Polarkowe linki

Znalazłeś jakieś ciekawe miejsce w sieci? A może je stworzyłeś?

Moderator: Xander

Post Reply
_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Polarkowe linki

Post by _liz » Mon Feb 02, 2004 10:02 am

To będzie coś dla fanów polarków, a mniemam że kilku ich się tu znajdzie. Mam dla was kilka linków na baaardzo fajne stronki poświęcone naszej ulubionej parze Michael&Liz. Niektóre to forum, ale przekonałam się, ze tam można znaleźć wiele fajnych rzeczy, jak np. fan arty, z których kilka wkleiłam na naszym forum. Oczywiście cały stos ff i innych polarkowych pyszności.

http://www.polarattraction.com
Najbardziej znane forum polarkowe z mnóstwem fanficów róznego rodzaju, mnóstwem fan artów, bannerów, avatarków, videa itp. Polecam! (oczywiście stronka w języku angielskim)

http://www.geocities.com/roswellbabemagnet
Niedawno przeze mnie odkryta (właściwie wczoraj). Bardzo zabawna i ciekawa stronka, z mnóstwem ciekawych pokoików do odwiedzenia. Znajdziecie tu ff (Polar Novel – jeden z najlepszych polarków), Bardzo fajny dział w którym są wypisane wszystkie polarkowe sceny z kazdego odcinka Roswell. A także polarkowe piosenki, czy układane do kadrów teksty. Warto tam wpaść!

pub199.ezboard.com/bdomelikeitpolar
Tez forum, trochę trzeba w nim posiedziec, żeby się połapac co i jak, ale jest dośc ciekawe. Mnóstwo ff polarkowych z kategorii NC-17.

Jeśli ktoś jeszcze zna jakies ciekawe linki, to mam nadzieję, że je tu umieści.
Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Mon Feb 02, 2004 8:22 pm

Wow _Liz. Nie znałam tej drugiej stronki. Wielkie dzięki.

Skor mowa o linkach. To warto wspomnieć o OFICJALNEJ STONIE POLARKÓW[/url]
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sat Feb 14, 2004 7:33 pm

Cóż... nie wiem czy to można zaliczyć do polarkowych linków, ale na pewno po części. To link na moje małe forum, na którym własnie zamieszczam wszystkie swoje ff (w czym większośc jest polarkowa):

/już nie istnieje/
Last edited by _liz on Mon Nov 22, 2004 2:15 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Sat Feb 14, 2004 8:11 pm

Hmm...oj nie wiem jak inni, ale ja bardzo chętnie tam wpadnę. Dostęp do twojej twórczości - całej :twisted: Bo tak to rozumiem, że tam będą wszystkie twoje ff.
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sat Feb 14, 2004 9:00 pm

Forum już oczywiscie odwiedziłam :cheesy: Wprawdzie nie lubię polarków, ale śliczne opowiadanka zawsze można poczytać (to komplement _liz 8)) :cheesy:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests