Zyj! Zyj, czerwona wolnosci!

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sat Nov 20, 2004 8:32 pm

Hotori wrote:Piter niestety {o} mi nie przysłał :evil: Chyba nawet próbował, ale coś tam się nie udało :? I nie mam naszych haremów...ale może jeszcze raz spróbować ? Pogadam z {o} 8)
Jak to nie przysłałem? :? Przysyłałem 2 razy, ale ktoś tu nie raczył nawet pousuwać ze skrzynki starych reklam, żeby było miejsce na nowe listy :shock:

Ja wolę lizaki o smaku dupy Henryka :cheesy:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Nov 20, 2004 8:55 pm

hm.. nie wiem nic o lizakach z dupy Henryka, ale jak bardzo chcesz polizac jakas meska dupe, to moze wpadnij do jakiegos baru w stylu "panowie dla panow"... :shock: moze nawet jakis Henryk sie znajdzie... :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Nov 20, 2004 11:28 pm

piter, jak możesz wykazywać się taką ignorancją :roll:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Sun Nov 21, 2004 1:22 am

o ile wiem to u mnie w kotlowni pracuje jakis Henryk... trocho usmolony ale mysle, ze dla zdesperowanego {o} bedzie w sam raz. 8)


na koniec chcialem zaprzeczyc wszystkim plotkom jakoby moje lizaki byly wytwarzane w nienaturalnych warunkach... moje zaklady maja atest sanepidu... (mozna pominac fakt, ze w sanepidzie pracuja moi ludzie) oraz byly sprawdzane przez przedstawicieli unii europejskiej (to, ze sa oni moimi pracownikami tez mozna pominac) :roll:
Collect some stars to shine for you.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Nov 21, 2004 1:46 am

Graalion.. mam nadzieje, ze nie sugerujesz, ze nie wiem co oznacza dupa Henryka..? wrecz przeciwnie - ostatnio nawet odswiezylem sobie Twoja bajke... :roll: :mrgreen:

nephit.. to, ze jakis ciec, ktory przypadkiem mial nieszczescie urodzic sie w kraju nalezacym do UE, sprawdzal Twoje lizaki, wcale mnie nie przekonuje... podobnie jesli chodzi o sanepid... sprzataczka, od ktorej dostales ten atest wcale nie miala prawa go wydawac... :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Nov 23, 2004 6:46 pm

mea coulpa {o} :mrgreen: (czy jak to się mówi 8) )...hm, no wiesz w zasadzie to ja w ogóle nie mialam czasu usuwać tych reklam :roll: a naprosilam się o ten harem trochę... :wink:

Tak czy siak, nawet podany przez pitera link nie chce mi się w żaden sposób otworzyć :evil: To chyba jakowaś klątwa :D
ale i tak zaczynamy coś nowego, więc pól biedy...

Nephit,czy ty nigdy nie skonczysz z lizakami ? Jeśli nie, to ostrzegam cię że twój malutki biznesik, jakiś straganik za rogiem :cheesy: zostanie wchłonięty przez monopolistę na tym rynku- producenta chupa-chupsów :twisted: Nieuchronnie. A dlaczego ? Bo oni mają gumę w lizaku, czyli dwa w jednym :twisted: Sam przyznasz, że to o niebo atrakcyjniejsza oferta od twojej. :jezyk: ^_^
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Tue Nov 23, 2004 7:20 pm

tylko po ich lizakach nie widzisz rozowych sloni i latajacych owiec :twisted:

poza tym moje lizaki uzalezniaja wiec nabywca napewno wroci :roll: ale nikomu ani slowa :wink:
Collect some stars to shine for you.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed Nov 24, 2004 7:13 pm

tylko po ich lizakach nie widzisz rozowych sloni i latajacych owiec :twisted:
wole nie widziec latajacych owiec , bo jeszcze zobacze jak narobią mi na ubranie 8)
poza tym moje lizaki uzalezniaja wiec nabywca napewno wroci :roll: ale nikomu ani slowa :wink:
uzależniają , tak ? :twisted: Pewnie dodałeś używek, a z tym to już można iść na policję :twisted: I po biznesie. Pogodz się z przeznaczeniem 8)
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Thu Nov 25, 2004 12:30 am

a gdzie dowody, ha? pytam sie a gdzie dowody!! :twisted: guzik autodestrukcji w mojej fabryce moze sie przydac :roll:

"niespodziewany wybuch gazu w fabryce zabil przebywajacych wewnatrz pracownikow oraz agentow UOP" - tyle sie ukaze w gazetach a ja dalej bede zazywal zdrowotnej kapieli w gotowce... :twisted:
Hotori wrote:wole nie widziec latajacych owiec , bo jeszcze zobacze jak narobią mi na ubranie 8)
dla takiego efektu musiala bys zjesc duuuzo lizakow :roll: poza tym watpie zebys zobaczyla cos spod 5 warstw gó.. ee.. khmmm... powiedzmy moze, ze nic bys nie zobaczyla :cheesy:
Collect some stars to shine for you.

Guest

Post by Guest » Thu Jan 27, 2005 2:43 pm

A co mi tam, napiszę coś zgodnie z tematem... :wink:
Ostatnio, wpadł mi w ręce kalendarz z 1955 roku i był tam rozdzialik zatytuowany Poradnik aktywisty, a tam...

„Rozwijać krytykę i samokrytykę…”
Status partii nakazuje każdemu członkowi partii rozwijać samokrytykę i krytykę, uczyć się od mas, przysłuchiwać się ich krytyce, korzystać z ich doświadczenia, ujawniać braki w pracy i walczyć o ich usunięcie, (i teraz jest niezłe :wink: ) walczyć z samozadowoleniem, samochwalstwem i upajaniem się sukcesami. :twisted:

„Opanować zasady marksizmu-leninizmu…” :cheesy:
Kopernik odkrył prawo przyrody głoszące, że ziemia obraca się wokół słońca ( :shock: ) i dlatego właśnie po najsroższej zimie następuje wiosna (no, proszę, gdyby nie ten Kopernik...). Dokonał tego odkrycia wśród złowrogiego ujadania możnych zacofańców, którzy jak ognia bali się wszelkiego postępu nauki (uff...). I choć ogłosili go za heretyka, choć prześladowali go do końca życia (ciężke jest życie genialnych ludzi!)– to przecież nic nie mogli poradzić na to (i znowu, co racja, to racja :cheesy: ), że ziemia obraca się dokoła słońca, ani na to, że dzięki odkryciu dokonanemu przez wielkiego naszego uczonego, (chciałoby się dodać, ukochanego towarzysza... :twisted: ) Kopernika, zachwiał się cały gmach ich przesądów i zabobonów, oszustw i fałszu. ( :mur: )
Nic nie potrafią też zdziałać ciemne siły (Mordoru - dodajmy :wink: )obrońców starego świata wobec genialnych ( :idea: ) odkryć Marksa, Engelsa, Lenina i Stalina, głoszących, że klasa robotnicza przemieni świat, że tak jak najsroższa zima musi nieuchronnie ustąpić miejsca wiośnie. (i znowu te pory roku :roll: ...).

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Jan 27, 2005 2:46 pm

:arrowu: dobra, coś mnie wylogowało.... :roll: chyba miałam tego nie pisać....
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests