Ulubiony instrument

Rozmowy o muzyce z Roswell i nie tylko...

Moderator: LEO

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Thu Sep 25, 2003 6:54 pm

GALADRIELA- sugerujesz, że to przez Ciebei w lecie o mały włos Bryan nie rozbił siena motorze? :D
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Thu Sep 25, 2003 8:02 pm

GALADRIELA- sugerujesz, że to przez Ciebei w lecie o mały włos Bryan nie rozbił siena motorze?
LEO, ja???????
Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Thu Sep 25, 2003 8:15 pm

piszesz o chłopaku i że jesteś szczęściarą... : Wysłany: Czw Wrz 25, 2003 1:29 pm Temat postu:


"I jeszcze mieć chłopaka, który spełnia twoje zachcianki i świetnie gra na gitarze (oh szczęściara ze mnie) mogłabym słuchać godzinami "


nie połapałam się ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Thu Sep 25, 2003 8:45 pm

To nic skomplikowanego. Po prostu mój chłopak świetnie gra na gitarze i serwuje mi róznę piosenki Bryana i Bon Joviego
Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Thu Sep 25, 2003 8:48 pm

No z drugiej strony może jest to trochę nie poprawne gramatyczne. Mój błąd. To wszystko wina szkoły i wstawania o 6 rano, dla mnie to środek nocy
Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Thu Sep 25, 2003 9:30 pm

ależ ta szkoła ludziom wodę z mózgu robi ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Sep 25, 2003 9:46 pm

No no :!: Gdyby nie ta woda, to byście w głowach próżnię mieli... :wink:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Thu Sep 25, 2003 10:20 pm

Ale jak to ciekawie mieć pod tą kopułą coś, co w przyrodzie nie występuje?
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Sep 25, 2003 10:44 pm

Tak - zawsze pozostają jeszcze pola fizyczne i cząstki wirtualne...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Fri Sep 26, 2003 7:14 pm

Tutaj oczywiście przytaknę, mądrze pokiwam głową i powstrzymam się od przyznania głośno, że pola fizyczne kojarzą mi się z plantacją w Georgii za czasów wojny secesyjnej a cząstki wirtualne z uczestnikami forum ;)

A wtedy królował jeden instrument: wspaniały, czarny do szpiku kości, melodyjny do granic głos blues niewolników...
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon Jan 19, 2004 1:17 am

Ja kocham dźwiąk gitary (klasycznej) ale na razie nie mam zbytnio czasu na głębszą nauke, jedynie co potraie to brzdąkać czasmi. Może kiedyś zajme się tym poważniej...

User avatar
Sadie_Frost
Starszy nowicjusz
Posts: 181
Joined: Fri Aug 15, 2003 5:42 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Sadie_Frost » Fri Feb 13, 2004 2:27 pm

Gitara elektryczna. Zdecydowanie. Soczyste dźwięki Fendera Strato (cześc Xander :D) Gibsona Lea Paul. Pozatym lubie dźwięk organów Hammonda, pianinko i saksofon.
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sat Feb 14, 2004 10:47 am

Mi sie podoba perkusja chociaz nigdy na niej nie gralam, za to kilka lat temu bylam zmuszona do grania na flecie :cheesy:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat Feb 14, 2004 7:51 pm

Ja mam jakiś sentyment do gitary basowej, to pewnie dlatego, że tata ciągle raczy mnie opowieściami, jak to w wojsku grał na basie w jakimś zespole :wink: Poza tym gitara klasyczna - kiedyś chodziłam nawet na naukę gry, ale "wymiękłam" i teraz to już nawet kolęd nie pamiętam...Moja młodsza siostra gra na keyboardzie, na gwiazdkę dostała taki profesjonalny, całkiem nieźle jej idzie. Ja umiem zagrać tylko motyw z "Titanica" 8) Ach, no i w szkole gra na flecie i na flażolecie (tak to się pisze? :shock: ). Uzdolniona jest muzycznie, nie powiem :D Ksiądz, który odwiedził nas z wizytą duszpasterską wywróżył jej karierę grajka na weselach :lol:

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Sat Feb 21, 2004 5:20 am

ulubiony instrument.... zdecydowanie GITARA szczegoolnie gdy trzyma ja w rekach Michal i na niej gra 8) zalujcie ze tego nie slyszeliscie . Poza tym interesujacym instrumentem wydaje mi sie wiolaczella oraz skrzypce

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Fri Apr 02, 2004 10:21 am

_liz wrote: flet poprzeczny... słuchając jego dźwięków nie sposób nie być spokojnym, zrelaksowanym
o tak, flet poprzeczny to jest cos... fakt ze gra na nim zreszta jak na kazdym instrumencie wymaga niezlej ilosci cwiczen (heh wiem cos o tym) przez co moze troche zniechecac (o tym tez) ale tak potem posluchac jest fantastycznie :cheesy:

a co do ulubionych instrumentow to: fortepian (wspanialy na skolatane nerwy... a jak mozna dac ujscie emocjom grajac... :) )cos wspanialego
, saksofon- uwielbiam jego dzwieki ,heh nawet chcialam uczyc sie na saksofonie ale stwierdzili ze jestem za mala :roll: szkoda, ale za to trafilam na flet poprzeczny a co sie z tym wiaze ten tez uwielbiam :cheesy: i gitaraka oczywiscie :cheesy: chociaz granie na niej to mi akurat nie idzie :roll: ale mimo wszytsko lubie

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Wed Apr 21, 2004 7:54 pm

Ja osobiście nie umiem grać na żadnym instrumencie, jeśli chodzi o muzykę to jestem całkowicie lewa, nie umiem ani śpiewać ani grać. Ale jest jeden instrument, który szczególnie lubię. A jest nim gitara elektryczna. Lubię słuchać jak inni na niej grają, oczywiście jeśli umieją.
Image

User avatar
Emilie_N
Nowicjusz
Posts: 98
Joined: Fri Apr 09, 2004 2:43 pm

Post by Emilie_N » Thu Apr 22, 2004 9:11 am

Moim ulubionym instrumentem jest gitara i skrzypce. Uwielbiam słuchać harcerskich piosenek przy dźwiękach gitary. Najlepiej słuchać takiej muzyki przy ognisku, przy pieczeniu kiełbasek. :)
Co do skrzypiec to całkowite przeciwieństwo gitary. Gdyby Gitara była człowiekiem, wydaję się że byłby to człowiek luzacki i spokojny. Natomias skrzypce to ludzie opanowani i zrównoważeni. Poza tym uczę się gry na skrzypcach. :wink:
Image"You look into my eyes, I go out of my mind"

User avatar
Mari
Gość
Posts: 37
Joined: Mon Jan 26, 2004 6:25 pm
Contact:

Post by Mari » Sun May 02, 2004 9:43 pm

Ja uwielbiam gitare a zwlashcza klasyczna i elektryczna, a poza tym to saxofon... moze dlatego ze ucze sie grac na tych instrumentach ;)

:hand: Mari :hand:

niewidzialna
Gość
Posts: 16
Joined: Wed Dec 01, 2004 2:29 pm
Location: Okolice planety L-wo
Contact:

;]

Post by niewidzialna » Thu Aug 24, 2006 8:27 pm

PRAWIE WSZYSTKIE :D :D :D No, ale ze względu na przeszłość, kocham dźwięk skrzypiec 8)
Miłość przychodzi odchodzi
jest z nami nagle jej nie ma(...)
-Ach ten lęk że się nie kochamy
skoro miłość miłości szuka

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests