Jakiej muzyki słuchają fani Roswell?

Rozmowy o muzyce z Roswell i nie tylko...

Moderator: LEO

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Dec 26, 2003 12:27 pm

a ja na kompie ma 5 piosenek hh które nie były wymuszone i ich słucham bo są całkiem fajne .. :) ja też tego słucham ale Limp Bizkit nie jest wcale taki zły i ta ostatnia płyta też czyli mylisz się Luca ... :twisted:
ale Linkin Park to jest to co poprostu ... :P :mrgreen:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Fri Dec 26, 2003 4:52 pm

Ramzes to nie jest pomylka, tylko kwestia gustu :? Ja uwazam, ze ich poprzednie piosenki lepsze byly :roll:
A do LP mam sentyment, bo od tego sie moja przygoda z "ciezsza" muzyka zaczela 8)

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Dec 26, 2003 4:59 pm

ja wsumie też od nich zaczołem ale to nie jest znowu taka ciężka muzyka to to jest tylko new metal ... 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Fri Dec 26, 2003 6:20 pm

Mnie sie podobaja 3 piosneki Limp Bizkit ale nie pamietam tytulow. Pozatym myśle ze w swojej klasie LB jest jednym z najlepszych.

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Fri Dec 26, 2003 6:47 pm

limp bizkit superanckie piosenki maja ale wole linkin park lub evanscence :D

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Fri Dec 26, 2003 10:10 pm

Ramzes, trudno, zeby zaczac od czegos mocnego 8) ( to stopniowy proces- przynajmniej w moim przypadku byl stopniowy :roll: )

Np. Take a look around jest fazowe :mrgreen:

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sat Dec 27, 2003 11:26 am

mój kolega zaczynał od Metalicy a obecnie gdy sięożenił słucha muzyki klasycznej ... :roll: ale tamto też mówi że słucha tylko mu w to nie wierzę za bardzo ... 8)
w swojej klasie LB jest jednym z najlepszych.
i tutaj Inti ma racje ... :)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sat Jan 03, 2004 3:25 pm

Witam wszystkich :mrgreen:
Ja uwielbiam muzyke pop, rock, soul i R&B :roll:
Co do POPu to uwielbiam Shakirę(co widać :lol: ), Christine Aguilere i Justina Timberlake'a :cheesy:
Z zespołów o mocnym brzmieniu lubie Evanescence, Within Tempation i The Offspring :mrgreen:
W przypadku soulu moją ulubioną wokalistką jest Sarah Connor a R&B Alicia Keys :lol:
Jeżeli chodzi o Hip Hop to czasem slucham Eminema ale poza tym to nie przepadam za taka muzą.... :roll:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Jan 03, 2004 6:40 pm

Luca wrote:Moja podstawowa hierarchia (czyli trzy podobne rodzaje, klasyka):
*Nirvana :hearts:
*Linkin Park :hearts:
*Metallica :hearts:
hmm to w sumie tak jak ja, tylko od konca i bez Nirvany... :twisted: (nie lubie sie dolowac.. i tak mam ciezkie zycie.. 8) )

ja limp bizkit nie slucham, ale musze przyznac, ze zdarzaja im sie ciekawe piosenki...

a LP jest oczywiscie genialny...
czego nie moge powiedziec, Szati, o Justinie, Offspringu, czy Eminemie... :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sat Jan 03, 2004 6:54 pm

piter wrote:czego nie moge powiedziec, Szati, o Justinie, Offspringu, czy Eminemie... :twisted:
O gustach się nie dyskutuje :twisted: :roll: :roll: :roll:
Swoja drogą, nie ukrywam, że jestem (mile) zaskoczona tym, iż sie nie przyczepiłeś ani do Shakiry ani do Christiny :wink: :mrgreen:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Jan 03, 2004 6:58 pm

uznalem, ze to zbyt oczywiste, ze ich nie lubie... :mrgreen:
to tak jakbym wsem i wobec rozpowiadal jak to ja nie lubie skakac z samolotu bez spadochronu... :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sat Jan 03, 2004 7:20 pm

Mimo tego że jest to tak OCZYWISTE napisz mi (tylko bez ściemniania) powody dlaczego nie lubisz Shakiry :twisted: :?:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Jan 03, 2004 7:27 pm

akurat w przypadku Shakiry, nie chodzi o nia sama, tylko o typ muzyki jaki prezentuje. Po prostu nie moj gust. Za malo dzikiej energii, zeby mierzyla sie z LP, za malo techniki i swoistego geniuszu muzycznego, zeby mogla podskoczyc Metallice... po prostu, nieco tylko lepsza niz przecietna, czterosezonowa ksiezniczka popu...
choc przyznaje, ze Britney nie ma do niej startu...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sat Jan 03, 2004 7:34 pm

akurat w przypadku Shakiry, nie chodzi o nia sama, tylko o typ muzyki jaki prezentuje. Po prostu nie moj gust.
No to ewentualnie rozumiem :roll:
choc przyznaje, ze Britney nie ma do niej startu...
I tu się zgadzamy :wink:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

paoola
Gość
Posts: 25
Joined: Mon Dec 15, 2003 1:45 pm
Location: zewsząd ;)

Post by paoola » Sat Jan 03, 2004 10:06 pm

do moich ulubionych zespolow mozna zaliczyc: Evanescence, Linkin Park,
HIM....jesli chodzi o wokalistow..wymienie tylko kilku ( z wielu): 50 Cent, Busta Rhymes, Kazik...itd...wlasciwie slucham wszystkiego z wyjatkiem polskiego hip-hopu i techna... :)
taka jak inni ? raczej inna niż taka...

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sat Jan 03, 2004 10:46 pm

50 Centa tez słucham :mrgreen:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sun Jan 04, 2004 10:18 am

a co powiecie o Alizee odrazu mówie że ją bardzo lubie ,ona ma w sobie pełno takiego wdzięku i niewinności czego nie da się zauważyć u żadnej innej wokalistki ... 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sun Jan 04, 2004 6:03 pm

Ja do Alizee nic nie mam, ale lubie rozumieć co nieco z piosenek które słucham, a z francuskiego to ani jednego słówka nie umiem :roll:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sun Jan 04, 2004 6:21 pm

ja lubie rock, zwlaszcza Silverchair
LP wydali ostatnio bardzo dobra plyte, ale na Hybryd Theory bylo wiecej ostrzejszego grania.
RHCP tez sa w miare dobrzy, choc z wiekiem graja coraz mniej rockowo (ale plyta By the way jest bardzo spoczko)
Evanescence maja talent, zwlaszcza Ann Lee ma zabojczy glos, jeden z najlepszych jaki slyszalam
procz tych komercjalichow bardzo lubie Counting Crows, Dave Matthews Band, niegrających juz Alice in Chains, Silverchair, ale to juz wspominalam
No i muzyka filmowa - czy to róznorakie piosenki, ktore znajduja sie na sciezce dzwiekowej, czy po prostu muzyka klasyczna (ukłony dla Hornera, Howarda i Newtona)
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sun Jan 04, 2004 6:39 pm

Skoro juz Asia wspomniała o muzyce fimowej to chciałam wspomnieć iż bardzo mi sie podoba soundtrack "Titanica" :mrgreen:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests