Roswell - forum PBF (rpg)

Znalazłeś jakieś ciekawe miejsce w sieci? A może je stworzyłeś?

Moderator: Xander

Post Reply
Jessie
Gość
Posts: 3
Joined: Sat Feb 27, 2010 6:52 pm

Roswell - forum PBF (rpg)

Post by Jessie » Sat Feb 27, 2010 7:03 pm

Hej.

Chciałam zaprosić na http://roswell.feen.pl.
Jest to PBF oparty na serialu Roswell: w kręgu tajemnic, gdzie akcja toczy się już po wydarzeniach z trzeciej serii.
Jeśli lubicie RPGi i PBF serdecznie zapraszam. Na forum jest duża dowolność jeśli chodzi o postacie.
Forum się dopiero rozkręca więc nie przejmujcie się niewielką ilością osób grających. Im więcej nas będzie tym będzie ciekawiej.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswell - forum PBF (rpg)

Post by MAX EVANS » Sun Feb 28, 2010 1:04 pm

O proszę coś nowego ;> A my zapraszamy to wypowiadania się tutaj na naszym forum :-)
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswell - forum PBF (rpg)

Post by Beauty_Has_Come » Sun Feb 28, 2010 1:59 pm

Czy gra Roswell ma jakiś finał? Czy też odbywa się tak długo, jak długo starczy chęci graczy. Nie znam się w ogóle na tego typu grach i zastanawia mnie, czy jest jakiś scenariusz, wg którego to wszystko się odbywa, czy też każdy robi, co chce? :wink:
Image

Jessie
Gość
Posts: 3
Joined: Sat Feb 27, 2010 6:52 pm

Re: Roswell - forum PBF (rpg)

Post by Jessie » Sat Mar 13, 2010 4:47 pm

Nie jestem zwolennikiem twardych scenariuszy, więc można powiedzieć że panuje wolna amerykanka :D
Na razie staramy się przyciągnąć jak najwięcej graczy, bo im więcej tym ciekawiej. (przyznaję się bez bicia, że sama miałam ostatnio problemy z czasem i nieco zaniedbałam forum, ale już to nadrabiam).
Co do samej gry... wymyślacie postać, albo bierzecie którąś z kanonicznych i gracie :D
A czy ma finał? Cóż... to zależy od graczy :D
Sama jestem otwarta na propozycje odnośnie zmian jeśli chodzi o działanie forum i sposób rozgrywki. Ale teraz z racji niewielkiej ilości osób grających, nie wprowadzam sztucznych i twardych reguł.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests