Strona Xandera

Znalazłeś jakieś ciekawe miejsce w sieci? A może je stworzyłeś?

Moderator: Xander

Post Reply
Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Strona Xandera

Post by Xander » Mon Aug 18, 2003 11:30 am

Zapraszam wszystkich na moja stronę: http://www.liam-valmont.tk...
Licze na komentarze...

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Mon Aug 18, 2003 11:53 am

Nieżle,nieźle...Zachęcający wstępniak.I już wiadomo skąd ten Valmont,a poza tym to lista kiążek też niczego sobie,ewentualnie dodałabym Otella (silnie identyfikuję sie z Jago :twisted: )...

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Mon Aug 18, 2003 11:55 am

No nie... zaraz mi pewnie powiesz, że jestem cyniczny...

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Mon Aug 18, 2003 12:21 pm

Cyniczny?Poczekaj sprawdzę co to znaczy...Nie,nie jesteś.Jedyne czego pojąć nie mogę to dlaczego nie lubisz hokeja??Dlaczego??

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Mon Aug 18, 2003 12:32 pm

Ahh... to bardzo barbarzyński sport... kilku osiłków chce wynagrodzić sobie brak intelektu... naparzaniem sie kijami... ja wolę bardzej wysublimowane rozrywki... np. lekture Harrego Pottera...

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Mon Aug 18, 2003 1:19 pm

Tak...to za dużo dla takiego wrażliwca...Naparzanie się kijami jak to nazwałeś...i...celowanie do bramki.To pewnie jakiś substytut seksu.Próbują zaspokoić swoje potrzeby w taki sposób...A fe!

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Mon Aug 18, 2003 1:29 pm

Jestem miły, wrażliwy... i lubie rozmawiać o uczuciach... A moją ulubiona książka jest "Alchemik" Paulo Coehlo...

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Mon Aug 18, 2003 1:42 pm

Zapomniałeś dodać że wzorem do naśladowania jest dla Ciebie Aleksandra Kwasniewska.I że nienawidzisz hokeja.Moją idolką jest natomiast cudownie cyniczna i nieokiełznana Madame de Tourvel...

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Mon Aug 18, 2003 1:51 pm

O ile sie nie myle to zona naszego prezydenta nazywa została obdarzona imieniem Jolanta... ale zawsze moge sie mylić... natomiast Madame de Tourvel... przegrałaby z kretesem w potyczce z Markizą de Merteuil...

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Mon Aug 18, 2003 1:59 pm

Tak tak z wrażenia pomyliło mi się z jej przystojnym mężem.A co do pani de Tourvel to chyba się nie zrozumieliśmy...Może więc masz jakies wytłumaczenie na to jak ona mogła tak podstępnie uwieść tego biednego Valmonta?

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Mon Aug 18, 2003 2:06 pm

Ustalmy sobie coś... ja twierdze, że ta książka miała silny podtekst gejowski... to namacalne napięcie erotyczne miedzy... Valmontem a Kawalerem Danceny... mówi samo za siebie...

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Mon Aug 18, 2003 2:17 pm

podtekst :?: ja uwazam że to było bardziej niż oczywiste :!: ach te opisy od których płonęły kartki...rozmarzyłam się...

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Aug 18, 2003 2:23 pm

eh... no przykro mi, ale sie do dyskusji nie wlacze, bo moje gusta literackie znacznie odbiegaja od "niebezpiecznych zwiazkow"...:D
ale stronka fajna - nie wiem dlaczego, ale wyczuwam w Tobie indywiduailste... :twisted: hmm... moze dlatego, ze cala strona jest tylko i wylacznie o Tobie...
a tak z ciekawosci... jak godzisz sluchanie Metalliki z Foo Fighters i Green Day? :twisted: :twisted:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Mon Aug 18, 2003 2:34 pm

Piter ja Ci odpowiem:bo to wszystko razem to jedna wielka komercha!I tyle.Tak jak całe te idiotyczne Niebezpieczne związki i inne literackie bzdury bez głębszego przesłania.Indywidualista?Nie on po prostu chce dać światu to co ma w sobie najlepsze czyli wszystko.Skromność,delikatność i wrażliwość -wyczuwam to na kilometr.

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Mon Aug 18, 2003 3:45 pm

1...2... Próba mikrofonu...

Uwaga Xander przemawia:

Piter: Metallica to mój ukochany zespół, za który oddałbym nerke... natomiast pozostałe dwa ktore wskazełeś (Foo Fighters, Green Day) sa zespołami które lubie... i nic wiecej, nie zajmują szczególnego miejsca w mojej osobistej kapliczce "Geniuszu Muzycznego"... wracając do Metallicy zespół ten polubiłem dlatego, że jest prawdziwy... Chłopaki z Metallicy nie kreują sie na złych metali który biegają po lasach z toporami i szukają dziewic abu złozyc je w ofierze starym bóstwom słowianskim...

Teraz króciutkie info do wszystkich ignorantów, którzy uważają Metallice za zespół czysto satanistczny i za bande głosno ryczacych facetów próbujących zagłuszyć sie nawzajem... Króciutki słowniczek, o czym traktuje kilka wybranych utworów:

Master of Puppets - traktuje o narkotykach, o tym, że gdy wpadniesz w nałóg... staje sie On Twoim "Władca Marionetek"... manad Toba całkowitą władze...

Welcome Home (Sanitarium) - bardzo sugestywny opis choroby psychicznej... a tytułowe Sanitarium... to popularnie zwany "Dom wariatów"...

Ride The Lightning - opowiada o przeżyciach człowieka który został skazany na kare śmierci... i zaraz ma zostać wykonana jego egzekucja na krześle elektrycznym...

..And Jutice for All - opowiada o sprawiedliwości zarówno prawnej jak i zyciowej...

One - (moja ulubiona piosenka) - opowiada o bezsensie wojany... bohaterem piosenki jest człowiek, który podczas wojny został powąznie ranny... budzi sie całkowicie sparalizowany i niwidomy... prosi Boga aby pozbawił go życia i wybawił od tych meczarni...

Tym optymistycznym akcentem koncze czesć skierowaną do przeciwników Metallicy...

Malino: Jak juz mówiłem jestem dobry jak "Troskliwe Misie" i pragne aby cały świat poznał radość jaką daje bycie dobrym... dlatego napisałem krótkie pseudo-haiku...

"Zły Miś
Żelazko
Xander"

Dziekuje...

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Mon Aug 18, 2003 4:39 pm

xander fajna stronka, ale za mało twoich zdjeć

User avatar
Agusi@-chan
Nowicjusz
Posts: 120
Joined: Sat Aug 02, 2003 10:25 pm
Location: z Grodu Kraka

Post by Agusi@-chan » Mon Aug 18, 2003 4:43 pm

Własnie dziewczyny... Co myślicie na temat fotki Xandera ??
Znajduje sie na http://www.liam-valmont.tk w dziale zdjęcia (drugie zdjęcie, ten chłopak w czarnej koszuli to Xander)...

Czekam na wszystkie opinie :wink: :lol:
I znów powracam, by patrzeć, jak dnieje,By zło przeklinać, dobru błogosławić...[img]http://liam_valmont.w.interia.pl/1055955088YR.jpg[/img]

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Aug 18, 2003 5:16 pm

ta cala przemowa byla do mnie? jesli tak, to sie zupelnie niepotrzebnie produkowales:D... ja uwiekbiam Metallice (wlacznie ze swietym gniewem, ktory podobno jest generalnie przez fanow rownany z ziemia) - nawet teraz siedze w spodenkach tejze :D
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Agusi@-chan
Nowicjusz
Posts: 120
Joined: Sat Aug 02, 2003 10:25 pm
Location: z Grodu Kraka

Post by Agusi@-chan » Mon Aug 18, 2003 5:25 pm

No dziewczyny...wchodzimy i oceniamy Xanderka...!!!
Już widze jak mu sie bedzie mordka cieszyć kiedy sie o tym dowie :wink:
I znów powracam, by patrzeć, jak dnieje,By zło przeklinać, dobru błogosławić...[img]http://liam_valmont.w.interia.pl/1055955088YR.jpg[/img]

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Mon Aug 18, 2003 6:11 pm

ładne Xander masz wloski :)))

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests