Co sądzicie o Shakirze ??

Rozmowy o muzyce z Roswell i nie tylko...

Moderator: LEO

Co sądzisz o Shakirze ??

Uwielbiam ją i jej muzykę !!!!! :)
1
10%
Lubie ją i jej muzykę :)
3
30%
Shakira jest O.K., ale nie przepadam za jej muzyką...
1
10%
Podobają mi się jej piosenki, ale ona jest do bani...
0
No votes
Nie lubię Shakiry wraz z całą jej twórczością...
3
30%
Nienawidze Shakiry i jej muzyki !!!!! :(
2
20%
 
Total votes: 10

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Co sądzicie o Shakirze ??

Post by Szalona_Szatynka » Tue Jan 06, 2004 3:26 pm

Co sądzicie o muzyce Shakiry ??
Co sądzicie o niej i o jej wizerunku ??

Jako jej fanka pragnę poznać wasze zdanie na jej temat :mrgreen: :cheesy: :mrgreen:

A teraz kilka fotek i cytatów apropo jej wyglądu :mrgreen: :

"Byłam brunetką przez bardzo długi czas - tak mniej więcej do 21 roku życia. Pewnego dnia popatrzyłam na swoje odbicie w lustrze i stwierdziłam: czas coś zmienić..."
Image
"...Wtedy przefarbowałam się na rudo. To było zaraz po tym, jak obejrzałam "Batmana" z Umą Thurman, więc to wszystko jej wina. Pomyślałam: "Ona wygląda świetnie. Też chcę mieć takie włosy!". Przefarbowałam się na rudo, ale to było niepraktyczne, wymagało dużo zachodu. Ale nie chciałam wracać do tego co już było, chciałam spróbować czegoś nowego..."
Image
"...Więc zamieniłam się w blondynkę. Ale nie było w tym premedytacji. Gdy farbowałam włosy na blond, nie miałam w planach wydawania płyty po angielsku. Właściwie, ze strategicznego punktu widzenia, lepiej by mi było być brunetką, bo tyle jest blondynek dookoła. Gdy idę ulicą, ludzie zaczepiają mnie pytając: "Czy ty jesteś Britney?". Ostatnio ktoś zawołał: "Britney, daj mi autograf!". Ja mu na to: "Mogę ci dać autograf, ale nie jestem Britney". Nie czuję się tym urażona, bo Britney jest piękna, ale..."
Image
I to by było (narazie :wink: ) na tyle :mrgreen:
Czekam na wasze opinie :mrgreen:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Tue Jan 06, 2004 4:25 pm

ja uwazam ze swietnie spiewa :D lubie ja suchac i po hiszpansku i angielsku ma taki charakterystyczny glos :) wizerunek tez fajny a wlosy ma super :D

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Tue Jan 06, 2004 4:48 pm

Lyss to jesteśmy już dwie :wink: :mrgreen:
A która jej piosenka najbardziej Ci sie podoba?? :mrgreen:
Ja sie rozpływam przy "Underneath your clothes" :hearts:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Tue Jan 06, 2004 4:53 pm

hehe no we dwie :D ja sie rozplywam przy "The one" taka pikena niach 8)

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Jan 06, 2004 6:04 pm

o tak.. jak tez bym sie rozplynal underneaht her clothes... :roll: :mrgreen:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Tue Jan 06, 2004 7:23 pm

piter o czym ty marzysz :D

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Jan 06, 2004 7:42 pm

Nie mam nic przeciwko Shakirze, lubię ją i jej muzykę, teraz słucham raczej innego rodzaju muzyki, ale kiedy Shakira była na topie, czyli jakieś 3 lata temu, nawet kupiłam sobie jej kasetkę "Laundry Service" i zasłuchiwałam się głównie w "Te dejo Madrid" (mój sentyment do Hiszpanii...) i singlowych hitach, np. "Whenever wherever" (bardzo energetyzująca piosenka) ,"Underneath your clothes" czy "The one" (bardzo romantyczna, ukazująca miłość nie od tej podniosłej, poetyckiej strony, ale za pomocą codziennych - na pozór zwykłych - spraw).

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Jan 09, 2004 2:38 pm

[posty wycięto] A może jakieś takie pełniejsze wypowiedzi, zamiast "Zarąbisty jest do niej teledysk". Bo w tej chwili odnoszę wrażenie, że Shakira tworzy bardzo prymitywną muzykę :? Może tak jest :?: No w każdym razie - to właśnie nieświadomie sugerujecie.
Last edited by {o} on Fri Jan 09, 2004 6:44 pm, edited 1 time in total.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Fri Jan 09, 2004 3:30 pm

Shakira nie tworzy prymitywnej muzyki :roll: ... Jeżeli cos takiego sugerowałyśmy to rzeczywiście bardzo nieświadomie :roll: ....
Moim zdaniem Shaka ma bardzo piękny i oryginalny głos, przez trudno jest ja pomylić z kims innym... Niektórzy ze względu na blond włosy porównywali ja do Britney a one przecieć tworza totalnie rózna muzykę!!

[quote="gazeta "BRAVO"]Co tu dużo mówić: odkąd Brit oznajmiła, że juz dawno zrobiła "to" z Justinem, nie ma juz zamiaru ściemniac o zaletach życia w celibacie. Słysząc jej ostatnie numery, można być pewnym, że targają nia najdziksze erotyczne pragnienia. (...)W internecie juz pojawiły sie komentarze: "Ta panna nareszcie brzmi tak sexy, jak wygląda!". Rzeczywiście, Britney daje z siebie wszystko: mówi zmysłowym, chrapliwym głosem, wydaje zduszone jęki, czasem nawet miauczy jak kocica! Krytycy czasopisma "Rolling Stone" pojechali ostrezj i nazwali rzecz po imieniu: "Jej wokal coraz bardziej upodabnia się do odgłosu świadczącego o powoli zbliżającym sie orgazmie"...[/quote]
Jak mozna to porównywać do myzyki Shakiry ???

A mówiąc że ma zarąbisty teledysk miałam na myśli to że doskonale odzwierciedla tekst piosenki, jest ciekawy i umiejętnie pomontowany (bardzo podoba mi się przejście na widok w okienku małej kamery ustawionej przed scena na której śpiewa Shakira). Pozatym wykorzystano tam animację i efekty komputerowe (gdy dwa koła do których przywiązany jest jej ukochany wraz ze swoja "przyjaciólką" odrywają sie od kręcącej nimi machiny i toczą się z dość spora prędkością- końcowka teledysku)

Może byc {o} :mrgreen: ?
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Fri Jan 09, 2004 3:46 pm

hehe shakira twoprzy swoj wlasny styl to takie mieszanie popu z hmm rockiem ;) podoba mi sie to i dlaeto jej slucham ;)

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Fri Jan 09, 2004 6:05 pm

Styl Shakiry to na pewno nie żadne pomieszanie, a już na pewno nie z, Broń Was Boże, rock'iem :!: (chyba że rockiem nazywacie Ich Troje :twisted: ) Co by tu mówić, ta piosenkarka tworzy po prostu pop, i to w najczystszej postaci.

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Jan 09, 2004 6:20 pm

Zgadzam się z Lukim, w muzyce Shakiry nie ma ani odrobiny rocka, ale za to dużo elementów muzyki etnicznej. Muszę się przyznać, że parędni temu po raz pierwszy od paru lat przesłuchałam sobie jej kasetkę i nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak np. LP czy Evanescence, czyli kapele, których słucham w chwili obecnej. Cóż, widać, że gusta się zmieniają. Nie odcinam sięjednak od tego, co napisałam kilka postów wcześniej.

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Fri Jan 09, 2004 6:48 pm

Musze przyznać że jej stare piosenki na mnie juz tez nie robia takiego wrażenia jak na początku :roll: Ale to normalne- (prawie) wszystko po pewnym czasie sie nudzi :roll: Przydałaby sie nowa płytka :mrgreen:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Jan 09, 2004 7:15 pm

Szati, właśnie a propo's piosenek: mogłabyś wypisać płyty, jakie do tej pory wydała? na świecie wydali chyba tylko "Laundry Service" i tą płytkę mam. Reszta to chyba płyty po hiszpańsku, tak?

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Fri Jan 09, 2004 7:21 pm

hmm tak ja wiem tylko o Laundry service a u sibie w kraju wydala chyba hiszpanska nie wiem :)
ale jej piosenki nadal mi sie podobaja :twisted:

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Jan 09, 2004 7:45 pm

:shock: Lyss, to jaka z Ciebie fanka, że nie wiesz, jakie płyty Shakira ma na koncie :?:

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Fri Jan 09, 2004 8:10 pm

"Laundry Service(Pralnia) to jej pierwszy anglojęzyczny album :roll: Niestety :roll:
W wieku 13 lat wydała płyte "Magia"
W pozniejszych latach ukazaly się:
"Peligro (Niebezpieczeństwo)"
"Pies Decalzos (Nagie stopy)"
"Donde Estan Los Ladrones"(nie doszlam jeszcze co to znaczy :roll: )
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Jan 09, 2004 8:32 pm

Dzięki, Szati. Rzeczywiście, przydałaby się nowa, anglojęzyczna płytka po dość długiej przerwie (około 3 lat). Fani na nią nie naciskają? Po kilku latach nieobecności na rynku muzycznym powróciła np. Nelly Furtado, więc moze czeka nas też wielki come back Shakiry :?:

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Fri Jan 09, 2004 8:48 pm

Lizzy mam nadzieje że Shakira powroci niebawem w wielkim stylu 8) ...
Rozumiem że pisanie tekstów w obcym języku może byc trudne, ale bez przesady żeby to tak długo zajmowało :roll: ...
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Fri Jan 09, 2004 9:19 pm

hehe no coz lizzy jestem fanka jej jednej plyty z tych lat :D nie z mlodzienczych ;)
co do jej powrotu to napewno powroci nie moze opuscic fanow :twisted:

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests