roswellfanatics

Znalazłeś jakieś ciekawe miejsce w sieci? A może je stworzyłeś?

Moderator: Xander

Locked
User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

roswellfanatics

Post by nowa » Mon Aug 16, 2004 10:44 am

No dobra, mam tego dość :evil: Czy ktoś może ma pojęcie, co dzieje się z roswellfanatics.net? Już chyba od tygodnia wchodząc na stronę pokazuje się albo błąd, albo jakieś inne cholerstwo :? Co się dzieje? Strona ma jakieś problemy, czy coś? A może to wina mojego komputera czy czegoś w tym rodzaju? ... Wiecie, jak to jest, jak się człowiek zaczyta w jakimś ficku, a tu nagle bum - dalej czytać nie możesz? Człowiek nerwicy dostaje :wink: :x A może ktoś zna jakieś inne dojście do ff z RF? Pomóżcie :roll:

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Aug 16, 2004 12:29 pm

Spokojnie, spokojnie, to tylko awaria... czy też raczej dwie pod rząd. Roswell Fanatics miało być przeniesione na inny serwer, nowy serwer. Później wynikło trochę problemów natury technicznej. Nie bedę się o tym zbytnio rozpisywać. W każdym badź razie z nowego usługodawcy właściciele Roswell Fanatics musieli zrezygnować. Mówiąc krótko zachował się w stylu: jak nie zareaguję na problemy, to może dadzą mi spokój? Tak więc teraz jest inny serwer i trwa przywracanie bazy danych, która liczy 250 mega :shock: . RF miało wrócić i zapewne niedługo wróci... Na bieżąco - mniej więcej - można poczytać o całej tej sprawie tutaj:

http://www.polarattraction.com/viewtopic.php?t=1683

Ale, nowa, ja cię doskonale rozumiem. Dare to dream urwało się w absolutnie niemożliwym momencie, podobnie jak Steal Your Pain.... i kilka innych. Po prostu katastrofa! A Calinia czy inne autorki nie zamieszczają nowych części na forum Crossovers. Chyba na RF opowiadania ukazywały się jako pierwsze (nie czytałam zbytnio postów-komentarzy :oops: )...
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Mon Aug 16, 2004 12:55 pm

Awaria...
Dzięki Hotaru, jesteś kochana, ja tu z siebie wychodziłam z tej niewiedzy :wink:
Cóż, awaria to awaria, co poradzę? Trzeba czekać...
Tylko "If I Fall" mi strasznie szkoda, jak mają zamiar długo pociągnąć z tą awarią, to ja nie wytrzymam :roll: Jak tylko się dorwę, połknę w całości, słowo :twisted:

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Aug 18, 2004 11:40 pm

Nowa, może nie będziesz musiała tak długo czekać :wink:
tu jest adres pod którym również możesz znaleźć "If I fall" Mockinbird.

http://p198.ezboard.com/fthespoilerslut ... D=44.topic

a tu Hotaru może znaleźć opowiadania Callini...nie wiem czy o te rozdziały chodzi bo nie siedzę w jej twórczości, ale mam nadzieje że coś to pomoże.

http://p198.ezboard.com/fthespoilerslut ... housefrm18

aaaa...idę się wyspać bo za chwilę padnę klawiaturą na twarz...to znaczy twarzą na klawiaturę :mrgreen: :spioch:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Aug 18, 2004 11:54 pm

Aniu, tak się cieszę że wróciłaś, Kotek. :cmok: Brakowało mi Ciebie. :mrgreen:

Na F4F, na podobne pytania o RoswellFantics odpowiada LongTimeFan podając linki do stron na których można znaleźć opowiadania z RoswellFanatics.

http://www.fanforum.com/forums/showthre ... genumber=5
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu Aug 19, 2004 9:02 am

Dzięki, dzięki, tylko że zdesperowana Hotaru juz wzięła sprawy w swoje rączki i nawet dokopała sie do domowej strony Calinii :cheesy: :cheesy: z jej wszystkimi opowiadaniami na bieżąco. Poza tym Calinia i kilka innych autorek Crossoverów umieszcza również swoją twórczość na forum Crossoverów >> http://crossovers.proboards24.com , na którym aktualnie siedzę.

Poza tym z tego co wiem, administratorki RF sa akurat na etapie wgrywania bazy danych na nowy serwer. A jeśli wstukacie adres, to otworzy się wam coś takiego:
We're coming back!
If you're seeing this, we're one step closer to being back! We're working on getting the database restored, and as soon as that happens we'll be live again. This time, hopefully, for a long, long time.

Sorry about the domains pointing at adulthost for a while. we were hosting with them (BIG MISTAKE), and when I cancelled our account there they pointed our domains at their site until I could get them moved. Anyway, we're with Servint hosting now, and they have been great... their tech support actually is, like, helpful! What a nice change.

Anyway. We'll be back just as soon as we can. Stay tuned.

Heidi and Wendy
RoswellFanatics site admins
Taaak. Już niedługo wszystko bedzie ok. Musimy tylko uzbroic się w cierpliwość.
Image

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Thu Aug 19, 2004 9:45 am

Lizziett, KOCHAM CIĘ 8) Dzięki Ci bardzo, akurat przez dwa dni siedzę sama w domu (tzn bez brata- maniaka komputerowego - po siostrze) i myślałam, że nie będę miała co robić, marzyły mi się dalsze części IIF, no i proszę :D Dzięki :cmok:

Rzeczywiście, widziałam ten komunikat. Wracają - fajnie :cheesy:

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Fri Aug 20, 2004 10:26 am

No i powrócili :cheesy: Nie myślałam, że to tak szybko nastąpi po doświadczeniach z naszą awarią (czy co to tam było :roll: ) z xcomem, a tu proszę :lol:
Podwijam rękawy i zabieram się za jakiś nowy pożeracz czasu 8) If I Fall dzięki Lizziett przeczytałam już wczoraj (powstrzymam się od komentarza bo musiałabym się nieźle rozpisać), to co teraz? Może... Hm... ^_^

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests