Sposób na rozkochanie kobiety

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Mon Mar 29, 2004 12:09 pm

W jakim wieku miałyście pierwszego chłopaka???
Szati czyżbyś tworzyła statystyki? :haha: Bo nie rozumiem w jakim innym celu zadawalabyś to pytanie...
A płeć "brzydka" (jak to określiła Luca) chyba nie ma nam nic do powiedzenia. Moze znaą takie sekrety (sposoby), ktorych nie chcą ujawniac? :twisted:
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Mon Mar 29, 2004 7:29 pm

Liz rany czy ty zawsze taka jesteś? :haha: język cię świeżbi co? statystyki... 8) Ja Szati ci nie odpowiem, bo kompletnie nie pamiętam, kiedy miałam pierwszego chłopaka. :wink:
A płeć "brzydka" (jak to określiła Luca) chyba nie ma nam nic do powiedzenia. Moze znaą takie sekrety (sposoby), ktorych nie chcą ujawniac
Liz rozgryzłas ich :haha: Albo nie znają żadnych pomysłów, podczytują tu nasze opinię i dzieki temu tworza swój system podrywania :wink:
Ja tam lubie, jak ktos mi slodzi
Luca to tak jak ja :cheesy: Dobrane odpowiednio słowa zawsze są miłe dla ucha :wink:
Image

Guest

Post by Guest » Fri Apr 02, 2004 5:20 pm

oj plec brzydka tak naprawde jest bardzo ladna!

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sat Apr 03, 2004 5:51 pm

_liz wrote:Szati czyżbyś tworzyła statystyki? :haha: Bo nie rozumiem w jakim innym celu zadawalabyś to pytanie...
Z czystej ciekawości :jezyk: :lol:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sat Apr 03, 2004 6:09 pm

Szati :haha: jak to anglicy mówią - ciekawośc zabiła kota - czyli po naszemu - ciekawośc pierwszy stopień do piekła :jezyk:
Image

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sat Apr 03, 2004 7:07 pm

Ciekawość zabiła kota :wow: Nie wiedziałam że Anglicy takie głupoty gadają :haha:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
ShelL
Gość
Posts: 9
Joined: Sun Mar 07, 2004 4:21 pm
Location: Rzeszów

Post by ShelL » Mon Apr 05, 2004 7:22 pm

potwierdzam :haha: smieszne mają yy jak to nazwac...porównania do czegos? :haha: np o ile sie nei myle to u nich" leje jak z cebra" jest : It's raining cats and dogs" jak sie pomyliłam to przepraszam anglików :jezyk:

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Tue Apr 06, 2004 12:51 pm

"Padają koty i psy" :shock: ??? Co oni sie tak na te zwierzaki uparli :shock: Chcą wszystkie powybijać ??? :roll:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Sun Apr 18, 2004 8:42 pm

Tia... w jakims innym kraju( juz nie pamietam jakim) mowi sie zamiast:"brakuje jej piatej klepki", to "brakuje jej piatej filizanki w kredensie" :shock: Ludzie to maja pomysly :twisted:

Popieram goscia- plec brzydka potrafi byc bardzo ladna :roll: Paradoksalnie :twisted:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests