Spojrzenie na Roswell okiem Xandera

Śmieszne, głupie, absurdalne... Najzabawniejsze forum roswelliańskie.

Moderator: piter

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Tue Jun 08, 2004 7:08 pm

Xander wystawiasz nas na dluga probe przetrwania... ale ja sie nie poddam :twisted: I jeszcze jak uslysze gdzies ze chcesz odpowiedziec NIE zaznaczajac d)... to proponuje skasowac twoje posty i wyrzucic cie z forum... No wiec odliczam jak dolicze do 0 to jest z toba kiepsko i z Xena tez :p
10
9
8
7
6
5
4
3
2...

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Jun 09, 2004 12:24 pm

tratata.... Xander, znudził się już tematem, więc sobie odpuścił. Chyba wybrał opcje e) ....... Cisza w eterze. :wink:
Ach! My biedne... :mrgreen:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Wed Jun 16, 2004 8:56 pm

1...



Xander blagam nie daj sie napisz cos, bo ja cie nie chce zabijac.... ale jeśli muszę to... Propomuje szybką śmierć:
a) Nożem
b)Pistoletem (ogólne pojęcie karabin itp.)
c) siekiera
d)scyzoryk

Błagam Xander zamieść tu coś... :/

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Jun 16, 2004 9:37 pm

Xandera nie da się ubłagać, oj nie...ale pomyślcie o założeniu haremu specjalnie dla niego :lol: - może wtedy zmieni zdanie :roll:

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Wed Jun 16, 2004 9:50 pm

Harem dla Xandera?? Czemu nie!! :D :twisted: :cheesy: Tylko nie wiem czy to podziała. Poza tym nie wiadomo czy on wogóle tu jeszcze zagląda...
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Jun 16, 2004 10:05 pm

Ale oczywiście wiecie, czym to grozi? Taki harem...? I to pod wodzą Xandera? :twisted: Ja osobiście się bym w to nie pakowała :wink:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Jun 16, 2004 10:05 pm

nie chce krytykowac, ale eufemizm okreslajacy Wasze zachowanie to "rozwiazlosc".. 8)

i nie kazcie mi pisac mniej delikatnie.. :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Wed Jun 16, 2004 10:12 pm

Każdy mierzy według swojej miarki Piter!! A ja nie uważam się za jek to określiłeś "rozwiązłą" osobę.
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sun Jul 11, 2004 12:24 pm

taaa

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Wed Jul 14, 2004 11:55 am

<center>"Muzyka, kłamstwa i kasety video"</center>

Jako znawaca Roswell postanowiłem poprawić scenarzystów i dobrac odpowiedniejszą muzyke do poszczególnych scen. Oto kilka propozycji:

Intro - Dido ? Nie no... bez przesady, dajmy coś ostrego... może np. Mezo - Aniele

Wejście Światecznej Faszystkie
- hm.. najbardziej pasuje Wagner - Cwał Valkirii... skoro puszczali to z helikopterów w "Czasie Apokalispy" zeby straszyć ludzi to czemu nie wykorzystać tego w Roswell.

Konfrontacje Liz i Tess
- Najbardziej pasuje mi tutaj Bloodhound Gang - I Hope You Die, dalszy komentarz chyba nie jest konieczny.

Michael z jego dziwna fryzurką w 2 sezonie - tylko i wyłacznie Trzeci Wymiar - Dla mnie masz stajla, Ajjj... dla mnie masz stajla...

Wyraz twarzy Panny DeLuca podczas kłótni ze swym interglaktycznym chłopakiem - Metallica - Damege Inc... Yeah !

Liz opłakująca Alexa - coś sentymentalnego... może Jeden Osiem L - Jak Zapomnieć

CDN.

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed Jul 14, 2004 9:16 pm

Z twoich propozycji najbardziej ubawiła mnie ta dot. Michaela i jego fryzu :mrgreen:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Jul 17, 2004 4:19 pm

Człowieku, z choinki się urwałeś? 18L do naszego Roswell? To śmieszne miało być? To jest tragiczne, chcesz bym dostałą zawału! Bo ekran już dużo na tym stracił, gdy opryskałam go świerzo wypitą kawą krzycząc w niebigłosy! Nigdy więcej, nie wspominaj mi tych złodziei, bo jak bo nie dydy odnajdę cię w nadzikszej głuszy i dziobnę długopisem w oko - wierz mi, ból jak jasny gwint!
A jeśli chodzi o twoje obeserwacje dotyczące odcinków... Hmm no cóż. Nie wierzę, że nie wykrzeszesz nic więcej z tych 45 minut? Bo cosik tego mało :roll:

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Jul 24, 2004 11:10 pm

Dla mnie masz stajla?
Jak zapomnieć?
Ehh... no dobra Xander jakbyś to ty tworzył podkład muzyczny to bym cie zamordowała chociaż "dla mnie masz stajla" nie było by złe. Może jeszcze połączenie "Ile dałbym by zapomnieć że masz stajla" Gdy Maria kocha się z Michaelem...

Dziwne te twoje poglądy

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sun Jul 25, 2004 10:40 am

A czemu nie ma w tych piosenkach "Mietek żul"? Mojej ukochanej, wyćwiczonej piosenki, dzięki której zostałam wyniesiona ponad wszystkie boskości i musiałam śpiewać ją na zakończeniu roku? :wink: :wink: Wspaniale by pasowała do scen z Hankiem :)

(kto nie zna piosenki, niech się nie przejmuje. Nie jest zbyt ciekawa) :cheesy: :lol:
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests