piosenka z igrzysk

Rozmowy o muzyce z Roswell i nie tylko...

Moderator: LEO

Post Reply
User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

piosenka z igrzysk

Post by Kwiat_W » Thu Aug 26, 2004 7:56 pm

Moze mi ktos powiedziec jaki jest tytul piosenki towarzyszacej obecnym igrzyskom olimpijskim? I co to za facet, ktory ja spiewa?

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Thu Aug 26, 2004 9:01 pm

Kwiatuszku chodzi ci o tą piosenkę, przy której przenoszony był znicz??
Bo już parę piosenek słyszałam. Jedną z nich jest "Pass The Flame", nagrana przez Trevora Horna, Tarkana, Yiannisa i Katię.
Image

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Thu Aug 26, 2004 9:14 pm

Dzieki wlasnie o ta mi chodzilo! :D A czy nie ma jakiejs polskiej piosenki na te igrzyska? Pamietam, jak pdczas Atlanty Gorniak spiewala swoja. Podobala mi sie (zapomnijmy na chwile jaka jest jej wykonawczyni). Ale nagrali chba tylko piosenke na tamte igrzyska bo one byly wyjatkowe. Na "zwykle" chyba tego nie robia.

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Thu Aug 26, 2004 9:51 pm

Nie ma za co ;) Ale piosenka jest na prawdę niezła. Jeśli chodzi o obecne Igrzyska to raczej nie ma żadnej polskiej piosenki. Słyszałam, że nawet wydana została płyta z hitami Igrzysk, ale nie ma tam żadnego polskiego wykonawcy. Śpiewają tacy jak Lenny Kravitz, Sting, Destiny's Child, Avril Lavigne......
No a Atlanta w końcu była jubileuszowa. Niestety piosenki nie kojarzę :(
Image

User avatar
Naster
Gość
Posts: 17
Joined: Mon Aug 02, 2004 12:45 pm
Contact:

Post by Naster » Thu Aug 26, 2004 10:51 pm

Heh, jak ją wtedy pięknie wygwizdali ;]
Polakom gratulujemy-Wisły Kraków

User avatar
Smerfeta
Nowicjusz
Posts: 82
Joined: Mon Jul 19, 2004 6:21 pm
Location: Smerfolandia :)
Contact:

Post by Smerfeta » Thu Aug 26, 2004 11:09 pm

Ja osobiście to tego nie widziałam ale musiało to supcio wyglądać. Wyobrażam sobie jak ona śpiewa piosenkę a tu krzyki i gwizdy żeby tylko przestała śpiewać. Cudowne uczucie patrzeć jak rozwścieczona wychodzi ze sceny :onfire: :onfire: :onfire: -miodzio ^_^
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
I ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
Czy pierwsza jest ostatnią
Czy ostatnia pierwszą. "
Jan Twardowski

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Aug 27, 2004 12:24 am

Cos wam sie pomylilo. Wygwizdali ja za hymn na mistrzostwach swiata w pilce noznej, a na Atlante spiewla cos w stylu...
"To Atlanta-a-a-AAAAAAAA, To Atla-antaaaa,
Gdy spiewaja sta-diooo-ny, milkna woo-ojny"
Czy jakos tak i bylo swietne. :D ficjalnej piosenki z Atlany nie pamietam a ta Gorniakowej tak, bo byla mojim zdaniem lepsza. :)

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Fri Aug 27, 2004 1:24 am

mi sie podobala czolowka olimpiady w Sydney. Jak ktos wie gdzie to mozna sciagnac niech tu da znac.

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Aug 27, 2004 8:48 am

"Pass the flame" to piosenka niesamowita, ale teledysk do niej jest jeszcze bardziej niesamowity :) ściągnęłam sobie i jedno i drugie - gdyby ktoś był zainteresowany teledyskiem: http://www.athens2004.com/ --> News --> Multimedia Gallery --> Video Categories --> Tourch Relay (dostępne są dwie wersje - grecka i angielska, można sobie też wybrać, jaka jakość - low czy high - nas interesuje. Utwór pochodzi z krążka Unity - The Official Athens 2004 Olimpic Games, z którym można bliżej się zapoznać m.in. :: tutaj ::. Może dodam jeszcze, że pierwszym singlem z tej płyty było "Universal prayer" Jamelii i Tiziano Ferro :)

Reprezentacja Polski też ma swoją piosenkę (Polacy nie gęsi...! Oczywiście, ze jest polska piosenka na te Igrzyska! Oj, coś nieuważnie oglądacie transmisje :wink: ), a jest nią "Jeszcze jeden piękny dzień" w wykonaniu Artura Rojka i Smolika.

User avatar
Smerfeta
Nowicjusz
Posts: 82
Joined: Mon Jul 19, 2004 6:21 pm
Location: Smerfolandia :)
Contact:

Post by Smerfeta » Fri Aug 27, 2004 10:38 am

Ja słyszałam i widziałam teledysk do też polskiej piosenki "Zwinny". Mnie osobiście to trochę zaszokowała tym swoim repertuarem (Agnieszka Chrzanowska-coś takiego :? ). Jak w teatrze- nie no bardzo oryginalna pioseneczka. Też pochodzi z płyty olimpijskiej.
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
I ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
I nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
Czy pierwsza jest ostatnią
Czy ostatnia pierwszą. "
Jan Twardowski

User avatar
Naster
Gość
Posts: 17
Joined: Mon Aug 02, 2004 12:45 pm
Contact:

Post by Naster » Fri Aug 27, 2004 12:02 pm

Heh, kwiatku ja wtedy byłem na tamtych igrzyskach [mały ale przekleństa polskich kibiców pamietam :D]. Ja wogóle jestem fanem wielkich widowsik sportowych ^^ i ciesze sie ze mistrzostwa świata odbendą sie w Niemczech !!
Polakom gratulujemy-Wisły Kraków

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Aug 27, 2004 1:02 pm

Hej. Inti...ta piosenka z Sydney...Nie chodzi Ci przypadkiem o Vanessę Amorosi i "Absolutely everybody" (wykonała go podczas ceremonii zakończenie igrzysk)? Z tamtą olimpiadą tylko taki utwór mi się kojarzy :wink: ...A nie, sorki. Napisałeś, że "czołówka". W takim razie nie mam pojęcia. Ale może ktoś wie, gdzie znajdę czołówkę obecnej olimpiady...takie greckie rytmy, a łucznik 'strzela' do kolarzy :lol: ?

Smerfeta, Agnieszka Chrzanowska? :shock: Ta aktorka? :roll:

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Fri Aug 27, 2004 2:20 pm

No wlasnie.. A moze ktos zna jakas archiwalna strone o Olimpiadzie w Sydney. W google nie moge znalezc.

User avatar
Naster
Gość
Posts: 17
Joined: Mon Aug 02, 2004 12:45 pm
Contact:

Post by Naster » Fri Aug 27, 2004 10:46 pm

Liźu_maxiu [nie wiem jak odmieniac twojego nicka ~~] jeśli ci pomoge to wiem, że Moby nagrał wspólnie z Public Enemy singla zatytułowanego: "MKLVFKWR". [Make Love Fuck War", czyli "Kochajcie się, P******cie wojnę. Krążek został wydany specjalnie na igrzyska w Atenach
Polakom gratulujemy-Wisły Kraków

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sat Aug 28, 2004 12:52 am

skoro temat zostal przesuniety do dzialu "muzyka" to moge teraz powiedziec, ze nie podoba mi sie teledysk do "pass the Flame". Ten wokalista nie okazuje zadnych emocji. I jakis taki malo efektowny ten teledysk.
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sun Aug 29, 2004 1:05 am

Naster wrote:Liźu_maxiu [nie wiem jak odmieniac twojego nicka ~~] jeśli ci pomoge to wiem, że Moby nagrał wspólnie z Public Enemy singla zatytułowanego: "MKLVFKWR". [Make Love Fuck War", czyli "Kochajcie się, P******cie wojnę. Krążek został wydany specjalnie na igrzyska w Atenach
Ahym, wiem, wiem, pisałam o tej płycie, słyszałam fragmenty i nie o to mi chodziło :)
Kwiat_W wrote:nie podoba mi sie teledysk do "pass the Flame". Ten wokalista nie okazuje zadnych emocji. I jakis taki malo efektowny ten teledysk.
A mnie wręcz przeciwnie - moze wokalista wypada dość blado, ale te olimpijskie kółka z ognia...wow wow WOW, to zrobiło na mnie ogromne wrażenie i bez wątpienia jest to mój ulubiony moment w teledysku :)

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sun Aug 29, 2004 1:17 am

tak, nawet chcialem napisac ze jedyny fajny fragment to koniec i te ogniste kregi. A teraz ide spac i niech nikt nie wazy sie pisac w tematach w ktoryvh ja pisalem, bo zostane o tym poinformowany i bede musial wstac aby czytac wasze zlote mysli. ;)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests