Avatars

Moderator: {o}

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Avatars

Post by {o} » Sat Jul 12, 2003 7:14 pm

Jak zapewne zauważyliście - na forum dostępna jest skromna galeria avatarów, lub - jak kto woli - emblematów. Jeżeli ktoś dysponuje ładną kolekcją i chciałby o nią wzbogacić nasze forum - proszę o kontakt. Jeżeli ktoś chciałby mieć avatar inny niż w galerii - może w profilu podać link do tego pliku umieszczonego na jakimś serwrze (np. bezpłatne onet, czy wp). Jeżeli ktoś nie ma możliwości umieszczenia obrazka na żadnym serwerze - niech się zgłosi do mnie.

Oczywiście można również nie mieć emblematu ;)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Jul 12, 2003 7:16 pm

{o}, czytasz mi w myślach. Właśnie się miałam o to pytać. Idę wstawić Emblemacik :) I nadal czuję się jak kura na pustyni :)
Image

new_jason
Gość
Posts: 38
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:08 am
Location: Wysokie Mazowieckie [Podlasie]
Contact:

Post by new_jason » Sun Jul 13, 2003 10:54 am

Spox, serio czytash w myslach. Ja shukalem jakiegos fajnego na innych serwerach, ale nieznalazlem, wiec sie cieshe ze mam jakis z naszego forum :D Pozdrowkaaaaaaaaaaa :P
Let us not look back in anger, not forward in fear, but around in awareness.

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Mon Jul 14, 2003 1:02 am

a powiedz {o} skąd takiego zarąbistego avatarka wystrzasnąłeś dla siebie? (czyżbyście mieli z Kyle'm wspólne zainteresowania?)

User avatar
martin.t
Gość
Posts: 33
Joined: Mon Jul 14, 2003 9:39 am
Location: Bydgoszcz/Gdańsk

Post by martin.t » Mon Jul 14, 2003 12:27 pm

Witam !!
{o} - a jakie rozmiary powinien mieć avatar'y (ilexile, wielkość itp)??


// do "zainteresowanego" pozostało 46 postów //

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Jul 14, 2003 2:35 pm

No to po kolei (albo nie :P )
Jeśli wysyłacie do mnie obrazek, to bardzo proszę - w odpowiednim już rozmiarze:
szerokość nie może być większa niż 128 pikseli
wysokość - najwyżej 160 pikseli
"ciężar" - do 16 kB

Nie mam z Kylem wspólnych zaintresowań. Przynajmniej nie do końca...
Na moim avatarze widnieje o'sensei Morihei Ueshiba.
Last edited by {o} on Sun Jan 11, 2004 11:32 pm, edited 3 times in total.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jul 24, 2003 9:24 pm

{o} proszę, dołącz do mojego nicka avatarek Eli z forum komnaty. Sama sobie nie poradzę. :(
Z góry wielkie thex :)

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Aug 01, 2003 3:40 pm

Właśnie dodałem możliwość wysyłania avatarów na serwer, nie musicie więc już wysyłać ich pocztą do mnie - możecie łatwo wrzucić obrazek z dysku na serwer w Profilu. Przedtem opcja była wyłączona, bo wywoływała błędy. Po modernizacji serwera, jaka niedawno miała miejsce, zaczęło już działać.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sun Feb 29, 2004 9:12 pm

Cos na temat awatarka ; -)
Bardzo sie ciesze, ze najwyrazniej lubisz Xene, ale czy twym awatarem musi byc akurat lidia/Eva??? Ta wyjaca anorektyczka dziala mi na nerwy. :wink:
(zaraz mi ktos powie, ze trzeba bylo skorzystac z PM :P )

Przed chwila przeczytalem ze animowane giffy sa zabonione. Czy dotyczy to rowniez awatarow? (chyba nie ale tak sie tylko pytam)

EDYTOWANE:
; -) wlasnie obejzalem twoja stopke i jestes chba bardziej fanka tej aktorki niz serialu Xena. zkoda. :wink:
Last edited by Kwiat_W on Sun Feb 29, 2004 9:39 pm, edited 2 times in total.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Feb 29, 2004 9:33 pm

Gdzie animowane gify są zabronione?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sun Feb 29, 2004 9:34 pm

Ale jesteś nietolerancyjny :cheesy: Każdy lubi to co lubi. Może jednak, wspólnymi siłami, wypersfadujemy :-) uwielbienie do tej "wyjącej anorektyczki".

Nie, gifowe avatary są jak najbardziej dozwolone. Bez sensu, gdybyśmy także tu wprowadzali jakieś ograniczenia. Mi natomiast chodziło o całe sceny z odcinków, przerzucone do gifa, które wszystkim ładują się minutami.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Feb 29, 2004 10:33 pm

Skoro już tu jestem... to wykorzystam okazje; ) i zadam pytanie dotyczące mojego aktualnego awatarka -> oto i one : Kim jest ten pan na tle tego Księżyca>?

Dla ułatwienia dodam, że jest to postać serialowa... wystarczy mi nazwisko aktora ale bohater będzie milej widziany w moich oczach... - wiem że nie jest to łatwe pytanie zwłaszcza że na avatarku nie wiele widać więc tu możecie obejrzeć go w lekkim powiększeniu http://inti.page.w.interia.pl/0001.jpg
I teraz najprzyjemniejsza część postu - kto pierwszy odgadnie ten oczywiście dostanie nagrodę jaką będzie wirtualny uścisk mojej dłoni; )
Aha - w konkursie nie może brać udziału Kwiat ani Lizzy_ a ja z góry zaznaczam, że nie zdradzę tej odpowiedzi do momentu aż ktoś sam nie odgadnie.

POWODZENIA

znając was to pewnie ktoś przesunie (albo usunie) ten post do miodzio... jak sobie chcecie... nie obrażę się

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Sun Feb 29, 2004 11:15 pm

Czy to Wodnik Szuwarek ?

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Feb 29, 2004 11:30 pm

HAHAHA bardzo zabawne... Urozmaicę temat i dodam, że zmienię ten avatar na mój (powiedzmy stały) poprzedni dopiero gdy ktoś udzieli prawidłowej odpowiedzi.

Dodam, że jak ktoś mnie zdążył lepiej poznać to dojście do prawdziwej odp. może być dużo łatwiejsze... dlatego zdecydowałem znieść zakaz dotyczący Kwiata i Lizzy_ (bo widzę że reszta chyba nie ma szans.. a chciałbym jeszcze kiedyś odziać się w mój stary słoneczny avatarek) choć nie wiem czy to coś zmieni... {o} też ma duże szanse... no więc do dzieła

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Mar 01, 2004 12:19 am

Słonko, tutaj lizzy_maxia, żeby nie było nieporozumień :D Mam pewne podejrzenia, ale ...hmm....postać SERIALOWA ??...No dobra, już milknę, bo nie mogę brać udziału w tym konkursie :wink:

PS. Księżyc też do Ciebie pasuje, Inti...W końcu to drugi (po Słońcu) pod względem jasnoœci obiekt na niebie...Ale i tak przyzwyczaiłam się do Twojego słonecznego avatarka 8)

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon Mar 01, 2004 12:27 am

inti wrote:Dodam, że jak ktoś mnie zdążył lepiej poznać to dojście do prawdziwej odp. może być dużo łatwiejsze... dlatego zdecydowałem znieść zakaz dotyczący Kwiata i Lizzy_ (bo widzę że reszta chyba nie ma szans.. a chciałbym jeszcze kiedyś odziać się w mój stary słoneczny avatarek) choć nie wiem czy to coś zmieni... {o} też ma duże szanse... no więc do dzieła
ależ już przecież możesz

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Mon Mar 01, 2004 12:29 am

Wiem kto to jest ale nie jestem pewien imienia... Adam? Najstarszy zyjacy niesmiertelny?

Mysle, ze i rezta by na to wpadla tylko potrzebowali by troche wiecej czasu. Teraz zaczynam szukac imienia i nazwiska tego aktora.

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Mar 01, 2004 12:35 am

Ach faktycznie, Inti. Przepraszam, ale nie zrozumiałam do końca...Hmmm....Skoro mogę, to...no ale co będzie, jak źle powiem? Wtedy mi zarzucisz, że nie znam Cię dobrze, a tego bym nie zniosła :cry: ...Ale zaryzykuję. Highlander??? Powiedz, że tak! Bo ten facet wyglada mi właśnie na takiego, który .... zaraz, jak leciał ten cytat? Który jest nieśmiertelny, dopóki ma głowę na karku? Jakoś tak to szło :D

Jest przewidziana jakaś nagroda? 8)

Po edycji: Kwiat był szybszy :( No to ja dodam tylko, że najstarszym nieœmiertelnym był chyba Connor MacLeod...Ale czy mogę to na głos powiedzieć? :roll:

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon Mar 01, 2004 12:42 am

Kwiat okazał się jak na razie najbliższy... chociaż Lizzy_maxia też bliska była... no ale nadal nie doczekałem się prawidłowego imienia ni naziwska. Highlander - odnosi się do głównego bohatera (dokładniej to do dwóch bohaterów). Niestety Lizzy_ to nie on..

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Mon Mar 01, 2004 12:46 am

MacLeod najstarszy na pewno nie byl Lizzy. :D

A ten aktor to Peter Wingfield. Gral Adama Piersona/Methosa(?).

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests