Avatars

Moderator: {o}

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Mar 01, 2004 12:56 am

Możliwe, bo ja oglądałam tylko czwartą część i to nie w całości, bo mi się płyta zacięła :cry: , tak więc nie znam całej historii od początku. Ale pomyślałam też o Duncanie...Jednak mimo wszystko, brawa należą się Tobie, Kwiatq :respekt: Jestem z Ciebie dumna! :wink: Teraz tylko czekać, aż Inti oficjalnie ogłosi zwycięzcę...Ale nie musisz jeszcze, Inti, wracać do słoneczka, naciesz się tym avatarkiem :D
Last edited by lizzy_maxia on Mon Mar 01, 2004 1:03 am, edited 1 time in total.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon Mar 01, 2004 1:00 am

Nie sądziłem, że to tak szybko się skończy - a jednak.. fanfary i :uklon: dla Kwiata_W
No i zgodnie z wcześniejszą obietnicą jak już zresztą widać wróciłem do poprzedniego stanu..

ale na pamiątkę zostawię tu ślad Methos'a (Peter Wingfield) - najstarszego a co godnie za tym idzie najrozsądniejszego ze wszystkich nieśmiertelnych - uważam, że to jemu powinna należeć się ta nagroda... ale co się stało to się nie odstanie (?)


Image


Dodane: Lizzy_ żeby naprawdę zrozumieć "Highlander'a" trzeba zobaczeć pierwszą część, serial i pozostałe odcinki nie potrafiły tak oddać tego klimatu jak powinny.. szkoda tylko, ze nie widzimy tam Methos'a ale za to jest Ramirez (Sean Connery) który równie dobrze odegrał swoją rolę.

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Mar 22, 2004 9:19 am

hmmm a dlaczego u mnie funkcja avatara nie działa, próbuję wstawić jakikolwiek obrazek i NIC!!! Ktos mi to wyjaśni???
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Mon Mar 22, 2004 4:58 pm

Mam podobny problem co freja :( Też nie mogę wstawić avatarka. Ciągle mam ten sam emblemat, a chciałam sobie wstawić nowy, ale nie chce mi wchodzić. Podpisu też nie moge zmienić :?
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Mar 22, 2004 8:39 pm

no właśnie opisu też nie a zamiast avatarka widnieje krzyżyk delikatnie mówiąc cholerny...
Image

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Thu Mar 25, 2004 6:07 pm

Hmm... nie tylko freja i Issy maja ten problem. Ja również :? Początkowo myślałam, że to z moim kompem coś nie tak, ale chyba jednak się myliłam. Mam nadzieję, ze wkrótce będę mogła zmienić podpis lub avatar bez problemu.
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Thu Mar 25, 2004 6:19 pm

Mnie się udało zmienić podpis :D Ale emblematu wciąz nie mogę :? Myślałam, ze może jest za duży albo coś, ale wszystko odpowiada kryteriom :(
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Mar 25, 2004 7:12 pm

no to witaj w klubie a tak poza tym _liz mam obie bardzo orginalny czerwony krzyżyk...
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Mar 27, 2004 1:32 pm

Dziwcie się że nie macie avatarka jak w ogóle go nie ma na stronce pod tymi adresami.

http://www.roswell.xcom.pl/forum/images ... e99d79.gif freja

http://www.roswell.xcom.pl/forum/images ... eafcab.jpg _liz

_liz
Fan...atyk
Posts: 1041
Joined: Fri Aug 15, 2003 4:07 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by _liz » Sat Mar 27, 2004 4:34 pm

inti problem tkwi w tym, że nie mogę zmienić avatarka na żaden inny. Próbowałam wszelkich emblematów, nawet tych z galerii xcomu i z innych stronek i wogóle nie chce mi zmienić profilu :?
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Mar 27, 2004 4:45 pm

A spróbujcie się na nowo zarejetrować i zobaczcie czy ten problem będzie się powtarzał.

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Sat Mar 27, 2004 8:59 pm

A może {o} albo luki zajęliby się tym? :? No bo to chyba coś z forum musi byc nie tak.
Image

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sat Mar 27, 2004 9:13 pm

Z tym nowym avatarkiem to {o} napewno się tym zajmie...

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Mar 31, 2004 4:28 pm

Na temat "nowego" avatarka {o} wypowiadać się nie będę...Nie żeby to było coś obraźliwego, wręcz przeciwnie, ale tak się składa, że nie mam w tej chwili ochoty na żarty, ponieważ...
....od kilkunastu minut próbuję zmienić swój avatar i - jak Boga kocham - się nie da!! Obojętnie czy daję na "przeglądaj" z dysku czy chcę wziąć emblemat z jakiejś strony. Przypuszczam, że coś jest nie tak ze skryptem. Powinno się pokazać coś w stylu "profil został zmieniony", a tu nic! Z buttonem, bannerkiem czy oględnie mówiąc podpisem, nie próbowałam, bo taki jaki jest (czyli z Emi i Shiri :cheesy: ) mi się podoba.

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Wed Mar 31, 2004 5:18 pm

no to mówię, że coś tutaj nawala! klub nie mogących zmienić avatarka będzie rósł, a u mnie jak na złość wciąż krzyżyk...
Image

User avatar
Issy
Starszy nowicjusz
Posts: 192
Joined: Thu Nov 13, 2003 4:58 pm

Post by Issy » Wed Mar 31, 2004 7:30 pm

No ładnie ładnie. Lizzy_maxia ma to samo co ja i _liz. Tez nie można nijak zmienić profilu. Powinno pokazać sie "profil zmieniony" a wkólko wraca do tego samego, na dodatek nawet z galerii nie mozna wstawić sobie avatarka, o reszcie nie wspominając. Ta sprawa wymaga interwencji!
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Mar 31, 2004 8:32 pm

I to interwencji {o], którego - od czasu Wielkiej Kłótni - na forum nie widziałam :roll: Rozumiem, że mógł zrobić sobie "urlop", ale w końcu admin jest od tego, żeby spraw technicznych pilnować!

Luki, hop hop!! Może Ty nam pomożesz :?:

Po edycji:
Cudnie! Jestem teraz kolejną włascicielką przeklętego krzyżyka zamiast avatarka!! :evil: :evil: :evil: Widziecie, czym się to kończy? Może najlepiej nic tam nie kombinować, bo w rezultacie wszystkie będziemy miały takie "gustowne" krzyżyki....Grrr....

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Wed Mar 31, 2004 8:45 pm

Korzystam z zaproszenia, Lizzy_Maxio :wink:
Też nie mogę zmienić podpisu... eeh, myœlałam że to przeze mój lekko... zacofany komputer... ale widać nie :roll:
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Mar 31, 2004 8:52 pm

Klub się powiększa :cheesy: Trzeba będzie zawiadomić Lukiego. Zaraz mu wyślę PM'a. Jak to nie pomoże...to już nie wiem co :?

PS.
Lizzy_Maxio
Nowa: lizzy_maxia (nie odmienia się) albo po prostu Lizzy :)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Wed Mar 31, 2004 9:04 pm

nie tak być nie może!!! poruszę to w komentarzach normalnie...
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests