Gra: To, czy to?

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Gra: To, czy to?

Post by Goya » Sat May 07, 2011 12:14 pm

Myślę że jednak Liz , ładnemu we wszystkim ładnie ale w takim ognistym rudym :cheesy: Pytanie co by było bardziej prawdopodobne Liz jako chirurg czy Kyle jako prawnik ?

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Gra: To, czy to?

Post by femii » Sat May 07, 2011 10:48 pm

Liz jako chirurg. Podchodzi nawet trochę pod jej zainteresowania - biologia molekularna. Chociaż bardzo bym chciała zobaczyć Kyla na sali rozpraw z tym jego poczuciem humoru i buddyzmem.
Co jest bardziej zabawne? Isabel jako świąteczna nazistka i dogryzający jej Michael czy Kyle i jego sarkastyczno - buddyjskie wypowiedzi? :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Gra: To, czy to?

Post by irien7 » Mon May 09, 2011 4:30 pm

Wybieram tą pierwszą opcje -Isabel jako świąteczna nazistka i dogryzający jej Michael. Michael potrafił :)
Który sezon ciekawszy II czy III ?

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Gra: To, czy to?

Post by Goya » Tue May 10, 2011 3:21 pm

Oj myślę że jednak 2 lepszy :P Co lepsze beznadziejny 4 sezon i wątki z kosmitami czy dobry 4 sezon tylko przerobiony trochę na tematykę obyczjową ?
Chodzi mi o nasz serial :cheesy: Chodzi o to czy lepiej byłoby zobaczyć zwyczajne problemy roswellian w wielkim mieście trochę dramatu trochę komedii jak to w życiu :tak:

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Gra: To, czy to?

Post by irien7 » Tue May 10, 2011 8:13 pm

Ale czemu od razu beznadziejny? :)

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Gra: To, czy to?

Post by Goya » Thu May 12, 2011 4:05 pm

Dlatego beznadziejny ponieważ to ma być trudny wybór :jezyk: Chodzi o to że wszyscy na tym forum lubimy wątki z kosmitami w tym serialu ale wolelibyście patrzeć na 4 sezon Roswell który ciągnie ich na dno czy 4 sezon równie interesujący tylko z innym pomysłem np obyczajowa komedia albo cuś innego ?

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Gra: To, czy to?

Post by myblink » Sun May 15, 2011 1:23 pm

Opcja 2. Trochę obyczajówki i normalności by się przydało, co bardzo mi się podobało w pierwszym sezonie, natomiast teraz będąc w trakcie oglądania drugiego sezonu, odnoszę wrażenie, że jakoś tak to szybko leci i tak jakby za dużo się działo.
Pytanie: Michael z włosami z pierwszego sezonu czy drugiego?
We're TAKERS

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Gra: To, czy to?

Post by femii » Sun May 15, 2011 5:14 pm

Zdecydowanie Michael z fryzurą z pierwszego sezonu. Ewentualnie początkowe odcinki drugiego. Cała reszta łącznie z trzecim sezonem całkowicie odpada. Co lepsze Isabel z Jessim czy Kylem?
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Gra: To, czy to?

Post by Goya » Thu May 26, 2011 10:29 am

Isabel z Jessim. Co lepsze nowy chłopak dla Liz czy nowa dziewczyna dla Maxa ?

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Gra: To, czy to?

Post by femii » Thu May 26, 2011 11:51 am

Nowy chłopak dla Liz. I nawet wiem kto :cheesy: Poza tym nie lubię kiedy ona cierpi przez Maxa. Jemu z kolei by się przydały męki piekielne.
Co lepsze:
Maria w blond włosach czy w ciemnych z 3 sezonu?
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Gra: To, czy to?

Post by Goya » Thu May 26, 2011 12:48 pm

Maria w blondzie. Femii powiedz kto, myślisz moimi kategoriami czy też masz jakąś własną koncepcję bo przyznam że chodziło mi o kogoś nowego z serialu a ja nie ukrywam że chciałabym zobaczyć pewnego przystojniaczka u boku Liz :P
Dobra a teraz pytanko Co zabawniejsze Maria mająca małą siostrzyczkę czy też wspólne zwierzątko Liz i Kyla o które by się kłócili ?(piesek, kotek można wybrać ) :wink:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Gra: To, czy to?

Post by femii » Thu May 26, 2011 1:07 pm

Oczywiście jako zagorzała fanka pary Polar miałam na myśli Michaela. Wiem, że byłoby to zbyt skomplikowane więc bardziej obstawiam Seana. Mógłby przejść na dobrą stronę i po śmierci Alexa stać się dla Liz kimś więcej. Mogliby go nawet wtajemniczyć. Broniłby Liz przed atakami Maxa i razem by odkryli kto zabił Alexa. Potem Liz by zrozumiała, że nie może kochać Maxa bo on w nią zwątpił i tylko Sean jej wierzył. I tak narodziłaby się piękna miłość. :cheesy:
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Gra: To, czy to?

Post by Goya » Thu May 26, 2011 1:26 pm

Wiedziałam że chodzi Ci o Michaela :!: 8) Ja widziałabym Liz i Michaela jako zaczepiastych przyjaciół w 3 sezonie. Np Uśmierciliby rodziców Liz i przez tostałaby się bardziej gburowata jak Michael i by się zaprzyjaźli taką dziwną przyjaźnią tak jak Cristina i Meredhit wiem że wymyślam ale fajnie byłoby widzieć tą dwójkę która bliżej się poznaje :haha: Wbrew wszystkiemu to na przyjaciół oni by pasowali moim zdaniem a na fuche przystojniaka mianowałabym kogoś innego wszyscy się dowiedzą jak tylko przeczytają o co prosiłam ostatnio femii :D

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Gra: To, czy to?

Post by Goya » Thu May 26, 2011 1:28 pm

A no i wybierzcie co zabawniejsze

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Gra: To, czy to?

Post by femii » Thu May 26, 2011 3:57 pm

Myślę, że wspólne zwierzątko Liz i Kyla o które by się kłócili. Wybieram pieska. To mogłoby być na prawdę zabawne. Wspólne spacery i kłótnie o wybór imienia.
Czyżbyś miała na myśli Aleca? Lubię aktora ale chyba mi nie pasuje do Roswell. Ale gdyby tak Liz wrzucić do Supernatural bądź Oczu Anioła to było by coś interesującego.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Gra: To, czy to?

Post by Goya » Thu May 26, 2011 6:43 pm

Dlaczego Alec nie w Roswell ja bym go chętnie zobaczyła :D Liz w Supernatural :?: A nadążyłaby za nimi biedulka :?: :lol: Na marginesie szkoda że twórcy serialu nie skupili się na bardziej przyziemnych problemach i nie wprowadzili takiego lekkiego normalnego humorku ja jak bym miała wpływ na wątki z serialu napewno dałabym pieska Liz i Kylaowi :cheesy:
Co gorsze Max narkomanem czy Michael w roli potulnego chłopaczka Marii :?:

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Gra: To, czy to?

Post by irien7 » Fri May 27, 2011 12:22 pm

Ja nie wyobrażam sobie Michael w roli potulnego chłopaczka Marii. Lubię Michaela takim jakim był.
A max jakoś by z tego wyszedł ;), mogłoby być ciekawie zresztą, on zawsze taki grzeczny.

Co byłoby gorsze Max zdradzający Liz z Maria, czy Liz zdradzajaca Maxa z Michaelem?

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Gra: To, czy to?

Post by femii » Fri May 27, 2011 7:25 pm

Ja bym była cała szczęśliwa i radosna gdyby Liz zdradzała Maxa z Michaelem. ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ Fanka Polar gdyby ktoś pytał. Ale nie wyobrażam sobie Maxa z Maria. To żeby zdradzał Liz to tak. Bo praktycznie to zrobił z Tess.
Więc zdecydowanie gorsze Max zdradzający Liz z Maria.

Co lepsze dla fabuły serialu:
1. Tess usuwająca ciąże i nie mówiąca o tym nikomu.
2. Tess rodzi dziecko normalnie i razem z Maxem bawią się w dom.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Gra: To, czy to?

Post by irien7 » Fri May 27, 2011 8:17 pm

Zdecydowanie -> Tess usuwająca ciąże i nie mówiąca o tym nikomu.

Niestety ale bardzo ciężko bym zniosła zabawy Tess i Maxa w dom, oni mi jakoś do siebie nie pasowali.
Tess to by mi badziej do Michaela pasowała :cheesy:
Swoja droga spodziewalam sie takiej odpowiedzi odnosnie mojego wczesniejszego postu z twoojej strony Femii ;)

Co ciekawsze:
1. Sean porywający Liz.
2. Tess porywająca Maxa?

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Gra: To, czy to?

Post by Goya » Sat May 28, 2011 2:09 pm

Tess porywająca Maxa :?: Byłoby ciekawe :lol: Ciekawe do jakich niecnych planów by go wykorzystała :twisted:
Co lepsze
1. Tess z Liz rozrabiające w nocnym klubie podczas pobytu w Vegas
2. Maria która dostaje prace striptizerki i musi wykonać popisowy numer

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests