Czy słuchacie "starej" muzy?

Rozmowy o muzyce z Roswell i nie tylko...

Moderator: LEO

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Czy słuchacie "starej" muzy?

Post by femii » Fri Mar 25, 2011 5:51 pm

Mam brata starszego ode mnie o 16 lat. Więc siłą rzeczy jako małe pisklę słuchałam muzyki z dawnych lat. Dziś jestem za to wdzięczna. Uwielbiam Queen , Bon Jovi, Depeche Mode, Lady Pank, Perfekt, Dżem, Brian Adams, Bruce Springsteen, Madonna, Michael Jackson i wielu wielu innych wspaniałych wykonawców z starych czasów. Z kolei dzisiejsza muzyka nie zawsze mi odpowiada.

P.s Nie odmieniam nazw zespołów czy imion i nazwisk wykonawców by nie popełnić jakiegoś błędu. :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Czy słuchacie "starej" muzy?

Post by MAX EVANS » Sat Mar 26, 2011 1:33 am

Nie ma niczego lepszego od starych dobrych kawałków :) i jeśli już o nich mowa to polecam internetowe radio PolskaStacja i kanał Największe przeboje 80 90 :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Czy słuchacie "starej" muzy?

Post by Goya » Sat Mar 26, 2011 7:51 am

femii wrote:Mam brata starszego ode mnie o 16 lat. Więc siłą rzeczy jako małe pisklę słuchałam muzyki z dawnych lat. Dziś jestem za to wdzięczna. Uwielbiam Queen , Bon Jovi, Depeche Mode, Lady Pank, Perfekt, Dżem, Brian Adams, Bruce Springsteen, Madonna, Michael Jackson i wielu wielu innych wspaniałych wykonawców z starych czasów. Z kolei dzisiejsza muzyka nie zawsze mi odpowiada.
Ja mam siostrę starszą o 14 lat i to ona zaszczepiła mnie uwielbieniem do rock'a . Siłą rzeczy podsłuchało się nieco przy dorastaniu i tak już zostało :D

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Czy słuchacie "starej" muzy?

Post by femii » Sat Mar 26, 2011 1:54 pm

Widzę, że nie tylko moi rodzice mieli fantazje. Ciekawe co sobie myśleli tworząc nam taką różnice wieku. Ja wiem, że do pewnego wieku to byłam dla brata tylko wrzeszczącym balastem :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Czy słuchacie "starej" muzy?

Post by MAX EVANS » Sat Mar 26, 2011 2:22 pm

femii wrote:Ciekawe co sobie myśleli tworząc nam taką różnice wieku.
Femii w tamtym momencie akurat na pewno o tym nie myśleli ^_^
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Czy słuchacie "starej" muzy?

Post by femii » Sat Mar 26, 2011 2:38 pm

Oj Max, wbrew pozorom to niektóre dzieci zostały zaplanowane z premedytacją. Więc jakimś myśleniem trzeba się było wykazać. No chyba, że taka duża różnica wieku między jednym a drugim dzieckiem jest dowodem na to, że drugie nie było planowane. To wtedy się zgadzam, że myślenie było ostatnią rzeczą jaką robili nasi rodzice. Ale nie mówmy tym drugim, że są z przypadku :D . Ja osobiście wolę o sobie tak nie myśleć :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Czy słuchacie "starej" muzy?

Post by Goya » Sat Mar 26, 2011 6:09 pm

femii wrote:. Ale nie mówmy tym drugim, że są z przypadku :D . Ja osobiście wolę o sobie tak nie myśleć :D
Ja niestety byłam z przypadku :lol: Ale się tym nie przejmuję i nie dziwie się im. Moja siostra już była odchowana mogli zasmakować trochę wolności a tu wpadka i znów zostali wrobieni w pieluchy :cheesy:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Czy słuchacie "starej" muzy?

Post by femii » Sat Mar 26, 2011 9:32 pm

Ja mam czwórkę starszego rodzeństwa. Jak już wspominałam brat ma w tej chwili 40 latek, drugi brat 37 latek i dwie siostry po 34 latek(bliźniaczki) no i ja 24 latka. Więc na bank jestem chodzącym przypadkiem :lol: ale jak już wspominałam wolę tak o sobie nie myśleć :D Częściej myślę o tym jak było fajnie dorastać w tak dużej rodzinie.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Czy słuchacie "starej" muzy?

Post by Goya » Sun Mar 27, 2011 9:49 am

Ja jak byłam mniejsza to zawsze chciałam chodzić na imprezy z moją siostrą teraz ona ma dzieciątko i musi się nim zajmować a ja mogę balować :P Jednak fajnie jest byc tą młodszą :wink:

emilusiowy36
Gość
Posts: 26
Joined: Fri Feb 26, 2021 3:54 pm

Re: Czy słuchacie "starej" muzy?

Post by emilusiowy36 » Fri Feb 26, 2021 3:59 pm

Oczywiście, "stara" muza najlepsza. ;)

__________________
http://proprzeprowadzki.pl

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests