Modyfikacje

Moderator: {o}

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Mon Nov 22, 2004 10:30 am

Ale przecież istnieje ograniczenie do 4 linijek, więc nikt nie wsadzi paru tomów książek. :roll:
"Największy ze wszystkich błędów to dojście do przekonania, że nie popełnia się żadnego." - Thomas Carlyle

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Nov 29, 2004 8:17 pm

niniejszym przypominam o swoim postulacie.. :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Nov 29, 2004 8:43 pm

Skoro tak bardzo ci zależy na tych 50 znakach... Mnie tam zależy na znakach w innym miejscu, ale skoro nie możesz bez tego żyć...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Nov 29, 2004 11:45 pm

to tyle jesli chodzi o czytanie ze zrozumieniem... :?

ja prosilem o limit sygnatury do 4 linijek BEZ limitu znakow...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Nov 30, 2004 1:00 am

To jest ograniczenie techniczne - pole VARCHAR mieści maksymalnie 255 znaków. Trzeba mieć pojęcie, czego się żąda.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Tue Nov 30, 2004 3:10 am

Ale nawet jakby sie tak dalo zrobić to jest beznadziejny pomysł. Nie wiem jak ty w ogóle wyobrażasz sobie 4 ljnijki bez limitu znaków.. Chodziło CI o to by mieć do dyspozycji 4 mega dlugie nieskończone linie do dyspozycji i w nich sobie pisać co się chce? To jest bez sensu. Forum rosło by w szerz, poza tym przeglądarka w zależności od wielkości okna powinna podzilić tekst tak aby wszystko dopasować - no chyba, że wpiszesz ciąg znaków bez spacji wtedy będzie pojawiac się ten pasek u dołu i cały tekst na forum będzie się dopasowywał do twojego długaśnego podpisu (jesli taki byś sobie ddał).. dlatego nie rozumeim... Może tu o co innego chodzi.. ja już się zgubiłem totalnie..

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Thu Feb 08, 2007 11:38 am

ok... to ja z innej beczki...

mam takie coś (wada pewnie, rzadziej zaleta), że piszę dłuższe niż większość posty :)

Ostatnio wylogowało mnie 3 razy podczas ich pisania :) jest jakieś ograniczenie dotyczące czasu, jaki się ma na wejście na konkretną stronę czy napisanie posta? :)


[ten post był krótki ] :)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Feb 08, 2007 12:31 pm

Masz na to 3600 sekund.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Mon Feb 19, 2007 9:46 am

Czyli jednak muszę postarac się zastosować do tego co mawiał Hemingway pisząc do przyjaciela listy - przepraszam, ale gdybym miał więcej czasu nie byłyby takie długie :)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Sep 07, 2007 2:38 pm

Zgłaszam postulat dodatkowych modów, a mianowicie:

1. Możliwość ustawienia czasu wygaśnięcia posta. Każdy mógłby czasem pozwolić sobie na mały oftop- mniej ograniczeń dla userów i pracy dla moderatorów (a mamy w ogóle jeszcze jakichś???).

2. Mod wskazujący przy każdym nieprzeczytanym poście, że nie został on nieprzeczytany- gdy wchodzę na jakiś wątek z nowymi postami muszę zerkać na daty aby sprawdzić których postów jeszcze nieprzeczytałem. Zaznaczam, że to NIE JEST to samo co "posty od ostatniej wizyty".

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Sep 07, 2007 3:21 pm

Kwiat_W wrote:1. Możliwość ustawienia czasu wygaśnięcia posta. Każdy mógłby czasem pozwolić sobie na mały oftop- mniej ograniczeń dla userów i pracy dla moderatorów (a mamy w ogóle jeszcze jakichś???).
A mamy jeszcze jakieś nowe posty? :mrgreen:
Kwiat_W wrote:2. Mod wskazujący przy każdym nieprzeczytanym poście, że nie został on nieprzeczytany- gdy wchodzę na jakiś wątek z nowymi postami muszę zerkać na daty aby sprawdzić których postów jeszcze nieprzeczytałem. Zaznaczam, że to NIE JEST to samo co "posty od ostatniej wizyty".
Przy kazdym poście, obok owej daty jest mała ikonka. Biała = przeczytany, żółta = nieprzeczytany. Także na liście tematów pojawia się ta żółta ikonka, jeśli temat zawiera nierzeczytane posty - klikniecie na nią przenosi do pierwszego z nich.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Fri Sep 07, 2007 5:08 pm

Nie zauważyłem tej ikonki, ale sprawdziłem i ona pokazuje jedynie posty "od ostatniej wizyty". A więc działa to tylko wtedy jeśli wszystkie wątki z nowymi postami przeczytam w ciągu jednej sesji. Jeśli np. odejdę od komputera i wrócę po 3600 sekundach (???) to wszystkie ikonki znowu będą białe. To samo jeśli postanowię przeczytać teraz tylko najbardziej interesujące mnie wątki, a resztę pozostawię na później- później będę musiał szukać tych wątków po datach.

Może te propozycję wydają się obecnie mało znaczącę, biorąc pod uwagę aktywnośc na forum :wink: , ale może niedługo to się zmieni- mało prawdopodobne, ale kto wie.... :mrgreen:

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Sep 07, 2007 5:41 pm

Niedługo zrobię tak, że te ikonki będą działały lepiej... Powinienem zdążyć przed 16 września 8)
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
baklo
Redaktor
Posts: 63
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Location: daleko stąd
Contact:

Re: Modyfikacje

Post by baklo » Sun Sep 09, 2007 9:54 pm

A czy kiedyś też tak było, że przeczytane posty "nie spadały" z listy "Zobacz nowe posty"? Bo teraz trochę zwątpiłem - jak sobie wyświetlę nieczytane posty i odwiedzę niektóre z nich, a potem kliknę "Odśwież", to cała lista pozostaje bez zmian, tylko tematy przeczytane nie są zaznaczone jako nieprzeczytane. Kiedyś chyba po prostu po przeczytaniu nieczytanych postów temat znikał z listy "Zobacz nowe posty"? Zamieszałem trochę moją wypowiedź, ale domyślacie się chyba o co mi chodzi?
Pozdrawiam,
BAKLO
roswell.pl

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Re: Modyfikacje

Post by Kwiat_W » Sun Sep 09, 2007 10:09 pm

Ja chyba nie bardzo cie zrozumiałem :)
Nie wystarczy odświeżyć ekranu, należy się przelogować, tzn. wylogować, lub zostać wylogowanym automatycznie, i zalogować ponownie. Jeśli w ogóle mówimy o tym samym. :roll:

User avatar
baklo
Redaktor
Posts: 63
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Location: daleko stąd
Contact:

Re: Modyfikacje

Post by baklo » Sun Sep 09, 2007 10:29 pm

Ja generalnie to do końca nie jestem pewien tego o czym napisałem, ale tak mnie to zastanowiło - wydawało mi się po prostu, że przeczytane posty zazwyczaj od razu spadają z listy "Zobacz nowe posty" gdy się je przeczyta, bez konieczności przelogowywania się. Ale może się mylę - sprawdzę sobie potem na jakimś innym forum, czy czasem nie wyskoczyłem teraz jak Filip z konopi :).

EDIT: Ok, odwołuję swoją wcześniejszą wypowiedź - coś mi się ubzdurało. Wszystko jest ok :).
Pozdrawiam,
BAKLO
roswell.pl

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests