Bożyszcze Tłumów

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Feb 24, 2004 11:56 pm

boze... Nan, nie rozpoznalabys sarkazmu nawet jakby Ci usiadl na glowie... :?
DAWAAAAJ!!!!! 8)
JESSSS!!!!! 8)
^SARKAZM^, czego dowodza kolejne dwie linijki... :?

nic mnie nie obchodzi co Xander ma do powiedzenia w tym temacie (badzmy uczciwi i rozciagnijmy stwierdzenie na cale forum... 8)).. to byla prowokacja, ktora, przyznaje, nie powiodla sie.. czapki z glow... :? bede probowal dalej...

{o}.. mysle, ze doskonalym pomyslem dla tego tematu jest Miodzio.. :mrgreen: (guess why..)

a zoofilii nie bylo... :?

to ja jako nastepny temat proponuje "Zoofilia i Xander. Nekrofilia i Xander. Dendrofilia i Xander. Wynaturzenia i Xander." (mam nadzieje, ze nikogo nie urazilem...)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Feb 25, 2004 12:03 am

Eh... ktoś sie chyba poczuł zagrożony moim powrotem... a jako temat proponuje "Piter czuje sie zagrożony. Próbuje mnie sprowokować. Ja go olewam" ( mam nadzieje, ze kogoś uraziłem... )

<center> Post Właściwy </center>

Piter bardzo sie ciesze, ze podobał Ci sie mój tekst. Zaproponowałeś ciekawe tematy. Wydaje mi sie, ze uda mi sie coś napisać. Jeszcze raz dziekuje za słowa pochwały.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Feb 25, 2004 12:16 am

uraziles.
teraz koniec przelewek.
wytrzaskam Cie rekawiczka po Twojej rozkosznej buzi.. wczesniej wsadze do niej cegle...

miej litosc.. nie chce Cie zmuszac do nadmiernej straty czasu, ktory moglbys poswiecic na (po)/(na)uczanie tej mniej blyskotliwej czesci swiata (zbior: {LUDZKOSC}\{Xander}), wiec zawiadamiam Cie, ze ja tu bywam dosc czesto, ale udzielam sie bardzo sporadycznie juz od paru tygodni.. i nie zanosi sie na zmiany.. wiec spokojnie mozesz zasiasc na tronie Bozyszcza Tlumow... wygrzalem Ci miejsce... teraz ide do sypialni wygrzac lozko dla krolowej balu, a Tobie zycze odlezyn.


Post Wlasciwy.

Dziekuje, Xanderze. Ciesze sie, ze moglem wspomoc Cie choc troche w Twej ciezkiej pracy ulepszania swiata. polecam sie na przyszlosc.
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Feb 25, 2004 12:26 am

Po co mi to mówisz ? Odwiedzasz forum czesto... fajnie... sporadycznie sie wypowiadasz... ok... ale czy odczuwasz ciągła potrzebe podkreślania, ze masz to forum gdzieś ? Sam mnie sprowokowałeś. Bez Twoich prób prowokacyjnych, koegzystowalibysmy wzajemnie nie wchodząc sobie w parade... Obrażasz mnie. Byłem już obrażany na wiele róznych sposobów... mniej lub bardziej wyszukanych... ale to pewnie też masz gdzieś... wszystko masz gdzieś... rowery masz gdzieś, kajaki masz gdzieś, to że możesz sobie posolić ubranie tez masz gdzieś...

<center> Post Właściwy </center>

Mam wszystko gdzieś. Jestem depresyjnym nastolatkiem przeżywającym kryzys !!! Rozumiecie ??!! Ja mam wszystko gdzieś !!! Wszystko !!! To mam gdzieś !!! i to !!! i tamto !!! (wdech... wydech... wdech... wydech...)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Feb 25, 2004 12:38 am

odpowiedz na Twoje pytania (zebys mogl zasnac), ale nie tylko:
1. nie mowisz nic nowego.. to, ze Cie prowokuje juz ustalilismy..
2. wzajemna koegzystencja jest nudna (chyba, ze napiszesz na ten temat 4-stronicowa prace pisemna.. wtedy z pewnoscia bede scieral sline z podlogi..)
3. szkoda, ze nie jestem pierwszy, ktory Cie obraza... dluzej bys mnie pamietal.. ale coz.. bede sie staral jak moge.. obiecuje.. (dopoki mi sie nie znudzi)
4. rower mam jeden - gdzies na dzialce. kajaka niestety nie posiadam.. ale jak chcesz to mozemy sie na jakis zrzucic - pogadalibysmy sobie o zyciu splywajac jakas piekna rzeka..
5. solenie ubran lubie.. pozniej jestem taki kochany, ze do rany przyloz..

Post Wlasciwy

nie sadze, zebys mial depresje: to sie nazywa mania wielkosci i wyjatkowo bledna samoocena.
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Feb 25, 2004 9:18 pm

Piter, zapomniałeś o jakim punkcie odniesienie, czymś czego mógłbym sie uczepić. Nie chciałbym nic mówić, ale załagadzasz konflikt... Postaraj sie !

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Feb 25, 2004 9:29 pm

mam wiec rozumiec, ze zgadzasz sie z mania wielkosci i totalnie zawyzona samoocena..?
i pewnie juz sie zabrales za pisanie pracy na temat pokojowej koegzystencji jako warunku dobrej zabawy...

no wiec, zebys sie nie nudzil, wspomne tylko, ze czekam na wyklad pt "Xander i Wynaturzenia"

poza tym nie mow mi o lagodzeniu konfliktu... na razie tylko mi przytakujesz, albo grzecznie pytasz dlaczego jestem taki niemily...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Feb 25, 2004 9:41 pm

Przepraszam Piter, pragne sie zmienić... być prawdziwym obywatelem który sie kulom nie słaniał.

User avatar
Max_oholiczka
Nowicjusz
Posts: 72
Joined: Sat Jan 31, 2004 10:27 pm
Location: Olsztyn

Post by Max_oholiczka » Wed Feb 25, 2004 11:45 pm

:roll: Xander co ty tutaj robisz !!!!! wracaj do muzyki ale jusz sz sz jeszcze nie mówiłeś o tym jaki to jesteś mroczny i wspaniały .co to ma znaczyć !!
hmm posolony piter to by było coś .........słonego :twisted:
††† <dane mi na nową droge życia

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Feb 26, 2004 12:04 am

ehh.. Ty sie dajesz bardzo latwo prowokowac.. tylko nie starcza Ci inwencji, zeby odpisac cos co nie zabrzmi jak kolejne pouczenia z polki "jestem lepszy"...

eof.
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Thu Feb 26, 2004 9:53 pm

Piter... prowokując kogoś chcesz sie z nim porównać. Chcąc sie z kim porównać, z góry stawiasz sie na niższej pozycji..

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Feb 26, 2004 11:08 pm

porownac..? :shock:
chyba zartujesz..
nie porownuje sie z Toba..
bawie sie. Twoim kosztem. a przynajmniej taki byl plan - niestety okazales sie za potulny na ta zabawe...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Thu Feb 26, 2004 11:22 pm

Żeby bawić sie, moim kosztem musiałbyś przewyższać mnie intelektualnie... a prowokacje: "niestety okazales sie za potulny na ta zabawe..." są załosne...

Powiem tylko... Koniec.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Thu Feb 26, 2004 11:53 pm

przewyzszac intelektualnie? Ciebie?
bez komentarza.. i tak wszyscy leza pod krzeslem zwijajac sie ze smiechu...

no coz.. skoro moje prowokacje sa zalosne, a Ty sie dajesz caly czas prowokowac do odpowiedzi, to chyba nie musze nic dodawac...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Fri Feb 27, 2004 12:07 am

Piter :lol:
Last edited by malina on Thu Jun 30, 2005 2:50 am, edited 2 times in total.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Feb 27, 2004 12:15 am

chyba nikt nie ma watpliwosci, ze ja Ciebie tez 8)

Xander, niech Cie to nie zrazi... ten maly przerywnik nie mial na celu sprowadzenia Cie z wyzyn Twoich procesow myslowych na grunt tak banalny jak milosc..
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Fri Feb 27, 2004 5:39 pm

Życze Ci, żebys spotkał mnie kiedyś w cztery oczy...

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Fri Feb 27, 2004 8:57 pm

Tylko proszę Was nagrajcie to spotkanie i puśćcie po necie, bo chcę się trochę pośmiać :wink: :mrgreen:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Feb 27, 2004 10:56 pm

zakladam, ze nie znizasz sie do grozby...
wiec pewnie troszczysz sie o moj poziom intelektualny - chcialbys mnie oswiecic w rozmowie face to face... dziekuje.

obejde sie.

poza tym nie badz takim altruista - jeszcze bys sie uczlowieczyl od kontaktow ze mna.. a tego chyba zaden z nas nie chce...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sat Feb 28, 2004 9:37 am

ROTFL... przedszkolny schemat:

Argument - Argumnet + zdanie w stylu "Ty też jesteś głupi" czyt.: " jeszcze bys sie uczlowieczyl od kontaktow ze mna"

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests