ucisnionych<tm> Graalion!

naprzod Prawoś...! ee... khm.. no tak.. konie tez maja swoje potrzeby...

...

... (boze.. ile ten kon jada...:shock:)

...

... uff.. nareszcie skonczyl i Obronca_Ucisnionych<tm> ponownie mknie a oczy nasze oslepia slonce przegladajace sie w jego zbroi!

ciekawe gdzie dzisiaj zamierza wyplenic zlo...

chyba zmierza nad rzeke.. czy to mozliwe? czyzby naprawde byl glu.. ee.. odwazny na tyle, zeby porwac sie na Pitera? i to w jego wlasnym Mlynie...!? nikomu jeszcze nie udalo sie przejsc nawet przez podworko na ktorym Piter trzyma psa z piekla rodem o imieniu Sarkazm, ktorego wszyscy zdrobniale (i bardziej adekwatnie) nazywaja Sk**wiel..

ale jednak! najwyrazniej rycerski Graalion pragnie poddac probie legendarne sk****synstwo Pitera i jego psa!

przeniesmy sie na chwile do Mlynu Pitera... co potwornego zdolal dzisiaj uknuc..? hm.. wydaje sie, ze torturuje jakas mloda dziewczynke.. [ZOOM NA DZIEWCZYNKE] tak.. poznaje ja.. najwyrazniej porwal ja z Zakladu Dla Dzieci Baaaardzo Uzdolnionych im. Renaty Beger.. biedne dziewcze! co tez Zly Piter zamierza z nia poczac..? hm.. to nie zabrzmialo dobrze... to sie wytnie.. jeszcze raz: jakie okrutne plany przygotowal dla niej Zly Piter..? obok dziewczynki widzimy walajace sie szczatki poprzednich ofiar Potwora.. te szczegolnie sponiewierane zwloki wygladaja troche jak Xander...

dziewczynka nie zdaje sobie sprawy z przebieglosci oprawcy.. na razie udaje jej przyjaciela, jednak my, nauczeni doswiadczeniem wielu jej poprzednikow wiemy, ze to tylko pozory..

no i wlasnie.. Piter przeszedl do punktu kulminacyjnego swoich chorych fantazji... wlasnie ujawnil dziewczynce swoja prawdziwa nature.. nie jest jej przyjacielem - caly czas smial sie z niej w duchu!

dziewcze nie moze uwierzyc, ze spotkala sie ze Zlem Wcielonym.. placze.. nie moze powstrzymac spazmow.. Piter usmiecha sie pod nosem..

gdzie nasz bohater, kiedy tak bardzo go potrzebujemy..? ale oto i on! Obronca_Ucisnionych<tm> Graalion! po pokonaniu Sk**wiela, jednym kopnieciem rozwala drzwi w drzazgi i wbiega na miejsce kazni.. rozpedza sie z mieczem uniesnionym nad glowe, krzyczac caly czas 'AAAAAAAAA!!' (domyslamy sie, ze prawdopodobnie Sarkazm nasikal mu do zbroi.. biedak.. zrboja z pewnoscia pali teraz zywym ogniem..).. juz jest przy Piterze! zamierza sie do ostatecznego ciosu!! i..

...pada..? o badz przeklety, Piterze!! jak smiales odsunac sie i podstawic mu noge!! przeciez nie mogl tego przewidziec... czyz nie jest powinnoscia zlego bohatera kleczec w takich przypadkach i bez odrobiny godnosci blagac o litosc?? zali nie masz zadnego szacunku dla konwencji..?

ehh.. koniec widowiska... przynajmniej Sarkazm zdechl..

...

CO?

to byla ONA??

CO???

miala szczeniaki???

Z KIM????

z Cynizmem????

hm.. zaciagnac sie do Legii Cudzoziemskiej..? genialny pomysl.. chyba wysla nas przynajmniej do Afryki, co?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Dec 19, 2004 6:45 pm

od kiedy {o} zrobil ten przewodnik duzo osob wiecej korzysta i sie zalogowalo np. ja : )
:shock:

User avatar
Lizzy88
Nowicjusz
Posts: 105
Joined: Sat Aug 21, 2004 5:49 pm
Contact:

Post by Lizzy88 » Sun Dec 19, 2004 6:48 pm

Piter, powaliłeś mnie na kolana! :lol: Normalnie z krzesła spadłam! :lol: :lol:
Widać, że ta mała dyskusja to jest dopiero młyn na wodę Pitera, właściciela psa o imieniu Sarkazm! :wink: :lol:
Definitywnie mam lepszy humorek!
Co do przewodnika - to jakie dużo więcej? Może poprzybywała trochę nowych osób, ale liczba użytkowników jeszcze nie przekroczyła tysiąca :twisted: Przecież to nie jest dżungla pokroju RF, żeby bez przewodnika ani rusz. Najwyżej można się na początku zbłaźnić...
Last edited by Lizzy88 on Tue Dec 28, 2004 7:02 pm, edited 1 time in total.
Mężczyzna uważa, że wie, ale kobieta wie lepiej. - chińskie

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Dec 19, 2004 9:50 pm

No i proszę, wystarczyło się zlitować nad nową i zasugerowac co tak naprawdę się dzieje, by stać się celem. Co więcej, uzyskać przydomek "Obrońcy Uciśnionych". A nawet "Obrońcy_Uciśnionych<tm>". Co więcej, uczestniczyć w "chorych fantazjach" pitera. Co więcej ... a nie, to już chyba wszystko.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Sun Dec 19, 2004 10:05 pm

:shock: Lizzy88 nie wiem co Cie tak rozbawilo. Musze powiedziec, ze tekst dosyc przecietny natomiast nieprzecietna jest Twoja chec podlizania sie piterowi :shock:

a co do tematu pierwotnego stworzonego przez issy to wydaje mi sie ze nie odroznia sie od za bardzo od morza innych debilnych topicow wymyslanych na tym forum :shock:


podsumowujac :shock:
Collect some stars to shine for you.

User avatar
Lizzy88
Nowicjusz
Posts: 105
Joined: Sat Aug 21, 2004 5:49 pm
Contact:

Post by Lizzy88 » Sun Dec 19, 2004 10:21 pm

Nephit, ja nie odczuwam potrzeby podlizania się piterowi. Wiesz, nie jest dla mnie jakimś superbóstwem. Dobra, nabluzgam mu następnym razem i to tak że będzie płonął żądzą zemsty i mordu... okay? Oczywiście nabluzgam mu nie bez powodu, bo to też byłoby bez sensu... :? A najlepiej to już nic na temat pitera nie napiszę...
Wiesz, co mnie głównie rozbawiło? Może nie sam jego tekst, ale ogólna dyskusja, jaka z tego wszystkiego wynikła... a głównie polemika pomiędzy niektórymi osobami...
Cholibka, łżesz jak pies - źle, piszesz prawdę - jeszcze gorzej... :roll:
Mężczyzna uważa, że wie, ale kobieta wie lepiej. - chińskie

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Sun Dec 19, 2004 10:55 pm

Lizzy88 wrote:Piter, powaliłeś mnie na kolana! :lol: :lol: :lol: Normalnie z krzesła spadłam! :lol: :lol: :lol:
Widać, że ta mała dyskusja to jest dopiero młyn na wodę Pitera, właściciela psa o imieniu Sarkazm! :wink: :lol: :lol: :lol:
Definitywnie mam lepszy humorek!
Aha czyli to odnosilo sie ogolnie do calej dyskusji :shock: okej.

moze poprostu mam uczulenie na pukncie lania innym na glowe z wiaderka oznaczonego 'komplementy & spolka', na co mialem szanse sie napatrzec w komentarzach pod ff :o
Collect some stars to shine for you.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Dec 20, 2004 12:20 am

Lizzy, dziekuje.

nephit, spieprzaj dziadu, ze zacytuje prezydenta mojego miasta... :roll: to, ze komus sie podoba jak cos czasami zrobie nie oznacza jeszcze, ze jego marzeniem jest lizanie mi tylka... natomiast Twoja ciagla negacja wszystkiego co robie zaczyna nasuwac mi mysl, czy aby i Ty nie jestes moim fanem, tylko boisz sie braku akceptacji otoczenia..8)

i wreszcie Graalion - nie mialem zamiaru przylepiac do Twoich plecow tarczy strzeleckiej.. co najwyzej jakas mala - do rzutek.. 8)

zarowno Ty, jak i Marta powinniscie sie wstydzic - psujecie innym zabawe :evil:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Dec 20, 2004 1:40 pm

Wstydzić? :? Czego :roll: Przynajmniej wyjaśniłam biedaczce ocb bo sama nie zdołała się domyślić...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests