Music Video...

Rozmowy o muzyce z Roswell i nie tylko...

Moderator: LEO

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Music Video...

Post by brendanferhfan » Tue Apr 13, 2004 10:47 am

...Czyli wszystkie filmiki z Roswell stworzone przez fanow. Mam tego nawet duzo, bo wiekszosc mozna sciagnac z iMesha i Kaazy czy tez z innych programow czy stron. Dla mnie najlepszy jest polarowe 30 minuts. Muzyka nie najlepsza (nie lubie Tatu) ale ladny filmik, jest naprawde duzo fajnych filmikow... Kto ma jeszcze jakies ciekawe?

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Tue Apr 13, 2004 12:00 pm

Ja mam na kompie 120 filmików (niezły zbiór nie :wink: ) Ostatnio również polubiłam polarki, zaraz po obejrzeniu videa Hotaru I will love you, a 30 minuts jest też boskio zrobione :)
Lubie też takie ze wszystkimi, a najbatdziej Cost by Schurry :), ride a train, i Roswell Cost Apearences też by Schurry :lol:
Jak coś jeszcze znajdę to napiszę??
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Tue Apr 13, 2004 12:24 pm

ja policzylam mam ok. 90 ;) I poszukam jeszcze cos na iMeshu zaraz. Mi sie podoba jeszcze filmik przedstawiajacy milosc Isabel i Maxa nie wiem jak on sie zwie nie chce mi sie szukac ;) szkoda ze nie ma takiego filmiku zeby przedstawial milosc Maxa i Michaela :D

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Tue Apr 13, 2004 12:39 pm

120 niezłym zbiorem? Może. Ja mam 114 (właśnie policzyłam) po ostrej selekcji, tzn. zostawiłam tylko te, które mi się podobały. A ostatnio nie ściągałam nic. Brak ciekawych źródeł :cry: ...
szkoda ze nie ma takiego filmiku zeby przedstawial milosc Maxa i Michaela
Ha! Czytałam gdzieś kilka miesięcy temu, że powstało kilka filmików przedstawiających co prawda nie ich miłość, ale przyjaźń. Musiałabym poszukać, gdzie to było...
30 minuts jest też boskio zrobione
ZDECYDOWANIE!!!
A video by Schuryy chyba jeszcze nie widziałam. Skąd ściągnąć? Z chęcią obejrzałabym jakiś nowy materiał!
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Apr 13, 2004 1:35 pm

videa schurry o ile pamietam były dostępne na strone dreamersów

http://www.theddd.net

ale nie jestem pewna, czy da się je wszystkie ściągać- wiem, że z którymś były problemy.
Ela podała kiedyś stronę, na której była masa filmików...i to była chyba MMM. Graphics...linki są na x.comie, niestety nie działają...a szkoda, bo te filmiki były naprawdę świetne, zdecydowanie najwięcej poświęconych parze Dreamer, ale było też sporo Candy, Loyalist, InCrowder i Outsider, wielu z nim towarzyszyła niezła muzyka...sporo Linking Park....oraz filmiki poświęcone poszczególnym bohaterom ( mój ulubiony o Maxie z piosenką mojego ukochanego Pearl Jam), jak również wszystkim facetom z Roswell ("What a man" 8) ) i pamietam, że był też jeden o przyjaźni Maxa i Michaela, z muzyką Three Doors...niestety poszedł razem z dyskiem :?
Może ktoś ma jakiś aktualny adres tej strony?
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Tue Apr 13, 2004 2:20 pm

Ja nie mam niestety adresu tej strony :/ A co do przyjazni Maxa i Michaela to mam jeden ostatnio sciagnelam ten filmik z iMesha, nie jest zbyt ciekawy... nudny, bez zadnej interesujacej historii. Dziwne ale na stronie ktora podala Lizziett nigdy wczesniej nie bylam... Kilka nowych filikow - Dreamerow :) trafilo do mojej kolekcji. Bardzo ciekawa stronka :) Thx Lizziett

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Tue Apr 13, 2004 2:44 pm

A co do tej stronki jeszcze to niektore filmiki maja po 7minut i zle sie je sciaga, moze nie tyle co zle ale dlugo :/ jestem niecierpliwa. :)

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Wed Apr 14, 2004 12:58 pm

Ja mam 3 doors down z Maxem i Michaelem i Numb Linkinów
A filmiki Schurry można ściagnąc spoko z Kazzy i pewnie też z IMesha
Jest bałdzo ładny teledysk z Issy i Alexem (By schurry :P) Pioseneczka to oczywiście Let Me in. Super również z Stargazerami jest "Miss Independent" - urywki są dobrze dobrane do textu fajna grafika itp i naprawdę nie wiem gdzie ja to ściągnęłam :P może znajde tą stronkę to napisze
Super jest (czarno białe) At last - Men of Roswell.... Słodkie jest "good by to you" coś dla Dreamersów :P i Creazy in love (kazza)
W filmiku ze ściężką Linkin Park "A Place of my head" i "Forgotten" razem przęważają sceny z Liz i Maxem, ale znajdzie się również więcej Cały filmik trwa 6.30 i jest dośc ciekawy wiele efektów specjalnych itm (można ściągną c z Kazzy)
Co do filmików z M&M "Hell & Bliss" - śpiewany przez Maje, jest też bardzo fajny ?(sceny raczej z I i II sezonu)
Słodziutkie jest "Cry Me A river" - Michael & Liz& Max & Tess - znajdziecie na oficjalej stronie polarów :P http://officalpolar.0catch.com/thesite.html
Na stronce...tylko nie wiem jakiej bo mi zaginął adres (zaraz poszukam) znajdziecie również dużo grupowych np. Get Nasty, happy New Year, Girl of Roswell ( ze ścieżką "Overprotected"- nie wiem jak się dokładnie piszę, Britnay) Kilka z Issy i Maxem i inne pary
Lece teraz szukać adresów !!
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Wed Apr 14, 2004 1:48 pm

http://www.geocities.com/keep_dreaming16/video.htm - tutaj jest kilka :)
http://www.geocities.com/keep_dreaming16/video.htm - duzo fajnych :) ale nie wszystkie sie chca ściągnąć...przynajmniej u mnie
http://www.angelfire.com/scifi2/roswellvids/
http://www.beepworld.de/members40/candy ... r-flashes/ - tutaj musice znależć wejście w video, bo nie chciało się bezpośrednio włączyć :) - tutaj również jest to Numb Linkin Park
http://alien-mafia.net/dreamsreality/ - ja jeszcze stąd nie ściągałam, ale zobacze czy sie da
na tyle narazie....poszukam jeszcze później, a teraz musze lecieć się uczyć papacie :)
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Apr 14, 2004 2:14 pm

Przyznam się, że nie liczyłam, ile mam filmików na kompie (a własciwie to większość z nich już wrzuciłam na płytki). Policzę w wolnej chwili. Nie wiem dlatego, że własciwie ich nie oglądam - w zasadzie każdy obejrzałam może z jeden raz...Ale teraz zajrzałam sobie na http://alien-mafia.net/dreamsreality/, polecone przez Gosiek i zassałam m.in. "Tess i Baby Zan" z podkładem Sarah McLachlan (wzruszające, screeny z4AAAB, tylko kiepska jakość), Hal & Betty (czyli Maria i Michael z '47), Michael & Country, Maria & Brody oraz Isabel & Kivar (interesujące). Typowe pary już mi się trochę przejadły :?...no i skusiłam się jeszcze na Alexa i Isabel ("You belong to me"), ponieważ lubię Lifehouse :D

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Wed Apr 14, 2004 4:26 pm

Po kazdej dodanej stronce chyba bede dzienkowac wszystkim za filmiki :D

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Apr 14, 2004 7:14 pm

Ja z linków polecałabym ten:
http://www.geocities.com/englishroswell/index2.html
Stąd mam większość filmików. I podejrzewam, że gosiek też :) Ostatnio dodali 2 filmiki.
Teraz zaglądam na podane adresy... Jeden filmik właśnie mi się ściąga :cheesy: . A jeśli chodzi o MMM Graphics, to jest tu:
http://www.mmmpraphics.org
I oczywiście link do multimediów:
http://www.mmmgraphics.org/webpages/multimedia.shtml
które jakis czas temu zostały odblokowane. Co prawda nie wszystko, ale i tak można trochę pooglądać!
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Apr 14, 2004 7:50 pm

Moge tylko powiedzieć: o rany!
Mam duuuużo filmików na liście do ściągnięcia... Niektóre zapewne widziałam, filmiki candy zapewne wyrzucę (nie lubię Marii), ale obejrzę.... oj, zajęcie na dwa dni...
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Wed Apr 14, 2004 7:59 pm

Hontaru... Naprawde nie lubisz Marii? Nie wiem jak tak mozna... Jestem oburzna!! :lol: Nie no ja tez mam dluga liste nie ma co a nawet baaaardz dluga...

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Wed Apr 14, 2004 8:12 pm

Tak...większośc filmików mam z tamtąd :P
Horatu mam pytanie...w dalszym ciagu nie mogę ściągnoć twojego filmiku "Marzenia", żadne z tych lików które podawałaś nie wchodzą mi
Jak ściagałam "I will Love you" to mogłam to zrobic tylko z tego 'linka' który dodała Zulugula :cry:
Doradz mi co zrobić, albo poproś Zulu aby zrobiła to samo z Marzeniami :(
Ja do Marii nic nie mam...ale za to nie lubie Tess i Adasia :roll: :twisted:
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Wed Apr 14, 2004 8:40 pm

Nie przepadam od pewnego czasu za Marią i nie ukrywałam tego. Tylko, że dawałam temu wyraz przeważnie w kilku komentarzach pod opowiadaniami... czyli w Twórczości, a nie w innych działach.
Horatu mam pytanie...w dalszym ciagu nie mogę ściągnoć twojego filmiku "Marzenia", żadne z tych lików które podawałaś nie wchodzą mi
Włączyłam teraz serwer. Powinny chodzić. A filmiki umieszczone na sudetach powinny działać! Przynajmniej ostatni dreamerkowy.

Z obejrzanych i ściągniętych dotąd najlepsze jest Deliver Me... Ale ściągnęły sie przed chwilą jeszcze dwa filmiki, w kolejce długa lista... więc w tej kwestiii wypowiem się nieco później.
Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Fri Apr 16, 2004 12:40 am

Kochani, szczerze polecam filmik pt.: Roswell bloopers and out takes. ma jakieś 84 mb i zawiera sceny kobinowane z Roswell, E.T. i Gwiezdnych wojen, a na końcu pokazuje nieudane sceny z pierwszego sezonu. Zaczyna się jako Roswell season one reel gag. DOSKONAŁE.

Jeśli ktoś zna podobne filmiki - zwłaszcza ze scenami nieudanymi, planu filmowego (prócz oczywiście kultowego kawałka o nagrywaniu odcinka TEOTW z czytaniem scen) bardzo proszę o wiadomość lub post ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Fri Apr 16, 2004 2:57 pm

Leo mam ten filmik :) Jest chyba jednym z pierwszych który ściagnęłam
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Apr 16, 2004 3:13 pm

LEO, Gosiek, nie wiecie, skąd można ściągnąć "Roswell bloopers and out takes"? Na Kaazie w tej chwili nie ma :( I jeszcze ten kultowy o TEOTW...Jego też nie mam, a bardzo chciałabym zobaczyć.

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Apr 16, 2004 3:34 pm

Ja również podpisuję się pod podaniem adresu tego filmiku. A może jest na Emule? Albo gdzie indziej?

Ściągnełam wiele video... zostały mi jeszcze dwa do ściągnięcia, ale serwer się rozłącza przy ściąganiu (pewnie limit transferu). Są perełki... ale są też i nieciekawe vidy. Jest mnóstwo kawałków z Liz i Maxem, Isabel i Alexem... aż mam dosyć. Ja chcę jakiegoś polara!!!
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests