Czy wy wszyscy jesteście idiotami :> ?

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Dec 01, 2004 1:46 am

nephit... jestem pewien, ze nie przeraza Cie rowniez zwykla kastracja... :roll: czego niby mialaby Cie pozbawic..? :twisted:

Marto.. nie wiem co chcialas powiedziec mi przez ten fragment.. bo, ze jestem piekny i wspanialy jak Narcyz to ja wiem.. ale przeciez nie mozna o mnie powiedziec, zebym byl zapatrzony w siebie - w koncu naczelna moja cecha jest skromnosc.. :roll:

z tym duchem to sie waham.. a czy jako duch bedziesz nosila jakies zbedne czesci garderoby, ktore tylko by Ci utrudnialy poruszanie sie w eterycznych niebiosach..? (zbedne czesci garderoby = jakiekolwiek czesci garderoby 8))

oczywiscie, ze nie ma zadnej drugiej - jest tylko jedna 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Wed Dec 01, 2004 12:24 pm

Ten fragment sam się jakoś zmniejszył :x I nie wiem dlaczego bo poprzedzony był jeszcze wstępem o Narcyzie :x No, ale chodziło mi o to, abyś na siebie uważał z tą swoją oceną przecież się o Ciebie martwię :lol: Uważaj na lustra :!: Tyle Ci powiem :lol:
piter wrote:a czy jako duch bedziesz nosila jakies zbedne czesci garderoby
To chyba zalezy od tego kiedy będzie mój kaput :lol: Jeśli w nocy to.... :twisted: A jeśli podeczas dnia to będę cała ubrana 8) Jednak nadal nalegam, abyś tego nie próbował... Co to za przyjemność być duchem... Co to za przyjemność 'widzieć' ducha w jakiejkolwiek odsłonie :twisted: Osoba zyjąca jest bardzij przydana 8)
piter wrote:oczywiscie, ze nie ma zadnej drugiej - jest tylko jedna 8)
Nie podoba mi się ta odpowiedź :evil: Można ja odczytywać dwojako :evil: Chodziło mi raczje o coś bardziej konkretnego :roll: No, ale jeszcze Cie wyszkolę nie martw się :twisted: Juz niedługo będziesz chodził jak zegareczek :twisted: Mój własny zegareczek :twisted:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Dec 04, 2004 2:30 pm

lustra... ok.. postaram sie nie wchodzic im w droge... (az takie sa niebezpieczne..?:shock:) (tylko jak teraz nakarmie swoje uzaleznienie..?:roll:)

wiesz.. przyjemnosc z ogladania ducha jest podobna do przyjemnosci plynacej z ogladania filmow erotycznych.. :twisted: (nie zebym ja takie swinstwa ogladal - pracuje ciezko, zeby zostac swietym 8))

zegareczek.. i zaloze sie, ze nawet 'tik-tak' zmienisz mi na 'tak-tak' :lol: :roll: (kobeity kiepsko znosza odmowe :roll:)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Dec 04, 2004 5:36 pm

piter wrote:az takie sa niebezpieczne..? :roll:
Dokładnie tak :!: Wyobraź sobie, że u mnie w domku wszystkie lustra popękały jak tylko zaczęłam się w nich przeglądać i nie wiem dlaczego? :roll:
piter wrote:(tylko jak teraz nakarmie swoje uzaleznienie..? :roll:)
Echem przeczytaj jeszcze raz fragment o jeziorku i Narcyzie a znajdziesz tam odpowiedź :mrgreen: Jeśli jestes bystry znajdziesz a jesli nie... :roll: Echem no, ale czekam może Ci się uda to proste tyle powiem :mrgreen:
piter wrote:wiesz.. przyjemnosc z ogladania ducha jest podobna do przyjemnosci plynacej z ogladania filmow erotycznych.. :twisted:(nie zebym ja takie swinstwa ogladal - pracuje ciezko, zeby zostac swietym 8))
Jeśli ich nie oglądasz to skąd wiesz? :twisted: I nie wykręcej mi się tu hasełkami, że to gdzieś czytałeś :lol:
Ty i święty? :haha: :scep: Yyyyy..... Chyba przydadzą się jakies egzorcyzmy :roll:

A co do zegareczka nie widzę sprzeciwów :twisted: I wcale nie przerobię Cię na 'tak-tak' ja lubię facetów którzy potrafią narzucić mi własne zdanie 8)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Dec 05, 2004 12:40 am

a wczesniej sie w nich nie przegladalas..? :shock: jak to robilas..? czolgalas sie, zeby tylko sie nie obejrzec..? czyzbysmy wracali do tematyki kompleksow..? :twisted:

juz wiem 8) mam sie przegladac w wodzie 8) genialne 8)

a wlasnie, ze czytalem! :evil: w niedzielnej gazetce z mojego kosciola bylo to jedno z 'niebezpieczenstw czyhajacych na mlode duszyczki w swiecie szatana' :evil:

egzorcyzmy przechodze zapobiegawczo codziennie o 7-mej rano 8)

hm... lubisz sluchac facetow... hm.. dobry material na zone :mrgreen:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sun Dec 05, 2004 2:33 pm

Kompleksy komplekasmi... Ja ich nie mam po prostu jestem dość krytyczna w stosunku do własnej osoby :lol:

:shock: I nie zrozumiałeś :shock: Piter nie załamuj mnie :shock: To nie chodziło o wodę :!: Przecież przez takie coś Narcyz się utopił :!: Jezuuu... Chyba jednak Ci to wytłumaczę bo widzę, że sam sobie nie poradzisz :roll: Chodziło mi o przeglądanie się w oczach innej osoby 8) Ciebie takie coś usatysfakcjonuje a kobiety lubią gdy faceci patrzą im w oczy :lol: Zrozumiano? :twisted:

Więc czytasz kościelne gazetki? :scep: Nie podejrzewałabym kogoś takiego jak Ty o czytanie ich... No, ale co kto lubi 8) Ale coś Ci powiem :twisted: Tam nie zawsze piszą prawdę :!: :twisted: Szok nie? :twisted:

Ufff no to mi ulżyło z tymi egzorcyzmami :lol: Przynajmniej nie napadasz na blond dziewice od początku dnia :haha:
piter wrote:hm... lubisz sluchac facetow... hm.. dobry material na zone :mrgreen:
Jakaś propozycja? 8) :lol: I to nie jest tak, że lubię słuchać facetów... Po prostu mam cholernie silną osobowość i rzadko kto potrafi narzucić mi swoje zdanie... A jak się już taki ktoś trafi to bardzo to doceniam :twisted:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Dec 06, 2004 12:57 am

no tak.. na przegladanie sie w oczach dziewczyny rzeczywiscie nie wpadlem... przeciez moze miec soczewki kontaktowe... :shock: to by znieksztalcilo moj urok... :?

nie tylko czytam.. wydaje jedna :twisted: (w mojej zawsze jest prawda 8) (tylko w/g mojej wlasnej definicji...:twisted:))

hehehe.. sugerujesz, ze zostaly jeszcze jakies blond dziewice..? :mrgreen: (jezeli tak, to najwyrazniej jakas przeoczylem..:shock:)

ale nie robie tego w dzien.. za kogo mnie masz..:? kultura wymaga, zeby napdac noca... 8)

ergo, dobry material na zone :mrgreen: (tylko musi Cie znalez jakis facet, ktory bedzie Ci potrafil narzucic swoje zdanie w kwestii przyniesienia mu jeszcze jednego piwa, i podania pilota, bo sie wlasnie mecz zaczyna :mrgreen:)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Dec 07, 2004 6:34 pm

No tak o soczewkach znów ja nie pomyślałam :roll: I jak tu takiego zadowolić? I tak źle i tak niedobrze... :roll:

Piter no brawo! Wydawanie gazetki parafialnej to naprawdę ekscytujące zajęcia... Czujesz się spełniony? :wink:

Biedny blondi :roll: zawsze narażone w pierwszej kolejności :twisted: Dzięki bogu jestem brunetką... Brunetki rulez :twisted:

No tak więc wybacz, że posądziłam Cię o takie świństwo jak napadanie za dnia... Mogłabym się domyślić, że jako człowiek kulturalny napadasz po zachodzie słońca :lol:

Pfff piwku i pilotowi mówimy nie! Bez przesady za kogo Ty mnie masz? :roll: Jak już coś to ja sobie męża wychowam tak, aby to przysłowiowe piwko trafiało do moich rączek :twisted:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Dec 07, 2004 8:27 pm

mysle, ze jest pare sposobow na zadowolenie mnie :P trzeba tylko poszukac 8)

oczywiscie, ze sie spelniam w tej pracy - duzo satysfakcji daja zyski... :roll:

jesli to Cie pocieszy, to tez uwazam, ze brunetki rulez :mrgreen: (dlatego wlasnie napadam na blondynki 8))

nie tylko napadam po zachodzie slonca - jako dzentelman zostawiam wizytowke na wypadek, gdyby ofiara chciala zlozyc skarge.. (jeszcze nie bylo zazalen :twisted:)

ja tak sobie mysle, ze ten maz to nie bedzie glupi.. przyniesie Ci to piwko, wiedzac, ze spijesz sie po 10 minutach... a jak powszechnie wiadomo, alkohol zwieksza sklonnosc do kooperacji... i juz po kwadransie to Ty bedziesz latac z kolejnymi piwami dla swojego faceta 8)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Dec 07, 2004 8:37 pm

W szukaniu nie jestem zbyt dobra :roll: Wiem dam Ci cukierka(bo przecież je lubisz 8)) i kazy będzie szczęśliwy :cheesy: Ja -ponieważ zrobię dobry uczynek, Ty -bo dostaniesz cucu :cheesy:

Zyski z gazetki parafialnej? :roll: Hmmm no tak wsadzasz swoje łąpska do portfeli starszych ludzi... Nieładnie... Powinieneś sie wstydzić. Wiesz, że oni wierzą we wszystko co się w takich d******** gazetkach pisze...

Ba! No pewnie, że mnie pocieszy bo to jest najprawdziwsza prawda :cheesy: Blondi są bleee 8) Oczywiśnie nie wszystkie :cheesy: Bywają wyjątki :lol:

Nie było zażaleń? A kogo Ty napadasz blond desperatki po 40? :lol: Nie to żebym wątpiła w Twoje umiejętności(chociaż 8)), ale żeby tak bez chociaż jedniutkiej skargi? Chyba, że naprawdę jesteś tak dobry za jakiego się uważasz 8)

:evil: Nie spije się po 10min... Raczej po jednym piwku :roll: Ale i tak wtedy nie będę aż taka głupia, aby nosić je mężowi a co! Po alkoholu zwiękasz się też popęd seksualny 8)

PtX
Gość
Posts: 2
Joined: Mon May 15, 2006 10:24 pm

Post by PtX » Mon May 15, 2006 10:31 pm

na tego Gości'a mam tylko jedno zdanie

YOU CAN DO IT ADMIN ! CUT HIS FUCKING HEAD OFF !!!

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue May 16, 2006 2:36 am

TAK JEST KU*** ZABIC SKUR*****!! ZABIC WSZYSTKICH MYSLACYCH INACZEJ!! I ZAKOPAC ICH ZWLOKI NA NIEPOSWIECONEJ ZIEMI!! I ZWALCIC ICH MATKI! I SIOSTRY! I PSY!! A POZNIEJ JE TEZ ZAKOPAC!! W WISLE! TO ZNACZY MATKI!! I SIOSTRY!! A PSY ZGWALCIC JESZCZE RAZ! NIECH MAJA, GLUPIE SUKI!!

uff.. sie zasapalem... facet za gleboko wbil igle jak mi tatuowal swastyke na krtani i teraz mam problemy z oddychaniem..

czy juz mowilem o gwalceniu bydla i trzody chlewnej..? a owiec?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Post by gizol » Tue Jun 06, 2006 12:27 pm

a co innego możemy robić przecież podpisujemy ciągle petycje do polsatu ale wątpie żeby coś to dało.
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests