BABARYBA-CZYLI NAJBARDZIEJ POKRĘCONE KOMISKY TEGO ŚWIATA

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

BABARYBA-CZYLI NAJBARDZIEJ POKRĘCONE KOMISKY TEGO ŚWIATA

Post by Hotori » Tue Jun 29, 2004 1:50 pm

No dobrze, dobrze...
skoro już wróciłam, to nie zamierzam się lenić i zacznę od postu w dziale, który stworzyłam wspolnie z wiewiórami. Bo przypomnę, wszystko zaczęło sie od sławetnego Haremu Hotori ! :twisted: (tak na marginesie {o} miałeś to przywrócić...)

ale z przykrością muszę stwierdzić, że wiewióry (taki piter for example :twisted: ) znalazły sobie już nowych przyjaciół i nie chcą poczciwych staruszków :( :evil: :twisted: (co to za Big Sister co??! :cheesy: )

no , ale powróćmy do tematu. Ostatnio odkryłam super komiks Willq (czyt. wilku) i wpadałam w manię komiksową ! :D
a wy, czytacie jakieś komiksy ?

P.S. APEL DO WSZYTSKICH NOWYCH UŻYTKOWNIKÓW FORUM, KTÓRZY NIE MIELI OKAZJI MNIE POZNAĆ : PROSZE SIĘ MELDOWAĆ :twisted: U MNIE...
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Tue Jun 29, 2004 2:08 pm

Haremu Hotori..... ciekawie brzmi :wink:
Ja bardzo lubię czytać komiksy, mój ulubiony to chyba o kocie Garfieldzie, on jest poprostu super :D
Ale o Willq'u jeszcze nie słyszałam :( Zaraz poszukam i sobie ściagnę :D

Miło, że wróciłaś :D :cheesy:
Last edited by Liz16 on Tue Jun 29, 2004 3:07 pm, edited 1 time in total.
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Jun 29, 2004 2:47 pm

tylko ostrzegam, ze występuje tam nieprzyzwoite słownictwo...nie żebym była cieciem..ale nawet mi się spodobał :cheesy:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Tue Jun 29, 2004 2:52 pm

Hehe, to mi pewnie nie będzie przeszkadzało ;)
A skąd ściagnęłaś ten komiks, może dzięki temu szybciej go znajdę ????
A tutaj link do niektórych komiksów z Garfieldem, ale są po angielsku :mrgreen: http://www.3net.pl/garfield/komiksy.html
A tu parę po polsku http://www.bach01.enter.net.pl/page3.htm
Last edited by Liz16 on Tue Jun 29, 2004 3:17 pm, edited 3 times in total.
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Jun 29, 2004 2:55 pm

uwaga dla wszystkich czechosłowaków co lubią czytać pokręcone komiksy podaję stronę :www.wilQ.pl :mrgreen:
miłej lektury !
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Tue Jun 29, 2004 3:44 pm

Witaj Hotori! Miło cię znów "zobaczyć".
A co do komiksów "Wilq" jest obłędny. A najlepsza jest PASJA, nie pamiętam dokładnie jak to szło, ale napewno wiesz o co mi chodzi.
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Jun 29, 2004 6:14 pm

Czy ja czytam jakieś komiksy? CZY JA CZYTAM JAKIEŚ KOMIKSY :?: HA! Biorąc pod uwagę, że czytam znaczącą większość komiksów wydawanych w Polsce - tak, można stwierdzić że czytam jakieś komiksy.

Ale do rzeczy do rzeczy. Po pierwsze - wspomniany Wilq. Szczerze mówiąc, po prostu go nie trawię. Nie lubię tego komiksu i tyle. Rodzajem humoru przypomina mi "Świat wg Kiepskich", rysunki są beznadziejne i prrzyznają to nawet jego fani, akcja podporządkowana jest humorowi który nie powoduje u mnie choćby najlżejszego uśmiechu, ba, nawet drgnięcia w kąckiu ust. Nie lubię tego komiksu, ale znam wielu którzy go wielbią - uznaję po prostu za jeszcze jedną tajemnicę świata, tak jak czemu "Rodzina zastępcza" jest nazywana serialem komediowym i czy kogoś ten serial naprawdę śmieszy.

Jeśli chodzi o komiksy które zdecydowanie i gorąco polecam, na szczycie listy na pewno znajdzie się "Kaznodzieja". Również ostrzegam, że są wulgaryzmy. Podobno komiks ten może też obrażać uczucia religijne, choć ja tego nie stwierdziłem. Inne komiksy które warto przeczytać - "Miasto grzechu", "Pielgrzym", "Strażnicy", "Transmetropolitan", zaś z mang - "Akira" (z całą pewnością) oraz ... dobra, przyznam się - "Mars".
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Jun 29, 2004 7:26 pm

Wilq'a tez nie trawie.. bywal zabawny ale te rzadkie wstawki nacechowne humorem nie sa warte przedzierania sie przez gaszcz kresek z ktorych niewiele mozna zrozumiec...

pierwsze miejsce niezmiennie okupuje Sandman - nic jeszcze go jeszcze nie przebilo

Transmetropolitan o ktorym wspomnial Graalion to prawdziwe dzielo sztuki - rewelacja

poza tym zdarzylo mi sie czytac:
Wolverine Origin, Wieczna Wojna (to jest dobre), cykl na podstawie kretynizmow Danikena, kilka a uniwersum CrossGen (te mi sie szybko znudzily)

pewnie znalazloby sie jeszcze klika, ale mi sie nie chce myslec...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Jun 29, 2004 8:00 pm

ja nie powiedziałam, że przepadam za wilQ...ale czasem śmieszne.
i nie zgadzam się żeby porównywać to do kiepskich. mimo wszystko.
tak, wiem o co chodzi garadielko... :)
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Jun 29, 2004 8:27 pm

Przy okazji tego tematu, a także ponieważ zaczynają się wakacje więc teoretycznie ma się więcej czasu, polecam 2 komiksy on-line. Jest ich dużo więcej, ale te dwa są, moim prywatnym zdaniem, najlepsze. Komiksy on-line mają podobną formę jak komiksy o Garfieldzie - składają się z pasków (1 strona = 1 pasek), które mogą być czytane osobno, choć lepiej jeśli zna się poprzednie.

http://www.pvponline.com - być może nie jakoś bardzo śmieszny, ale fakt faktem bardzo go lubię. To zresztą mój pierwszy komiks on-line jaki czytałem. Jest też najdłuższy, a co dzień powstaje nowa strona.

http://www.sexylosers.com/002.html - z góry ostrzegam, że komiks jest hardcorowy jeśli chodzi o seks. Nieletnim odradzam. Choć jest to z całą pewnością najśmieszniejszy komiks on-line jaki czytałem.

Uwaga: Komiksy są po angielsku.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Jun 29, 2004 8:36 pm

zaraz zerknę Graalion, ja też miałam gdzieś taką fajną stronkę z totalnie pokręconymi komiksami...
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests