Music Video...

Rozmowy o muzyce z Roswell i nie tylko...

Moderator: LEO

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Fri Apr 16, 2004 4:20 pm

Też bym chciał znać adresik tego filmu... A może sam poszukam?? Wracając do właściwego tematu, to mam trochę video z Roswell. Najbardziej podoba mi się klip, który nosi nazwę "Roswell cast behind the scenes and having fun", a w tle jest dość fajna piosenka. Jednak nie wiem kto ją śpiewa. Może ktoś ma ten klip i mógłby powiedzieć mi jak nazywa się artystka, która śpiewa piosenkę.
Pozdrawiam
bartek

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Fri Apr 16, 2004 4:41 pm

Hontaru daj linka do twoich filmików... Proszę...

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Apr 16, 2004 6:50 pm

Zapomnij o tym - mieszanina, Liz i Michael jako rodzeństwo a wokół brutalny świat
White Flag
Marzenia
I will love you
Another Day In Paradise
I will love you forever

To na razie tyle moich filmików "skończonych". trzy znajdują sie w fazie projektów/prac nad realizacją. Acha, jeszcze jedno, zapomniałabym o moim dreamerkowym, którego link znajdziecie w Twórczości - w odpowiednim temacie. Coś się dzieje z forum inie moge odtworzyc linku...

Filmiki będą działać dzisiaj. Jeśli ktoś chce cos ściągnąć - niech uprzedzi. Serwer częściej jest wyłączony niż włączony. Ale na zamówienie mogę włączyć.
Last edited by Hotaru on Fri Apr 23, 2004 8:18 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Fri Apr 16, 2004 7:33 pm

co do adresów stron tych filmików - przykro mi - nie znam ich. Niestety trzeba szukać co jakiś czas wpisując hasła. Czasami fani są w sieci, czsami ich nie ma. Przykro mi, że nie mogę inaczej pomóc.

mam kilka filmików Schurry'ego, m.in. outtakes, ale nie chce mi ten filmik prawidłowo chodzić. Czy Wam też sprawia problemy jego uruchomienie, czy to tylko mój komputer się buntuje?
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Fri Apr 16, 2004 7:40 pm

Ja chcem hotaru zwłaszcza te nowe (których nie ma w twórczości) ehh....
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Apr 16, 2004 8:55 pm

Moi mili (jak mi się ten zwrot spodobał :) ) znalazłam takie cuś dziś na Kaazie... Plik kryje się pod nazwą Roswell - Bloopers. mpeg. Filmik ma 22 sekundy, zawiera scenki chyba z "Samuel Rising" albo "The Tale of two parties", a jako podkład muzyczny przyśpieszone "Jingle Bells". Poza tym ściągnęłam jeszcze sobie Roswell in Production. mpe, tylko że to jest ze wstawkami z WB, więc powinno być znane. No i - uwaga - fragment "Siódmego nieba" z Jasonem (jb_7heaven(1).asf). W tej chwili ściąga mi się również Roswell - gagreel2.mpeg.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun Apr 18, 2004 4:58 pm

Wszystko niestety juz mam... :( Ale jeszcze zobacze czy nie ma czegos nowego...

Hontaru ja bym chciala je sciagnac tylko powiedz kiedy je udostepnisz...

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Apr 19, 2004 7:52 pm

Oki, teraz idę do domu, ale nastepnym razem postaram się, by było włączone na dłużej. Poza tym nowe filmiki bardzo mnie natchnęły i postanowiłam zrobić jeden bardzo odbiegający od akcji serialu... będzie o Liz ;)
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Apr 22, 2004 9:29 am

Hmm... Tak sobie pomyślałam, podzielę się tym z wami....
Mnie się marzy taki klip zawierający sceny, w których Liz "czytała" swój pamiętnik... Może ktoś takie coś widział? Posiada? Stworzy...? :lol:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Thu Apr 22, 2004 2:46 pm

Chyba nawet jest cos takiego zobacze u siebie... No fajne tylko zeby ona to czytala i pokazywaly sie fragmenty z jej zycia... wtedy by bylo juz :D

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu Apr 22, 2004 5:15 pm

Ja nie za bardzo widzę takie video. Nie przepadam z filmikami, gdzie co chwila muzyka cichnie, bo ktoś coś mówi :roll: . NAWET Liz Parker, której poświęciłam właśnie ponad trzyminutowe, przepiękne Missing by Evanescence.
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Thu Apr 22, 2004 7:30 pm

Nie rozumiem was tworcow (czytaj Hontaru) Cezgo tak czesto powtarzacie te same utwory mam juz chyba ze trzy filmiki z ta piosenka Evanesens... Ja chce czegos innego!

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Apr 24, 2004 12:24 pm

Nie rozumiesz? Ech, szkoda, bo to video wyszło mi chyba najlepiej w mojej karierze montażysty :roll: , lepsze chyba nawet od "Marzeń". Miałam niesamowitego doła, jak je tworzyłam i robiłam to późnymi wieczorami.

Coś innego? Na przykład? Zarzuć piosenkę i prześlij jej tekst (bezwarunkowo!!! - bez tekstu w przypadku zagranicznej piosenki nawet nie ruszamz obmyślaniem kolejnych scen). Oczywiście przy polskich sprawa wyglada inaczej... ale piosenka też musi mieć w sobie to coś, co mnie natchnie. Tak było w Zapomnij o tym, czy Marzeniach... i w Missing.
Image

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sat Apr 24, 2004 2:21 pm

ja mam 232 filmiki. Osobiście bardzo mi sie podobał "Everything" - to już klasyka. Oczywiście jest wiele innych pięknych trailerów, np z tego co pamiętam to świetny jest "Trouble by the way we came together" (Natalie Imbruglia), wszystkie autorstwa Jennifer i Schurry
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Apr 24, 2004 2:27 pm

No nieźle... :respekt: ulżyło mi, że nie tylko ja jestem totalnym maniakiem. Po ostatnim downloadzie chyba muszer policzyć wszystko od nowa :cheesy:, chociaż może nie... bo jak sobie pomyślę, na ilu płytach mieści się mój backup katalogu " short video Roswell", to mnie bardzo boli głowa.

Tworzysz jakieś własne? Z chęcią wymieniłabym trochę doświadczeń z kimś, kto je tworzy. Szczególnie na temat programów innych niż przeklęty Virtual Dub.
Image

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Sat Apr 24, 2004 2:48 pm

Hotaru, no co ty.... totalne beztalencie.
Ale słyszałam (raczej czytałam) ze ty tworzysz. Jakies linki? Chyba ze są juz zamieszczone na forum, wiec sie pomęczę i poszukam :P
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Apr 24, 2004 2:57 pm

Linki nie działają, bo serwer po prostu padł... szukam czegoś innego.
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sat Apr 24, 2004 3:02 pm

To szkoda, że nie działa, bo bym z chęcią weszła i ściągnęła sobie. Ja też zbieram te filmiki, i już mam...........oj, za dużo liczenia. :wink: Znacie może jeszcze jakieś fajne stronki z filmikami?? Może znajdę coś nowego. :)
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Apr 24, 2004 8:49 pm

Teraz trochę szukam miejsca w sieci na te filmiki. Większość ma kilka mega, ale na przykład ostatni Missing ma aż 22! Jak znajdę, to poinformuję...
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Apr 28, 2004 10:07 pm

Bartek wrote:Najbardziej podoba mi się klip, który nosi nazwę "Roswell cast behind the scenes and having fun", a w tle jest dość fajna piosenka. Jednak nie wiem kto ją śpiewa. Może ktoś ma ten klip i mógłby powiedzieć mi jak nazywa się artystka, która śpiewa piosenkę.
Setka oraz wszyscy inni zainteresowani (a właściwie wszyscy inni, bo Setka już wie :D ) ---> piosenka lecąca w tle tego filmiku to "Standing still" Jewel. Ściągnął mi się z Kaazy jego fragment i stąd wiem. Ale wiesz co, Bartek, chyba będziesz musiał mi osobiście to przesłać albo udostępnić na Kaazie, bo od pewnego czasu jest "szukanie" :?

Po długich bojach, zainstalowałam Quick Time Playera i wreszcie mogę odtwarzać pliki *mov :cheesy: A znalazłam na necie kilka ciekawych z cyklu "Behind the scene" - z Cry your name, Viva Las Vegas, Summer of 47. Wipe out, a także wywiady z aktorami. Niestety, w kilku są jakieś problemy z dźwiękiem, ale to się da przeżyć :wink: To pewnie kwestia techniczna i potrzeba jakiegoś kodeka czy cuś.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 10 guests