!-- Roswell Icons --!

Znalazłeś jakieś ciekawe miejsce w sieci? A może je stworzyłeś?

Moderator: Xander

Post Reply
User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

!-- Roswell Icons --!

Post by freja » Wed Jul 14, 2004 2:08 pm

Dzisiaj założyłam stronę tylko i wyłącznie z avatarami z Roswell, kiedyś też miałam, ale została wykasowana, teraz znowu powraca w nowej odsłonie! http://www.republika.pl/roswell_icons KOmentarze w shouboxie mile widziane!
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Thu Jul 22, 2004 3:50 pm

Świetna stronka ładne Iconki ale stanowczo za mało... Domagam się więcej (niekoniecznie ze wszystkimi aby z Brendanem) :)
Pozdrowienia i gratulacje freja

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Thu Jul 22, 2004 11:24 pm

Logo jest stanowczo stanowczo za duże i stanowczo za długo się ładuje (przynajmniej u mnie na ISDN'ie). Wygląda oczywiście bardzo ładnie, ale pamiętaj, że nie jest to mimo wszystko najistotniejsza część strony.

Poza tym linki do ikon (te w prawym menu) są zupełnie niewidoczne. Przydałoby się zmienić kolor na jakiś bardziej kontrastujący z tłem.

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Jul 23, 2004 3:30 pm

thx za radę luki kolor linków zmieniam :) szablon dziwne że ci się wolno ładuje, bo zminieszyłam wielkość maksymalnie mniej się chyba nie da, poza tym logo jak logo to raczej zwykła ozdoba, bo strona jest częścią innej, czyli Irihslays, więc jakoś się prezentowac musi...
ale fajnie, że wam się podoba :)
Image

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Fri Jul 23, 2004 7:14 pm

Właśnie - logo to ozdoba, zatem nie powinno zajmować całego ekranu po otworzeniu strony.

Ładuje sie wolno, ponieważ ISDN to jednak mimo wszystko modem, tyle że cyfrowy i wyciągający 7-8 kb/s. Cała strona, oprocz właśnie loga, ładuje mi się dosyć szybko, więc tu wszystko jest OK. Cały czas mówię oczywiście o tym logu, które ukazuje sie już po kliknięciu na "Enter", a pod którym jest cała zawartość strony - to tak żeby nie było niedomówień.

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Jul 23, 2004 9:15 pm

luki wrote: Cały czas mówię oczywiście o tym logu, które ukazuje sie już po kliknięciu na "Enter", a pod którym jest cała zawartość strony - to tak żeby nie było niedomówień.
wiem o co ci chodzi cały czas.. dziwne skoro to ma jedynie 138kb
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Sep 26, 2004 5:41 pm

z pewnych powodów musiałam zaprzestać aktualizacji strony lecz nowe avatary znajdziecie na mojej nowej stronie http://www.nightwhisper.friko.pl
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests