Oryginalny soundtrack

Rozmowy o muzyce z Roswell i nie tylko...

Moderator: LEO

Post Reply

soundtrack...

mam mam mam! *devil*
7
58%
kupię... kiedyś
5
42%
 
Total votes: 12

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Oryginalny soundtrack

Post by freja » Tue Dec 27, 2005 11:22 pm

Nie zauważyłam nigdzie tematu o oryginalnym soundtracku. Taaaa a dlaczego akurat TERAZ mnie to naszło? Ponieważ go MAM! W Święta dostałam od mojej best friend ten oto soundtack! Wszeszczałam z zachwytu i darłam jak stare prześcieradło. A potem mnie zatkało na 10 minut. Nie dość że płyta jest droga, trudno dostępna, a ja ją mam! Słuchałam jej już ze 100 razy! A po włożeniu jej do napędu komputera otwiera się przedemną coś jeszcze...
Tak na serio to nigdy nie wiedziałam, czy na tej płycie jest coś jeszcze oprócz muzy czy nie... a jeśli jest to co...
No więc m.in. tapety, wygaszacz (super!), mapa itp.
Image
Image
Image

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Post by femii » Wed Dec 28, 2005 2:55 am

Tylko pozazdrościc. Nie ma co masz super przyjaciółkę. Też taka chce! I przyjaciółke i płyte! :D Swoją drogą muze można ściągnąc z neta ale jeszcze te tapety i mapa, wow. A i tak nie ma to jak orginał!
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Dec 28, 2005 11:06 am

Ha Freja też mam tą płytkę kupiłam ją we wakacje ... a jakie było moje zdziwienie gdy wchodze sobie do Media Markt i z ciekawości szukam w płytach których tytuły zaczynają się na R .... i nagle patrze Roswell soundtrack !! ... skakałam z radosci a moja psiapsióła nie wiedziała co się dzieje ... :D :D :D :D :D Najgorsze było to że musiałam wrócić po nią następnego dnia bo celowo nie brałam pieniędzy żeby nie wydać :evil:
A po włożeniu jej do napędu komputera otwiera się przedemną coś jeszcze...
Freja tez nie wiedziałam puki do napędu nie włożyłam :D ale jak radość potem :cheesy: nie do opisania ...

Zgadzam się płytka jest raczej trudno dostępna .... ale czy droga? ... Ja zapłaciłam 35 zł w Media Markt ogrinalan płyta 3 Doors Down była tam za ok.65 zł ...


Chociaż może masz racje ... pod koniec wakacji byłam w EmpiKu i wygrzbałam tez tam plytkę Roswell (ku mojemu zdziwieniu :shock: ) ale już za 65 zł .. całesz szczescie ze na swoja trafiłam w Media Markt 8)
:)

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Post by Justynka » Wed Dec 28, 2005 3:21 pm

też mam tą płytkę ;] od jakiś dwóch lat( może dłużejj) i już nie jestem w stanie opisać tego co wtedy czułam...
a nabyłam ją w bardzo dziwnych okolicznościach ;] otóż jakieś dwa lata temu(albo trzy) w świecie seriali był konkurs.. nie pamiętam dokładnie jaki.. coś że w świeta miała wyjść gazeta z muzyką z jakiegoś serialu i to przez smsy mozna było wybrać jaki... no i wybrałam chyba Ally McBeal i jeszcze pamiętam że nie miałam nic na koncie i wysłałam z mamy komy ;] ale co było najważniejsze? nagroda :> a nagrodą były wlaśnie oryginalne soundtracki z Roswell ;] i co? siedze sobie w szkole.. mama do mnei dzwoni i mówi że wygrała jakąś płytę z świata seriali ;] pamiętam że szybko zwiałam z resztylekcji i w domku naokrągło oglądałam i słuchałam ;] i nikomu nie chciałam pożyczyć :P
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Dec 28, 2005 3:32 pm

Ja też mam tą płytkę. Kupiłam, kiedy tylko pojawiła sie na polskim rynku :) Niestety jest już tak porysowana, że muszę kupić nową, albo zabrać do naprawy. Nie dlatego, że przerywa, ale dlatego, że nienawidzę porysowanych płyt :)

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Wed Dec 28, 2005 10:27 pm

Witam...

Cieszę się, że pokoik tylko lekko pokrył się kurzem, ale to nadało mu chyba bardziej stylowego charakteru... coś mi mówi, że teraz jest i Leo i stara szafa... czarownic nie trzeba, bo magia muzyki mówi za siebie ;)

Krążek o którym mowa widziałam również w MM... ale biorąc pod uwagę wszystkie utwory, które weszły w życie dzięki R i zespoły, które dzieki temu serialowi u nas zaistniały, to można pokusić się o stwierdzenie, że jest wręcz ... "Ubogi"... byłby z tego niezły album dwu lub trzypłytowy.
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Wed Dec 28, 2005 10:44 pm

Justynka wrote:też mam tą płytkę ;] otóż jakieś dwa lata temu(albo trzy) w świecie seriali był konkurs.. nie pamiętam dokładnie jaki..
bardzo dobrze pamiętam ten konkurs potem przez pare miesięcy wyrzucałam sobie dlaczego ja tego smsa nie wysłałam???
Magea wrote:Zgadzam się płytka jest raczej trudno dostępna .... ale czy droga? ... Ja zapłaciłam 35 zł w Media Markt ogrinalan płyta 3 Doors Down była tam za ok.65 zł ...
To w Media Markt O_o 35 zeta? Byłam w Empiku... kiedyś z ciekawości zapytałam czy jest powiedzieli, że nie ale mozna sprowedzić... cena "jedyne" 79 złotych :shock: dziękuje bardzo...

Ja swoją płytę zdobyłam dzieki znajomościom :) Brat mojej best friend jest dziennikarzem muzycznym dostaje mnóstwo płyt, załatwia czasem darmowe bilety do kina w dniu premiery, bilety na koncerty i takie tam. Często sprowadzają mu krążki z USA firend poprosiła go no i MAM!

Oj tak pokoik pokrył się kurzem ale trochę go rozkręciłam...
Image

neta84
Gość
Posts: 3
Joined: Thu Dec 22, 2005 4:23 pm
Location: znad Bałtyku
Contact:

Post by neta84 » Thu Dec 29, 2005 4:19 pm

Faktycznie, nie ma to jak oryginał! Nie mieszkam w dużej miejscowości, dlatego w moim sklepie muzycznym nie ma takiej płytki. Ale jak się natknę przypadkiem gdzieś to na pewno kupię. :mrgreen:
neta

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests