Spojrzenie na Roswell okiem Xandera

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sat Mar 06, 2004 7:11 pm

Ja też mam nadzieję że nie zrezygnował... już przez 12 dni nie pisze... prawie dwa tygodnie :? Ale trzeba czekać cierpliwie :D

Guest

Post by Guest » Sat Mar 06, 2004 8:07 pm

Xander.. nie opuszczaj nas.. jezeli Cie zrazilem swoja szorstkoscia, to bardzo przepraszam... nie chcialem...

zaraz..

nie no.. wlasciwie to chcialem.. w zasadzie to nawet nie chce, zebys wracal... ehh.. chyba musze popracowac nad asertywnoscia...

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Mar 06, 2004 8:10 pm

to ja..

ostatnio mam jakies wyjatkowe problemy z logowaniem.. w jednym okienku jestem zalogowany, w drugim nie.. i odswiezanie nie ma na to wplywu... :?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Mar 06, 2004 9:13 pm

Mam często ten sam problem - jednak ja to załatwiam w bardziej poufny sposób - przekopiowuje posta goscia na mój nick i wklejam ponownie - a potem jak pewnie sam wiesz moderatora albo admin może wywalić jeden z nich... dlatego najlepiej przypomnieć się jeszcze na pw.

A najbardziej pewne jest autologowanie.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Mar 06, 2004 9:30 pm

to znaczy ze juz nie bedzie wykladu?? Nie no napisz cos Xander...

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sun Mar 07, 2004 11:24 am

<center>"Roswell. Xander. Kosmici"</center>


Analiza postaci:

Max - leczy ludzi (syn Zbyszka Nowaka z ręce które leczą ?), ulizane włoski, wielkie brązowe oczy jak u zbitego szczeniaczka.

Michael - fajna fryzura, nie fajny sweter.

Maria (zwana również: "Zemstą Fryzjera") - Histeria to jej drugie imie, cały czas coś wącha... i nikt mi nie wmówi, ze to olejki eteryczne.

Liz (zwana również: "Shirley Temple") - No fajna jest, tylko taka zbyt "akuratna".


Analiza faktów:

Pif-Paf. Shirley ranna. Zbysiu Jr. ją leczy. Odjeżdża z naszym Don Fryzurro.

+ Pytania: Co syn Zbyszka Nowaka robi w Roswell ? Może to nie jego syn ? To Roswell, wiec moze to kosmita ? Ciekawe czy Steven Seagal wystapi w nastepnym odcinku ? +

<center>...</center>


Odjechali. Pojawia sie Policja. Shirley tłumaczy Ojcu, że wszystko jest "łokej". Pojawia sie Szeryf... Ciemne okulary, obcisłe jeansy, kowbojki i oczywiście kapelusz (Yeah Cowboy'u !). Nasz Walker bada teren strzelaniny, gdy do rozmowy włącza sie wielbiciek Star Treka... nazwany przez nas Ufo-nudziarzem (Ja wiem ! Ja wiem ! Ja wiem co sie stąło !). Czekałem tylko kiedy wykrzyczy " A wpływa wiatrów monsunowych na rozwój kolarstwa w Polsce... dowodzi ciemnych powiazań na najwyższych szczeblach władzy :!:. Teoria Pana "Wszystko_to_spisek" intryguje Szeryfa...

# U Shirley w domu #

Pakuje przestrzelony uniform do plecaka. Podchodzi do lustra... i chce mi sie pić, wiec naciskam guziczek "Pause"... Dobra napiłsem sie... Podchodzi do lustra... i nagle znajduje srebrny odcisk dłoni na brzuchu:

Wniosek: Nie naklejaj tatuaży z gum do żucia na brzuch.

CDN

Zapraszam na kolejny odcinek pt. "Tajemnice, sekrety i instrumenty klawiszowe."

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sun Mar 07, 2004 12:04 pm

Xander, nareszcie :D Ciekawe tylko w jakich gumach dodatkami są tatuaże ze srebrną łapą Maxa? Muszę to mieć :lol:

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Fri Mar 12, 2004 7:13 pm

Xander nie popadnij przypadkiem w samozachwyt, ale muszę stwierdzić, że ty zdolny jesteś :shock:
Z niecierpliwością czekam na moment w którym "ciąg dalszy nastąpi" :twisted:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Fri Apr 02, 2004 9:07 pm

Zgadzam się z Nan. Proszę nie pisać więcej postów z cyklu "Xander - czy żyjesz?". Na pewno już część z nich przeczytał, dlatego też za następnymi moimi odwiedzinami w tym pokoiku porobię trochę porządków. temat czeka na powrót radosnej twórczości Xandera i jego samego. Bądźcie cierpliwi, dajcie odetchnąć jego wenie i powólcie się chłopakowi skupić, by mógł coś tu logicznego wrzucić.

Dziękujemy za uwagę.

Życzymy miłej reszty dnia / nocy.
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Wed Apr 07, 2004 9:16 am

Jako obiecałam tak i czynię :)
Żeby jednak nikt nie mial pretensji - oto lista osób z utęsknieniem wyczekująca kolejnych uwag Xandera nt. serialu:

1.Szalona Szatynka
2.gosiek
3.liz
4.Issy - 2 razy
5.brendanfehrfan
6.i niżej podpisana (vel wyżej)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu May 27, 2004 9:41 am

No tak! Nieźle się zaczęło, ale jakoś końca nie widać... :evil:
Co ja mówię! Jakiego końca!? Nawet rozwoju akcji jakoś brak...
Jakoś to się nazywa :roll: hmmm... "słomiany ogień" ? :twisted:
Ale coż.... :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Thu May 27, 2004 9:38 pm

Słomiany zapał... bystrzaku.

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri May 28, 2004 8:12 am

O, dzięki za odpowiedź! I za bystrzaka! :cheesy:
Jak tam chcesz...
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Fri May 28, 2004 8:58 am

Nie ma sprawy, kochana. Ah, kochana, jak sie źle czuje, oj kochana. To przez pogode kochana.

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri May 28, 2004 10:09 am

Cóż, kochany... W Miodzio jest temat "Piter ma zły dzień - wszyscy taki miejmy" - tam Cię wysłuchają (jak Piter się zgodzi :twisted: ), teraz wykrzesaj z siebie trochę energii, by wszyscy spragnieni odrobiny Twego talentu byli usatysfakcjonowani i ... dodaj kolejne "przemyślenia". Finito.
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Fri May 28, 2004 8:42 pm

Hm... pomyślmy... NIE !

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun May 30, 2004 12:04 pm

No wic wybaczcie ale wlacze sie do waszego dialogu i mam jedno podstawowe pytanie... otoz:

Xander czy zamierzarz w koncu napisac kolejna czesc?

Jesli odpowiedz bedzie przeczaca przysiegam ze zabije ciebie twoja ciotke, ojca i wszystkich na litere X. :evil:

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sun May 30, 2004 1:57 pm

przysiegam ze zabije (...) wszystkich na litere X.
Xena, kryj się :lol: :lol: :lol:

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Mon May 31, 2004 11:19 am

Pytanie, czy NIE to znaczy:
a) nie dodam nigdy,
b) dodam za jakiś czas,
c) jak będę miał taki kaprys,
d) w sumie mam was gdzieś,
e) ............ ?

Z góry dziękuję za szczerą i konkretną odpowiedź!

I zwróć uwagę na to co napisała brendanferhfan. :twisted:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon May 31, 2004 3:57 pm

Stawiam na opcję "d" - Xandera nie znasz? :lol: Hmm, czy ktoś coś mówił o słomianym zapale? :roll: :twisted:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests