Płyta Majandry

Rozmowy o muzyce z Roswell i nie tylko...

Moderator: LEO

lex

Płyta Majandry

Post by lex » Wed Aug 06, 2003 12:56 am

pierwszy raz tu piszę na forum więc mi wybaczcie jeśli nie jestem na czasie ale czy ktoś z was może odstąpić płytę Majandry oczywiście za opłatą :-)
oto mój adres lex1@tlen.pl

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Tue Aug 19, 2003 12:20 pm

wygląda na to że nikt nie ma tej płyty. Jak chcesz ją kupić to spróbuj zamówić z internetu, ale z polskich stron ci się raczej nie uda bo u nas nie jest w sprzedaży płyta majandry

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Wed Aug 20, 2003 3:54 pm

płytę Majandry można bez większych problemów ściągnąć z Kaazy. Osobiście mi się podoba aczkolwiek ostrzegam że to dziwna,nietypowa muzyka i nie każdemu może łatwo przypaśc do gustu
Image

User avatar
annette_alejandra
Gość
Posts: 9
Joined: Fri Aug 22, 2003 9:11 pm
Location: Katowice
Contact:

Post by annette_alejandra » Fri Aug 22, 2003 9:28 pm

Płytę mam, chodź nie oryginalną. Ściągałam z KaAzY. Żeczywiście, płyta nieco dziwna, kompletnie nie pasująca ani do Majandry, ani do jej głosu. Tak naprawdę lubię tylko dwa kawałki - Hell & Bliss oraz Tattoo. Piosenek jest sześć. Raczej nie polecam...
Open your eyes to the love around youYou can feel youre aloneBut I'm here still with youYou can do what you dreamJust remember to listen to the rain

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Aug 22, 2003 9:40 pm

Ja tesh mam kilka piosenek z Kazyy, i zgadzam sie z Annette, płyta dziwna, i taka... hmmm... nie wiem jak to wyrazić...
A tak a proposik... Witam Annette na forum!
Image

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Mon Aug 25, 2003 12:14 am

a ja się nie zgadzama ja się nie zgadzam! płyta jest dziwna,ale w tym wypadku to zaleta. Uważam że głos Majandry pasuje do muzyki jaką zdecydowała się umieścić na krążku i byłam bardzo pozytywnie zaskoczona że wydała bardzo oryginalne,ciekawe CD, które z pewnością powinno zwrócić uwagę krytyków. Mimo iż nie mam nic przeciwko muzyce pop i artystkach popowych takich jak britney,pink,czy j.lo(choć oczywiście też nie można wrzucić ich razem do jednego worka) to niezmiernie ucieczyło mnie że Majandra nagrała tak odbiegającą od powszechnego stylu płytę. Ale sama napisałam kilka postów wyżej ż epłyta jest niecodzienna i nie każdemu musiała przypaśc do gustu i rzeczywiście tak jest. A może po prostu przyzwyczejni jesteśmy do dżwięków rodem z mtv i dlatego krążek Delfino trudno przełknąć? Sama z początku miałam mieszane uczucia,ale uważnie wsłuchałam się i osobiście chylę czoła przed panną Majandrą. Takie muzyczne dziwolągi to-sami musicie przyznać-rzadkość, dla mnie:prawdziwy skarb. Oby więcej wokalistek decydowało się na takie eksperymenty, ludziom którym się podobało polecam Fionę Apple,któr amoże neico odbiega stylem, ale klimat jets podobny,a także Berenice
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Mon Aug 25, 2003 1:29 pm

w zupełności zgadzam się z Sadie. Również sciągnełam ta płytę z internetu i muszę powiedzieć, że to co nazywacie "dziwne" :D jest dość orginalne. Jej piosenki są rytmiczne i mają ciekawe słowa (co niektóre przynajmiej) Ogólnie git :lol:
Tell me why it costs so much to live...

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Aug 28, 2003 7:02 pm

Mam płytkę Majandry i musze przyznać, ze jest dośc ciekawa. Coś czego chyba nikt by siępo Majandrze nie spodziewał. Natomiast teksty jej utworów sa jak najbardziej świetne, przynajmniej dla mnie...
Image

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Fri Aug 29, 2003 3:31 pm

a właśnie...czy gdzies można znaleźć teksty z całek płyty? pewni ena http://www.azlyrics.com będą...idę sprawdzić :)
Image

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Fri Aug 29, 2003 3:36 pm

no i nie ma :?
Image

User avatar
annette_alejandra
Gość
Posts: 9
Joined: Fri Aug 22, 2003 9:11 pm
Location: Katowice
Contact:

Post by annette_alejandra » Fri Aug 29, 2003 5:59 pm

Hej! Co do płytki Maji...hmmm...jest nawet nawet, ale jednak dla mnie trochę za dziwna. Jednak fajnie, że Maja nagrała taką oryginalną płytę. Jesli chcecie texty maji, zapraszam na http://www.swiatroswell.friko.pl , do działu ciekawostki, a potem do majandra delfino. To jest mój dział :D
Open your eyes to the love around youYou can feel youre aloneBut I'm here still with youYou can do what you dreamJust remember to listen to the rain

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Sun Aug 31, 2003 9:51 pm

Dziękuję Anette!
Image

User avatar
Doreen
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sat Sep 20, 2003 11:54 am
Location: Poznań
Contact:

Post by Doreen » Tue Sep 23, 2003 12:49 pm

Ja też przesłuchałam parę piosenek z płyty Majandry, ale w przeciwieństwie do was wogóle mi nie przypadły do gustu :roll: Zarówno teksty jak i muzyka są moim zdaniem dołujące... W każdej piosence dziewczyna użala się po stracie chłopaka :?
Zdecydowanie wolę słuchać innego rodzaju muzyki... No ale to zależy od gustu. Fakt jest faktem że Majandra zdobyła już grono fanów swojej muzyki.

User avatar
annette_alejandra
Gość
Posts: 9
Joined: Fri Aug 22, 2003 9:11 pm
Location: Katowice
Contact:

Post by annette_alejandra » Tue Sep 23, 2003 2:41 pm

No co jak co, ale każdy ma prawo pisać o tym co czuje... Piosenki Majandry są dziwne i na tym polega urok jej muzyki !
Open your eyes to the love around youYou can feel youre aloneBut I'm here still with youYou can do what you dreamJust remember to listen to the rain

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Sep 24, 2003 12:45 am

narazie udalo mi sie sciagnac 2 jej piosenki... i musze przyznac, ze wokalnie jest daleko ciekawsza, niz wizualnie. tylko te dwie maja okolo 2 minut kazda... cala plyta tak? :?
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Thu Sep 25, 2003 9:51 pm

Ta, to jest niestety mały minusik Maji - nagrywa bardzo krótkie piosenki. A szkoda,bo są po prostu great!

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Sep 25, 2003 9:55 pm

Ski-Ming ma 5 minut...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
NISZA
Nowicjusz
Posts: 68
Joined: Sat Aug 30, 2003 9:50 pm
Location: Gliwice
Contact:

Post by NISZA » Sat Sep 27, 2003 9:43 am

Może to zabrzmi trochę głupio, ale jak ściągnąć te piosenki bo ich nie umiem znaleźć?? :(
"TO MY TWORZYMY SWÓJ LOS"Niech moc "Czechosłowaków" będzie z wami!!!

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Sep 27, 2003 9:49 am

W Kazie
Wpisz w Wykonawcy (Audio): Majandra Delfino
Powinno znalezc, mi przynajmniej znalazło
Image

User avatar
annette_alejandra
Gość
Posts: 9
Joined: Fri Aug 22, 2003 9:11 pm
Location: Katowice
Contact:

Post by annette_alejandra » Sat Sep 27, 2003 9:53 am

Albo wpisz np. Majandra - The Sicks albo Majandra - tytuł piosenki. Na KaAzIe tego pełno !!
Open your eyes to the love around youYou can feel youre aloneBut I'm here still with youYou can do what you dreamJust remember to listen to the rain

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests