najlepsza piosenka

Rozmowy o muzyce z Roswell i nie tylko...

Moderator: LEO

najlepsza piosenka z "Roswell" to... ?

Dido "Here with me"
37
49%
Sheryl Crow "I shall believe"
13
17%
Coldplay "Trouble"
9
12%
Kasey Chambers "Nullarbor Song"
3
4%
Lifehouse "Everything "
13
17%
 
Total votes: 75

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

najlepsza piosenka

Post by Sadie_Frost » Sat Feb 14, 2004 8:37 pm

Wiem ze to temat rzeka i ciężko wybrać tą jedną jedyną najpiękniejszą piosenkę z "Roswell", ale mając do wyboru te najsłynniejsze, która wybieracie?
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat Feb 14, 2004 9:33 pm

Jak już pisałam w którymś temacie, Kasey Chambers "Nullarbor Song", bezkonkurencyjnie! A to dlatego, że wiążą się z nią moje miłe wspomnienia :D Poza tym Kasey ma bardzo interesującą barwę głosu i piosenka sama w sobie też nie jest banalna - jej tematem nie jest, jak to zazwyczaj bywa, miłość.

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Sat Feb 14, 2004 9:40 pm

JA sama uwielbiam mnóstwo roswellkawałków, ale w sondzie starałam sie dać te najsłynniejsze, które mi przyszły do głowy - i jak dla mnie, z tych wymieionych to Sheryl rulez :)
Image

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sat Feb 14, 2004 10:52 pm

Ja natomiast postawiłem na... muzykę w RM... przepraszam, na Coldplay i ich Trouble. Choć osobiście dodałbym na listę wyboru jeszcze parę piosenek...

PS. Z którego odcinka jest "Nullarbor Song"? Bo nie kojarzę...
Last edited by luki on Sat Feb 14, 2004 11:43 pm, edited 2 times in total.

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Sat Feb 14, 2004 10:59 pm

Dal mnie jednak bez konkurencyjnie Sheryl Crow... A to dlatego, że Gdy po raz pierwszy ją usłyszałem w odcinku TEOTW- pojawiły mi się łży w oczach... Mam z nią poza tym bardzo dobre wspomnienia. Oczywiście były też inne piosenki, jak tak jak Luki pokusiłbym się o wprowadzenie jeszcze kilku na listę, no ale nie ja zakładałem ten temat. Pozdrawiam

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sat Feb 14, 2004 11:10 pm

Zagłosowałam na Kasey Chambers, chociaż wachałam się pomiędzy nią a Lifehouse... I jedno pytanie: Everything (Lifehouse) było w którymś odcinku Roswell? Jak tak to w którym?

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Sat Feb 14, 2004 11:13 pm

Liz, Lifehouse i "Everything" jest w "Max in the city" na samym końcu odcinka
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat Feb 14, 2004 11:52 pm

Luki, "Nullarbor song" jest z 4AAAB, jest grana w momencie, gdy Max żegna się ze swoim synkiem....

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Sun Feb 15, 2004 1:16 am

ja orginalna nie bede ale postawilam na Dido..coz ta piosenka zawsze wprowadzala mnie w swiat roswell...i mam z nia mile wspomnienia..Ogolnie dido ma piekny glos i milo sie jej slucha

User avatar
Bastian
Gość
Posts: 28
Joined: Sat Jan 10, 2004 5:45 pm

Post by Bastian » Mon Feb 16, 2004 7:18 pm

Hmm... a ja oddałem głos na Coldplay. Po pierwsze: to naprawdę jedna z najlepszych piosenek. Po drugie: stwarza niesamowity nastrój i dzięki niej byłbym w stanie polubić Roswell. Po trzecie: żadna z innych wymienionych tam piosenek nie odpowiadała mojemu gustowi 8)
Nawet najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie. Bo aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Fri Feb 20, 2004 11:00 pm

Wybaczcie dygresje, ale każda wypowiedź Banana... tfu... tzn. Bastiana... ma dziwna pseudo-ironiczna "maniere"... i "8)"... nie kupuje Twojej cieniutkiej nici własnej kreacji ...

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sat Feb 21, 2004 12:15 pm

Dla mnie Sheryl Crow rlz
Poza tym bardzo mi sie podoba piosenka Save Ferris "Let me in".
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Sun Mar 21, 2004 12:16 pm

Bardzo zaluje ze nie ma tu "don't cry" Guns and Roses :cry: Ta piosenka jest wspaniala :!: Pierwszy raz uslyszalam ja w wykonaniu przyjaciolki :D to bylo piekne, nawet mozna przyrownac jej wykonanie do orginalu w niektorych miejscach :wink: W akzdym razie w tej piosence sie zakochalam :devil: A slucha ktos metallicy???????? Moze nothing else matters 8) tesh wymiata, szczegolnie kiedy Michal gra to na gitarze :D :D :D

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Fri Mar 26, 2004 1:29 pm

DIDO. ta piosenka jest Roswell. To oczywiście moje zdanie.

Mirelka - o metallice poczytasz w LOGiX. Specem jest Xander i chyba Piterowi ta muzyka nie jest obca ;)

Poza tym proszę wszystkich o pamiętanie o polskiej czcionce ;) Popieram zarówno {o} jak i Lukiego w tej kwestii.
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Olga
Gość
Posts: 38
Joined: Thu Apr 01, 2004 5:35 pm
Location: Lyck
Contact:

Post by Olga » Thu Apr 01, 2004 6:25 pm

Zagłosowałam na Lifehouse i 'Everything'. Chociaż kawałek Coldplay tez uwielbiam.
Ale Lifehouse przebija wsztko. Na wylot po prostu. :D Zapoznałam sie z resztą dorobku tego zespołu. Są genialni. I ta delikatna chrypka Jasona... heh
Wierzysz w anioły?
To uwierz w wampiry.
Uwierz we mnie.
Są gorsze rzeczy na ziemii...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Apr 01, 2004 9:13 pm

A ja nie wierzę, że nie ma tutaj Sarah McLachlan. Ona, oprócz Dido i Sheryl Crow zawsze będzie kojarzyła mi się z Roswell. Jej cudowny "Fear", "Fumbling Towards Ecstasy" i "I love You" są nie do zapomnienia wraz ze scenami w jakie im towarzyszą :P
Oczywiście głosowałam na Sheryl Crow, którą poznałam lepiej dzięki Roswell, ale mam wrażenie jakbym zdradzała tylu cudownych innych wykonawców...
Przypominam, znowu po przerwie jest aktywna strona roswell.na.nu.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Apr 07, 2004 12:08 am

Najlepsza, ale pod jakim względem. Jeśli chodzi o piosenkę najlepiej charakteryzującą serial to opening w wykonaniu Dido. Jak to Ela zgrabnie ujęła ta piosenka to Roswell. Ten utwór był jednym z powodów, dla których zainteresowałam się serialem.
Dziwi mnie jedynie, że nikt tu nie wymienił Colorblind. Do tej pory, gdy słyszę tą piosenkę mam łzy w oczach. I "I will love you" w wykonaniu Fishera - noc, którą Max spędził z Tess. Dla mnie utwór przełomowy i idealnie oddający 'tamten' moment.

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Sun Apr 11, 2004 9:13 am

Popieram Ele. Ale skoro nie ma Sary McLachlan to (przynajmniej dla mnie ) wybór był prostszy :wink: Lifehouse - Everything...
Choć kusiło mnie Coldplay... no i szkoda, ze nie ma Fiszera :(
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Fri Apr 16, 2004 10:39 pm

Większość piosenek z filmu jest super, ale mi chyba najbardziej przypadła do gustu piosenka z 3 serii z odcinka CHANT DOWN BABYLON, kiedy to Liz całuje Maxa i w ten sposób przywraca mu życie. A tytuł piosenki to "Save Yourself" grupy Sense Field. Piosenka jest na Soundtracku.
Last edited by Liz16 on Sat Apr 17, 2004 8:27 pm, edited 1 time in total.
Image

lyson666
Nowicjusz
Posts: 71
Joined: Sat Mar 27, 2004 7:49 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by lyson666 » Sat Apr 17, 2004 11:07 am

Piosenka Dido jest chyba najbadziej rozpoznawana przez fanów Roswell,jest to bardzo dobry utwór chociaz według mnie najlepszą piosenką w serialu jest Coldplay "Trouble"
Cowards die many tiems before their deaths,The valiant never taste of death but once.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 9 guests