Music Video...

Rozmowy o muzyce z Roswell i nie tylko...

Moderator: LEO

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sun May 23, 2004 8:02 pm

Buu, a ja mam problem :? :( Mam parę stronek, z których mogłabym sobie ściągnąć filmiki, których jeszcze nie mam... chociażby ta ostatnia., podana przez Tajniaka... Większości z tych video nie mam i chętnie bym się ... zaopatrzyła, ale... No wałaśnie, bo kiedy klikam na "download" pojawia mi się jakaś strona 'Angelfire' i... no i nic, nie wiem co z nią robić. Co ona oznacza? Mam się tam gdzieś zarejestrować, czy co? :roll: Pomóżcie...
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sun May 23, 2004 8:04 pm

nowa: naciskasz prawym przycieskiem i 'zapisz element docelowy jako..."
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sun May 23, 2004 8:15 pm

Strona agelfire pojawia się zazwyczaj wówczas, kiedy jest przekroczony trasfer. Należy odczekać najczęściej do następnej doby. I pamiętać o zapisz plik docelowy...

Niektóre filmiki nie są dostępne. Niektóre zaś można ściągnąć tylko i wyłącznie z funkcji "Zapisz plik docelowy jako", nie za pomocą "wspomagaczy ściągania plików". Zależy jeszcze na jakim serwerze są umieszczone, ponieważ nie wszystkie są na angelfire.
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon May 24, 2004 9:03 am

Wielbicielom Shiri (trailery niektórych filmów, w których zagrała, w tym z Roswell; filmiki promujące Roswell i produkcje WB; wywiady itd. ) i nie tylko (są tam także tzw. outtakes, czyli to, co działo się na planie R.) polecam multimedia na stronce: http://www.shiri-appleby.ixy.de. Niestety, download jest z angelfire, więc musicie wyczekać odpowiedni moment.

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Mon May 24, 2004 2:22 pm

Dzięki dziewczyny :D Klikam na "zapisz element docelowy jako..." i już wporządku :) Że też ja na to nie wpadłam :roll: :wink:
Dzięki :cheesy:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu Jun 03, 2004 4:57 pm

No dobrze, obiecuję, że będzie działało - wgrywam właśnie i wszystko pieknie chodzi... Tylko nie rzucajcie się zbytnio na moje filmiki :roll: bo jak przekroczę transfer, bedzie żle...

I will love you - 9 375 kb
Pierwsze video, niektórzy mówią, że najlepsze w mojej karierze. Po Misiing twierdę, że drugie w kolejce do tronu.
Kategoria: Polar!!!
Michael wspomina miłość jego życia... i walkę z chorobą. Nowe maleńkie życie i czerwone róże w tle...
Muzyka: Fisher: I will love you (Piosenka z serialu)

Zapomnij o tym[/url] - 9 543
Kategoria: Polar!!
Michael i Liz jako rodzeństwo, a wokół brutalny świat.
Muzyka: Zapomnij o tym


Marzenia - 4 838
Kategoria: Polar !!!
Odrobina polarowych marzeń...
Muzyka: Marzenia (DKA)

I dzieło mego życia, czyli Missing. Jest w wersji... hm, wysoka jakość (?), więc ma aż 21 184 Kb.
Aby za bardzo nie spoilerować, powiem tylko tyle, że jest to klip o Liz, nie polarkowy... Więcej w nim akcentów Max-Liz, niż Michael-Liz. Tak w ogóle, co bedę pisać, sami zobaczycie, dlaczego Missing Evanescence stało się moją ukochaną piosenką...
Last edited by Hotaru on Sun Jun 06, 2004 5:00 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Fri Jun 04, 2004 2:06 pm

Hotaru, "Missing" jest CUDOWNE :D Naprawdę, takie... nastrojowe... I to tego ślicznba piosenka... Świetna robota...
"I will love you" tak szczerze mówiąc jakoś strasznie mnie nie zachwyciło... no nie wiem... Ale też ładne :)
Za to... bo... Buu :( Słyszałam, że "Marzenia" też ci... 'wyszły'... Ściągnęłam, ale urywa mi się prawie przy samym początku :? Z wieloma ściągniętymi klipami, nie tylkow twoimi, mam sam problem... To tylko tak u mnie? Co mam z tym zrobić? :roll:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Jun 04, 2004 5:35 pm

OMG, "Missing" jest po prostu...mistrzostwo świata :!: :uklon: Porusza do głębi, do tej pory mam łzy w oczach, a głos Amy Lee wzbudził u mnie - jak nigdy dotąd - dreszcze... Nie wiem, czy byłoby tak samo, gdyby nie te obrazy...Tutaj dźwięk i obraz doskonale się uzupełniają, dźwięk wywołuje dreszcze, a obraz łzy...

Z utworów Evanescence polecam jeszcze "Hello", podobne nastrojowo...zawsze, kiedy słyszę tę piosenkę, przed oczami przesuwają mi się obrazy, które moim zdaniem byłyby świetne jako teledysk...Pomyślisz nad tym Hotaru? Gdybym umiała robić klipy, pod to skleiłabym coś o Alexie...

Cieszy mnie, że powstają klipy z polskim podkładem muzycznym, "Zapomnij o tym" jest rewelacyjne :D Tragicznie piękne w swojej wymowie.

User avatar
pablo
Gość
Posts: 31
Joined: Thu Jul 24, 2003 1:33 pm
Location: Wałbrzych

Post by pablo » Sun Jun 06, 2004 9:34 am

Teledyski są przepiękne :D Mam jednak problem z "Zapomnij o tym" i "Another day in paradise". W pewnym momencie urywają się. Z żadnymi innymi klipami nie miałem takich problemów :?

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sun Jun 06, 2004 5:04 pm

Another Day In Paradise ciągle zawiesza się w różnych momentach przerzucania na serwer i nagle... tylko połowa pliku zamiast 73% :shock: Zapomnij o tym mogę wgrać jeszcze raz.

Usunęłam linki do video oprócz dwóch plików. Wiecie, trasfer :roll: Jakby co, zajrzyjcie na moją Komnatę, tam zawsze na bieżąco podaję linki i nowości, potem dopiero tutaj...
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Mon Jun 07, 2004 6:43 pm

Wielkie pytanie
No wiec czy video do piosenki Zapomnij o tym a w zasadzie czy piosenka "Zapomnij o tym" jest autorstwa Trzeciego Wymiaru (jesli tak to bede wielbila, bo kocham ten refren... tylko refren)... Musze nadrobic te zaleglosci i posciagac wszystko...

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Jun 07, 2004 7:04 pm

Taaak. Zazwyczaj umieszczam w klipie informacje, co to za muzyka... ale skoro klipy jeszcze nie sciągniete, to wybaczam :cheesy:
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Jul 10, 2004 7:09 pm

jak dobrze, znów na forum :lol:

No dobrze, ja tu z kolejnym... problemem, można to tak nazwać. Wiecie dziewczyny, ja ciemna jestem, ale za każdym razem uczę się czegoś nowego :wink:
Więc... Zacznijmy od tego, jak to mi opadła szczęka, kiedy zobaczyłam u siebie w plikach Windows Movie Maker :wink: Idąc poprzez to, jakie z początku wydawało mi się skomplikowane stworzenie video, jak się denerwowałam, kiedy Moviemk ciągle mi się zacinał i nie chciał chodzić, dochodzimy do tego, że udało mi się nasklejać całkiem przyzwoite roswell video :cheesy: Ba, żeby to jedno... Tak mi się to spodobało (polecam wszystkim, to przede wszystkim naprawdę fajna zabawa :D ), że jakoś same z siebie wyszły aż trzy :roll: Trochę tylko... w złej jakości... No wiecie, chwilowo zamazane sceny itd... Da się coś z tym zrobić?
No tak, i tu się kończy moja kariera reżysera :wink: No chyba że ktoś mi pomoże :oops: Podpowie, jak to wrzucić gdzieś na stronę, jak zdobyć link... Chciałabym, żeby ktoś to zobaczył, ocenił, trochę pokrytykował, ewentualnie pochwalił :cheesy:
Ktoś wie, jak to.. się robi?
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Mon Jul 12, 2004 10:38 pm

Ostatnio wśród filmików nic interesującego nie moge znaleźć. Ale jakiś czas temu na stronie http://www.geocities.com/englishroswell/index1.html znalazłam nienajgorszy filmik "Total Eclipse of the heart" Przedstawia każdego z bohaterów i muzyczka cąłkiem fajna.

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Wed Jul 14, 2004 6:45 pm

Nie wiem czy ktoś juz nie podawała tego linku, ale na stronce http://officalpolar.0catch.com/media/videos.html można znależć kilka fajnych klipów typowo POLAROWYCH :serce:

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Sat Jul 17, 2004 12:33 pm

Częste wpadanie na stronę http://www.geocities.com/englishroswell/index1.html naprawdę się opłaca, bo jest często uaktualniana. Mówię tu o nowych filmach takich jak "Don_t_Think_Of_Me" czy "Total_Eclipse_of_the_Heart". Filmy których nie możemy ściągnąć choć są na stronie, też są często uzupełniane.
Najnowsze to: "Top 10 Best Kisses Season 1" znajdującym się w folderze Top 10, gdzie jest już 7 działających filmików :D oraz Liz2 z folderu Solo vids. A i jeszcze pełna wersja filmiku "Sneak_Preview_of_Imaginary" który mogliśmy ściągnąć z folderu Promo Vids. Teraz nosi filmik nazwę "Imaginary"
Miłego oglądania :cheesy:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Sat Jul 17, 2004 2:43 pm

O tak tak, Total Eclipse Of The Heart już mam, naprawdę mi się podoba :cheesy:
Ale dla mnie i tak duża większość filmików z englishroswell ściąga się... No tak, że się urywa zwykle przy samym początku... Czasem jak ściągne jeszcze raz, to jest lepiej (albo gorzej), ale... Od czego to u licha zależy? :?
I przypominam się z moim pytaniem :arrowu: Też bym chciała, żeby ktoś ocenił moje prace (nie najlepsze, ale to moje początki)
PS. Jakby ktoś coś o tym wiedział, to z góry dzięki, ale narazie wyjeżdżam, więc ewentualnie odezwę się w sierpniu

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Mon Jul 19, 2004 6:06 pm

Nie jestem pewna czy ta strona była tu podawana czy nie, ale na pewno znajdziecie na niej coś zarówno dla polarków, jak i dreamerków, a również innych :D Tak więc miłego oglądania :wink:
Image

User avatar
~Lenka~
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Tue May 11, 2004 2:08 pm
Location: Łódź
Contact:

Post by ~Lenka~ » Mon Jul 19, 2004 9:21 pm

Chyba w końcu zapomniałaś podać linku, Liz... :cheesy: A może tylko ja go nie widzę :?: :?: :?:

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Tue Jul 20, 2004 5:19 pm

Nie wiem jak to się stało, byłam pewna, że podałam link :wink: :roll: W każdym razie teraz podaję http://polarvixen.fresh36.com/
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests