Jakiej muzyki słuchają fani Roswell?

Rozmowy o muzyce z Roswell i nie tylko...

Moderator: LEO

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Fri Aug 08, 2003 9:13 pm

Hmmmm... przyszlam w obronie Eminema...
Ja nie slucham hh na codzien (a to, ze znam niektore piosenki, to jest wina mojego otoczenia... niestety w wiekszosci hh-powego) ale Eminem jest wporzadku( a wlasciewie jego piosenki) Co prawda wole go sluchac niz widziec i facet rzeczywiscie komercyjny jest, ale trzeba przyznac, ze dobrze mu to wychodzi...

I popieram Marioje... badzmy troche bardziej tolerancyjni :D

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Aug 08, 2003 9:30 pm

Co do Eminema, według mnie mimo że jest kontrowersyjny to ma kilka zajebicho piosenek. Jak Lose Yourself....
Hip-hop, nie słucham na codzień, ale mimo wszystko słucham.
I Pink tesh lubie...
Image

Marija
Gość
Posts: 27
Joined: Thu Aug 07, 2003 12:36 am
Location: Roswell
Contact:

Post by Marija » Fri Aug 08, 2003 10:14 pm

Dzięki Luca :D
Jeszcze nie ffiem ;)

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Aug 08, 2003 10:22 pm

Wiecie ja w zasadzie nie lubię hh (a techno to już nie znoaszę - ale mam na myśli muzykę a nie ludzi, chociaż niektórzy są dziwni) ale jeszcze po obejrzeniu filmu qrcze tylko zapomniałam tytułu, to było o białej dziewczynie i o czarnym chłopaku, którzy się w sobie zakochali, mniejsza o to, w każdym razie tam głównie był hh no i spodobało mi się kika kawałków, tak samo było po 8 mili, tzn już wcześniej podobały mi się niektóre piosenki Eminema, a "Lose Yourself", rzeczywiście świetnie mu wyszło. Co do osoby, heh żeby istnieć w tym biznesie trzeba być kontrowersyjnym, i jak widać w przypoadku tego goscia się to sprawdza.
No i poza tym z przyjemnością stwierdziłam, ze dobry nawet z neigo aktor jest, co było dla mnie zaskoczeniem wielkim.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Aug 08, 2003 11:43 pm

Jeśli chodzi o techno - nie znoszę. Poza tym - zastanawiające jest, dlaczego niektórzy liderzy tego ruchu są satanistami? No i kolejna ciekawa historyjka z mojej ulubionej strony: http://www.adonai.pl/czytelnia/s8.htm
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Aug 09, 2003 3:11 am

nie trawie techno w zadnym wydaniu. natomiast ciazy nade mna jakies fatum chyba... nie zgadniecie o jakim gatunku muzyki dostalem tekst na maturze z angielskiego....:D... Ale to nic.... pewnego pieknego dnia wracam do domu i widze mojego wlasnego, rodzonego brata czule wschuchujacego sie w jakies dziwne dzwieki. to bylo cos jakby tarcie o siebie dwiema nogawkami jeansow, przerywane piskami zarzynanej maciory i od czasu ktos w tle walil w pokrywki garnkow...
jako bystry chlopiec, szybko sie domyslilem co oznaczaja te odglosy i probowalem przekonac rodzicow, aby wydziedziczyli mojego brata...bez skutku... ostatnio jakos chyba wraca do normalnosci... tylko zeby nie zapeszyc...

co do hh, to zazwyczaj proby sluchania tego gatunku koncza sie u mnie ciezka depresja... bo rozumiem co 10 zdanie...;)
eminema nie lubie, ale przyznaje, ze kilka z jego utworow (bo mianem piosenki zwyklem okreslac cos co ma melodie, a nie tylko podklad) mi sie podobalo.
PS: nie probujcie mnie krytykowac i spierac sie ze mna - wyjezdzam i bede dopiero za jakies 2 tygodnie. niniejszym zegnam towarzystwo na czas jakis.bye.
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Aug 09, 2003 7:43 am

Piter, dzięki za śliczną opowistkę o bracie... Świetne :D
A mówi się, że muzyka łagodzi obyczaje. Chyba nie uwzględniono w tym powiedzeniu hh i techno...
Image

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Sat Aug 09, 2003 1:47 pm

Marija chodzi mi tylko o to, że dla mnie nie ma kogoś takiego jak Eminem... to coś dla mnie nie istnieje, bo jest po prostu glupie i.... ach szkoda gadać. Nie mówię, że słuchasz go i jesteś skejciarą(choć to troche dziwne, ale pomińmy), a o skejtach mówie na podstawie tych których znam i widuję na mieście(total no comment), ale jak w każdej regule są wyjątki.
Nie mówię też, iż każdy ma słuchać muzyki z Roswell, ,bo sam nie zawsze jej słucham, tylko wyrażam swoją opinię na temat ulubienia Eminema...

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Aug 09, 2003 4:01 pm

Do techno mam podobny stosunek co do hh. Toleruję praktycznie tylko Scooter'a (Back in tke U.K. rządzi) i też tylko około połowy ich utworów.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Marija
Gość
Posts: 27
Joined: Thu Aug 07, 2003 12:36 am
Location: Roswell
Contact:

Post by Marija » Sat Aug 09, 2003 4:17 pm

Pedros, dlaczego dziwne, że nie jestem skejciarą? Nie rozumiem. O wiele bardziej lubie i więcej słucham Marilyna Mansona (czy dlatego jestem antychrystem??? - NIE) . Nie możesz oceniać Eminema jako 'nikogo', bo tym urażadz tych, którzy go lubią i jego samego. Mnie np. to boli kiedy ktoś tak mówi, więc proszę - nie przesadzaj. To jest temat o muzyce i każdy ma prawo lubić coś innego, a Ty Pedros powinieneś być tolerancyjny dla wszystkiego.

Ja nie lubię techo, ale fanów techo nie nazwę np. gejami i lesbijkami, czy głupimi skejtami bo ludzie mają różny gust...

Pedros zastanów się, ok? ;)
Jeszcze nie ffiem ;)

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Sat Aug 09, 2003 8:42 pm

nie chodzi mi o obrażanie nikogo. po prostu mówię, jak sam go traktuję. Co do techno.... uwielbieńcem nie jestem, ale na imprezie najlepiej chyba sie przy tym bawi, czasem nawet przy hiphopie, ale impreza to inna bajka, bawisz sie przy tym co leci....
Marija chodziło mi o to, że skoro lubisz Eminema, który tworzy hiphop to dziwne że nie jesteś skejciarą... w końcu hiphop to cała kultura(jak mówią :))))))) :P ), ale można się do niej przyznawać, a można tylko słuchać muzyki i nic więcej.

Marija
Gość
Posts: 27
Joined: Thu Aug 07, 2003 12:36 am
Location: Roswell
Contact:

Post by Marija » Sat Aug 09, 2003 10:42 pm

aha, ok ;)
A ja techno nie zniose nawet na imprezie, poprostu dla mnie to nie muzyka :o;)
Jeszcze nie ffiem ;)

User avatar
MarK
Gość
Posts: 3
Joined: Sun Aug 10, 2003 11:05 am

Post by MarK » Sun Aug 10, 2003 11:22 am

ja to lubie sobie posluchac troche ciezszych klimatow 8)
HammerFall, MoonSpell, Adema, Tristania, NightWish, etc.
a od czasu do czasu to HIM, POD, Evanesence, Guano Apes, Theatere of Tragedy

PS. to moj pierwzy post na tym forum, mysle ze dlugo tu zabawie

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Aug 10, 2003 11:29 am

Hmm ja również uważam, ze szufladkowanie ludzi według tego czego słuchają jest krzywdzące nieraz. Derenwują mnie np. uwagi typu: skoro słucham ciężkiej muzyki, czy gotyku to muszę być sataniską, ubierać się jak na cmentarz i robić jakieś czarne msze czy zjadać nietoperze. Bo to bzdura! Wiele osób np lubi czarny kolor i się ubiera na czarno i co w tym złego? Co do hh to mnie nie drazni, lubie tylko niektóre utwory, co do techno wogóle nie wyobrażam sobie jak można na tym tańczyć no ale neiktórym się udaje. I dobrze, mają swój własny sposób na zabawę.
Ja osobiście wychodzę z załozenia iż to, ze słucham tego czy tamtego nie znaczy wale, ze muszę się zamykać tylko na tej muzyce, mogę też lubić inne gatunki. Niestety nei wszyscy tak myślą i to jest przykre......
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Aug 10, 2003 11:33 am

Witaj MarK:) Gwarantuję, ze szybko sie wciagniesz w forumowe życie:)

OO wposmniałeś o HIMie, tak mas zrację ja ostatnio właśnie puszczam sobie ich kawałki, zaczęłam słuchac tego zespołu od ich drugiej płyty, w której się zakochałąm no i mam do niej swoisty sentyment - przy niej uczyłam się jeździć "Elką"(L) :D
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Sun Aug 10, 2003 3:28 pm

Ja jak tylko przyjadę do kuzynków dam im płytki, żeby mi przegrali Nirvankę, HIM, Metallicę i Rammstien =)
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Sun Aug 10, 2003 5:18 pm

Zaczyna mnie cieszyć, iż pomimo miłych słów pod kierunkiem gościa który robić coś z muzyką(choc nie wiadomo jak to nazwać, bo na pewno nie utwory, piosenki, itp.) pokazują się głosy bardziej rockowe i ostrzejsze... :)) to lubię. Oczywiście jak każda reguła, nawet Eminem ma, no dobra utwory, które nie powodują cofki góralskiej, ale ogólnie nie lubie jego i hiphopu(którego staram sie unikać)

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Aug 10, 2003 5:32 pm

Heh Pedros znajdziesz tu ludzi słuchających ciężkich czy mrocznych kawałków, zapraszam do przeczytania postów począwszy do początku a dowiesz się ilu takich ludzi jest :):):))
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
MarK
Gość
Posts: 3
Joined: Sun Aug 10, 2003 11:05 am

Post by MarK » Tue Aug 12, 2003 5:57 pm

ciezka muza przezywa obecnie swoj renesans
i cos dla fanow tego typu brzmienia 8)
http://www.koszulki.win.pl/
PS. radze przejzec wszystkie kategorie
PPS. u mnie w pokoju wisi to :
http://www.koszulki.win.pl/sklep_online ... hp?id=1763
dwie pozostale w drodze :twisted:
"A sword -is a tool for killing,The art of the sword -is nothing but the art of killing"

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Fri Aug 15, 2003 4:56 pm

Nie otwiera mi sie.... ;(
Ja ostatnio pokochalam Korna "Did my time"... piekny utwoor =)
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 35 guests