Czy wy wszyscy jesteście idiotami :> ?

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Fri Nov 26, 2004 6:04 pm

Czy ja tu wyczuwam jakiś flirt? :shock: Onarku, Ty, z Piterem? W siódmym niebie? :lol:

A ja czuję się tu taka samotna... :roll: Chyba muszę wychylić nosa poza Twórczość 8)

Onarku, współczuję brata. Ale podziękuj mu za moją dobrą zabawę :haha: :? I cieszę się, że mój mały czubek jeszcze na takie coś nie wpadł :roll:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Nov 26, 2004 6:23 pm

~Lenka~ wrote: :lol: Zupełnie nie wiem o czym mówisz...
A zdawało mi się, że jesteś bystra :lol: No, ale każdy może się mylić 8) :twisted:
nowa wrote:Czy ja tu wyczuwam jakiś flirt? :shock: Onarku, Ty, z Piterem? W siódmym niebie? :lol:
:shock: Piotruś czy my flirtujemy? :shock: Bo jeśli tak to mnie uświadom 8) Bo głupio by było gdybym tego nie wiedziała nie :lol: Poza tym to, że Piter chce wejść do środka mojego nieba jeszcze nic nie oznacza 8) Chyba :roll: A może znów się mylę :shock: H E L P M E :shock:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Nov 26, 2004 7:00 pm

hm.. w sumie to nie wiem.. moze i flirtujemy.. :roll: chyba trzeba by zapytac jakiegos autorytetu.. :roll:
Renya wrote:'To jest jakaś różnica pomiędzy rowami a sejmem? W obu tłum ludzi w sezonie.'
mialem raczej na mysli, ze laduje tam podobny typ ludzi.. :mrgreen:
onarek wrote:A były tam jeszcze inne podtexty?
moze.. ale co by to byly za podteksty, ktore wszyscy widza.. (moze nie jestes tak bystra jak myslalem :twisted: - zemsta za geneze nickow 8))

i jeszcze kwestia mojego gorszenia publiki... w sumie to nie wiem.. moze i gorsze.. :mrgreen: (to dobrze, prawda?:roll:)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Nov 26, 2004 7:09 pm

piter wrote:hm.. w sumie to nie wiem.. moze i flirtujemy.. :roll: chyba trzeba by zapytac jakiegos autorytetu.. :roll:
Dobry pomysł, ale kogo tu się zapytać? :roll:
piter wrote:(moze nie jestes tak bystra jak myslalem :twisted: - zemsta za geneze nickow 8))
Oj już Cię raz ostrzegałam, abyś na mnie uważał :twisted: Chyba naprawdę wybiorę się do tej Wawy i zabiorę ze sobą jakieś kajdanki i wywizę Cię do lasu i tam zostawię na pastwę 'tych' baranków i innych zwierzątek które skrzywdzileś :twisted:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Nov 26, 2004 7:55 pm

hm.. nie wiem.. moze Romana Giertycha..? on sie wydaje byc dosc obeznany w sprawach damsko meskich.. nieczesto mozna spotkac takiego amanta jak on.. :roll:

kajdanki..:twisted: a pozniej mowia, ze to ja jestem zboczony...:roll:
skrzywdzilem? one nie narzekaly :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Fri Nov 26, 2004 8:08 pm

Hmm ciekawa propozycja :twisted: Ale sam się zapytaj bo ja sie wstydzę :lol: Albo wiesz co ja wiem jak to łatwiej załatwić, bo po co niepokoić innych 8) Zadam Ci jedno pyatnie a Ty na nie odpowiesz :twisted: Uwaga :!: 'Flirtujesz ze mną?' i aby nie było tak trudno masz podpowiedzi:
1.Tak bo jesteś urocza :twisted:
2.Nie! W życiue co Ty sobie wariatko myślisz! :lol:
3.A wspominełem, że lubię króliczki? :lol:
Masz 1min. na odpowiedź mam nadzieję, że dasz radę! Niech moc będzie z Tobą jak tak :P

-------
Oj jak wspomnisz dla faceta o kajdankach to od razu myślą tylko o jednym 8) Powiedzmy, że miałam na myśli sznureczek może teraz będzie lepiej :twisted:

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Sun Nov 28, 2004 12:23 am

hm.. w sumie to nie wiem.. moze i flirtujemy..chyba trzeba by zapytac jakiegos autorytetu..
odpowiadam :mrgreen: :NIE.NIE FLIRTUJECIE. :evil: :twisted:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Nov 28, 2004 3:20 am

hm.. autorytet sie wypowiedzial.. :roll: kimze ja jestem by sie sprzeciwiac... prawdopodobnie prowadzilismy tylko inteligentna konwersacje..:roll:

teraz za to mamy problem...:roll: obie jestescie nieomylne.. co bedzie jak sie bedziecie roznily w opiniach..?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Sun Nov 28, 2004 10:44 pm

piter wpadles :twisted: 8)
Collect some stars to shine for you.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Nov 28, 2004 11:38 pm

Hmmm no może i racja :roll: W sumie to lepiej się czuję sądząc, że to była inteligentna konwersacja 8) Jakoś zdanie 'flirt z Piotrusiem' przeraża mnie :lol:

Malinka może się zapoznamy skoro jesteśmy obie nieomylne? :cheesy: Marta jestem :cheesy:

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Mon Nov 29, 2004 12:04 am

piter wpadles
dodam tylko do tej jakże trafnej wypowiedzi nephitka: JAK ŚLIWKA W KOMPOT :mrgreen: :twisted:
Jakoś zdanie 'flirt z Piotrusiem' przeraża mnie
eee to nie jest takie straszne :twisted: chwilami bywa nawet przyjemne :roll: :cheesy: :twisted: a nawet exciting :roll: dobra już nic nie mówię,bo pracę magisterską na ten temat napiszę :cheesy:
Malinka może się zapoznamy skoro jesteśmy obie nieomylne? Marta jestem
Ja również Martusia,bardzo mi miło :D

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Nov 29, 2004 12:10 am

Więc jak już się znamy :twisted: Może tak poplotkujemy na temat Piotrusia? :twisted: Widać, że Ty już masz doświadczenia w tej dziedzinie ja dopiero zaczynam :roll: :twisted:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Nov 29, 2004 1:43 am

nephit wrote:piter wpadles :twisted: 8)
nephit.. zamilcz... mam wystarczajaco duzo problemow i bez dziamgajacej nad glowa publicznosci... :roll:

1. onarku, dlaczegoz to przerazajaca wydaje Ci sie wizja flirtowania z moja skromna osoba..? :roll: (chyba nie odstraszyla Cie moja niezachwiana skromnosc...?)

2. malinko... co znaczy 'chwilami'..? :evil:

3. Moje drogie Marty.. plotkujcie sobie ile chcecie.. nie mam nic do ukrycia... 8) chyba...:roll:

ps: hyhyhy.. :twisted: teraz jak powiem 'Najbardziej lubie Marte', to obie bedziecie usychac z zazdrosci czy aby nie chodzilo mi o ta druga... :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Mon Nov 29, 2004 12:51 pm

Więc Piotrusiu wizja flirtu z Twoją skromną osobą przeraża mnie ponieważ boję się uzależnienia 8) No chyba nie wątpisz, że taka możliwość istnieje? :twisted: Później jak Ci się już znudzą te pogawędki i 'moja skromna osoba' co ja zrobię? :roll: Zostanęł sama zapomniana z krwawiącym serduchem? :lol: :twisted: Takiej straty nie przeboleję 8)

Myślisz, że nie masz nic do ukrycia? :roll: A wydawałoby się, że jesteś ciut tajemniczy :twisted: No, ale każdy może sie mylić :roll:

Wszystkie Marty są fajne, ale ja jestem najfajniejsza 8) :twisted:

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Mon Nov 29, 2004 10:44 pm

lubie podjudzac :roll:

malina... nie taka Cie znam :twisted: Ty bys walczyla o swoje :twisted:


onar-ek - powolisz zeby byla ta druga? :roll:
Collect some stars to shine for you.

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Mon Nov 29, 2004 11:48 pm

Może tak poplotkujemy na temat Piotrusia? Widać, że Ty już masz doświadczenia w tej dziedzinie ja dopiero zaczynam
jasne :twisted: co chcesz wiedziec :?: :cheesy: :twisted:
malinko... co znaczy 'chwilami'..?
wtedy kiedy masz akurat dla mnie czas... :roll: (udało mi się wywinąć :twisted: )
plotkujcie sobie ile chcecie.. nie mam nic do ukrycia...

BULL...znaczy NIEPRAWDA :mrgreen:
ps: hyhyhy.. teraz jak powiem 'Najbardziej lubie Marte', to obie bedziecie usychac z zazdrosci czy aby nie chodzilo mi o ta druga...
a spróbuj nie zaznaczyć,że chodzi o MNIE :evil: :evil: :twisted:

Wszystkie Marty są fajne, ale ja jestem najfajniejsza
kurcze...nie chcę być niegrzeczna... :roll:
malina... nie taka Cie znam Ty bys walczyla o swoje
ha :!: czyli niektórzy już wiedzą że jest MÓJ (hahaha złowieszczy śmiech) :twisted: :twisted:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Nov 30, 2004 12:22 am

onarek wrote:Więc Piotrusiu wizja flirtu z Twoją skromną osobą przeraża mnie ponieważ boję się uzależnienia 8) No chyba nie wątpisz, że taka możliwość istnieje? :twisted:
hm.. powiedzmy, ze wybrnelas 8) nie, nie watpie.. sam sie od siebie uzaleznilem.. musze ze soba godzine dziennie flirtowac przed lustrem bo inaczej wariuje...

naprawde bedzie Ci krwawic serce jak sie przestane do Ciebie odzywac..? :roll: (musze kiedys sprawdzic..:twisted:)

nie jestem tajemniczy :P

nephit.. ja Cie nakarmie Twoimi wlasnymi genitaliami jak sie nie zamkniesz... :evil: :twisted:
malina wrote:wtedy kiedy masz akurat dla mnie czas... :roll: (udało mi się wywinąć :twisted: )
zawsze mam dla Ciebie czas :roll: (nie, nie udalo :twisted:)

malinko.. 'Bull' nie znaczy 'Nieprawda'...:roll: chyba, ze chcialas napisac cos innego..? :twisted:

masz akt wlasnosci moje osoby? :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Nov 30, 2004 6:43 pm

piter wrote:nie, nie watpie.. sam sie od siebie uzaleznilem.. musze ze soba godzine dziennie flirtowac przed lustrem bo inaczej wariuje...
Po śmierci Narcyza Oready zapytały jeziorko w którym się przeglądał dlaczego po jego śmierci przemieniło się w czarę gorzkich łez -Płaczę za Narcyzem-odrzekło jezioro. Wcale nas to nie dziwi-powiedziały wówczas.-Całymi dniami uganiałysmy się za nim po lasach, ale jedynie ty mogłeś z bliska rozkoszować się jego urodą. -Narcyz był zatem piękny?-zdziwiło się jezioro. -Któż lepiej od ciebie mógłby to wiedzieć?-wykrzyknęły zaskoczone Oready.-To przecież nad twoim brzegiem pochylał się każdego dnia. Jezioro zamilkło na chwilę, po czym rzekło: -Opłakuję Narcyza, ale nie dostrzegłem nigdy, że jest piękny. Opłakuję Narcyza, bo za każdym razem, kiedy pochylał się nade mną, mogłem dojrzeć na dnie jego oczu odbicie mojej własnej urody...
piter wrote:naprawde bedzie Ci krwawic serce jak sie przestane do Ciebie odzywac..? :roll: (musze kiedys sprawdzic.. :twisted: )
Hmmm wolałabym nie :!: Chyba nie chcesz mieć mnie na sumieni? Chcesz, aby mój duch pośmiertnie Cię nawiedzał i skomlał za tym co mi zrobiłeś? :roll: :twisted:
nephit wrote:onar-ek - powolisz zeby byla ta druga? :roll:
Piotrek jest jakas druga? :evil: :twisted:

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Re: Czy wy wszyscy jesteście idiotami :> ?

Post by Ramzes » Tue Nov 30, 2004 7:34 pm

Zasmucony waszą głupotą wrote:Zamiast coś z sobą robić to przeżywacie jakieś g.... które i rtak nigdy nie miało miejsca. Ludzie to tylko serial !!!
IQ poniżej 50 to żadna ujma, wychodźciee na ulice i nie kryjcie się ze swoim idiotyzmem. Pokażcie ilu was jest. <lol2>
Teraz załóżcie jeszcze foeum mody na sukces albo ciuchci i przeżywajcie to wszystko razem.
Takich kretynów to ja nigdy nie widziałem. Idźcie lepiej sie zaćpajcie to naprawde jakaś frajda dla was bedzie, bo wiecej idiotów już nam w kraju leppera naprawde nie potrzeba.
P.S. mmoże hymn Polski zróbcie na ten kawałek z początku co Dido śpiewa. Ja bym już pisał petycje borowiki.
Nara frajerzy, poprawcie okulary, przeczeście swoje zatłuszczone włosy i wracajcie do waszego życia - pisania post'ów.
Ja tam Carpe Diem i disco or smthg.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :twisted: mądrze gada :cheesy:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Tue Nov 30, 2004 8:13 pm

piter jakos internetowa kastracja mnie nie przeraza :twisted:
Collect some stars to shine for you.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests