Forum roswell upada?

Moderator: {o}

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Forum roswell upada?

Post by irien7 » Sun Feb 28, 2010 9:49 pm

MAX EVANS wrote:Ej żyjecie wy tam? Czy ktokolwiek przeczytał mojego posta powyżej? :?
Przeczytałam. Szkoda, że ludzie się już tak nie angażują na tym forum. Nic na siłę.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Mon Mar 01, 2010 1:08 pm

irien7 wrote:Nic na siłę.
Mówisz nic na siłę tylko wszystko młotkiem tak :lol:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Mon Mar 01, 2010 2:18 pm

Drogie panie to co robimy? Bo ALEX ponownie pyta o naszego e-maila. Wiem że nie macie zbytnio czasu ale dopiszcie co uważacie za stosowne do tego co ja zaproponowałem i wyślemy to do ALEXA.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Forum roswell upada?

Post by Beauty_Has_Come » Mon Mar 01, 2010 2:42 pm

A ja zapytam - kto jest chętny zostać moderatorem i jak widzi swoją pracę? Co chciałby dzięki tej roli osiągnąć dla forum, którymi działami chciałby się zajmować i co w nich zmienić? Myślę, że wówczas {o} potraktuje taką sprawę poważnie.

Napisałam w komentarzach na jedynej (poza naszą) żyjącej jeszcze jako tako stronie o Roswell zaproszenie do uczestnictwa w forum. Zobaczymy, może ktoś się zjawi :)
MAX EVANS wrote:Drogie panie to co robimy?
Ja przede wszystkim staram się pisać i ożywiać tematy, które uznałam za ciekawe i interesujące, i agituję, gdzie tylko znajdę jakoś roswelliański obszar w internecie. I wyraziłam w tym temacie moją opinię. Co chcesz, abym jeszcze zrobiła? :wink:
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Mon Mar 01, 2010 2:56 pm

Beauty_Has_Come wrote:Ja przede wszystkim staram się pisać i ożywiać tematy, które uznałam za ciekawe i interesujące, i agituję, gdzie tylko znajdę jakoś roswelliański obszar w internecie. I wyraziłam w tym temacie moją opinię. Co chcesz, abym jeszcze zrobiła? :wink:
To wystarczy poczekamy jeszcze na odp Czips i wyśle to wszystko do ALEX-a zobaczymy co on na to powie i czy ma jakieś spostrzeżenia i uwagi. PS mogę się wydawać trochę natrętny bo marudzę o tym codziennie :D ale to tylko dlatego bo chce wreszcie załatwić tą sprawę. Obiecuje że więcej już nie będę :wink:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Forum roswell upada?

Post by Czips » Mon Mar 01, 2010 6:32 pm

Moderatorem zostaje się za zasługi dla forum (dowiedziałam się od {o} więc myślę, że nie ma znaczenia to czy ktoś nim będzie czy nie.
Z mojej strony, sądzę, że najlepiej będzie, jak będziemy ignorować stare tematy i zakładać nowe, nawet jeśli będą się pokrywały.
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Forum roswell upada?

Post by Beauty_Has_Come » Mon Mar 01, 2010 6:51 pm

Czips wrote:Moderatorem zostaje się za zasługi dla forum
Zgadzam się z tym, ale dobrze, jeśli na forum SĄ moderatorzy. A na tym forum większość z nich się nie logowała od ponad roku. To tak, jakby ich nie było. :(
Image

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Forum roswell upada?

Post by Czips » Mon Mar 01, 2010 8:25 pm

Podobno nowi moderatorzy nie są potrzebni.
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
kinia55
Gość
Posts: 16
Joined: Mon Feb 01, 2010 10:33 pm
Location: Szczecin

Re: Forum roswell upada?

Post by kinia55 » Mon Mar 01, 2010 8:35 pm

problem polega na tym ze mało ludzi sie udziela,a zeby wiecej sie udzielallo to musi byc tu wiecej aktywnych.Jak dla mnie to takie bledne kolo :D
Image

User avatar
kinia55
Gość
Posts: 16
Joined: Mon Feb 01, 2010 10:33 pm
Location: Szczecin

Re: Forum roswell upada?

Post by kinia55 » Mon Mar 01, 2010 8:36 pm

Czips wrote:Podobno nowi moderatorzy nie są potrzebni.
a skad wiesz ??
Image

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Forum roswell upada?

Post by Czips » Mon Mar 01, 2010 9:47 pm

od {o}
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Tue Mar 02, 2010 1:39 pm

Dobrze więc sprawę z moderatorem uważamy oficjalnie za zamkniętą i postarajmy się w związku z tym skupić na innych punktach.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Forum roswell upada?

Post by irien7 » Wed Mar 03, 2010 10:42 pm

Czips wrote: Z mojej strony, sądzę, że najlepiej będzie, jak będziemy ignorować stare tematy i zakładać nowe, nawet jeśli będą się pokrywały.
Też jestem za.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Thu Mar 04, 2010 1:57 am

irien7 wrote:
Czips wrote: Z mojej strony, sądzę, że najlepiej będzie, jak będziemy ignorować stare tematy i zakładać nowe, nawet jeśli będą się pokrywały.
Też jestem za.
Miło z twojej strony :D PS może byś założyła jakieś nowe wątki? :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Forum roswell upada?

Post by irien7 » Thu Mar 04, 2010 3:02 pm

MAX EVANS wrote: PS może byś założyła jakieś nowe wątki? :D
Zobaczę co da się zrobić :wink:

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Forum roswell upada?

Post by Beauty_Has_Come » Thu Mar 04, 2010 11:13 pm

A ja zapraszam do zupełnie nowego, świeżo utworzonego wątku o kosmicznej tajemnicy ;) Nie zauważyłam nic podobnego, a jest to jeden z tematów, które zawsze chciałam poruszyć.

Napisałam w komentarzach na roswell.pl info dla Alexa (które wiem, że przeczytał :) ), że dyskusja na temat propozycji użytkowników w sprawie ożywienia forum toczy się właśnie w tym temacie. A ja od paru dni widzę pozytywny (oj, żeby tylko nie zapeszyć) trend - codziennie pojawiają się nowe posty, a parę osób (już Wy wiecie o kim mówię :cheesy: ) zagląda tu codziennie i coś zostawia. Trzymam kciuki!
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Fri Mar 05, 2010 12:22 am

Beauty_Has_Come wrote:Napisałam w komentarzach na roswell.pl info dla Alexa (które wiem, że przeczytał :) ), że dyskusja na temat propozycji użytkowników w sprawie ożywienia forum toczy się właśnie w tym temacie.
Beauty_Has_Come nie ty jedyna :jezyk: a jeżeli chodzi o twój nowy wątek to za chwile tam zajrzę :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

Arleta
Gość
Posts: 4
Joined: Mon May 03, 2010 3:10 pm

Re: Forum roswell upada?

Post by Arleta » Tue May 04, 2010 2:02 pm

Witam wszystkich forumowiczów :D
Nie wiedziałam gdzie napisać swój pierwszy post i się przedstawić, ale ten temat wydaje mi się odpowiedni.
Jestem na forum nowa i z pokolenia powtórki Roswell na polsacie w tym roku. Serial bardzo mnie zaciekawił i zaintrygował, ale jak pisaliście wcześniej, godzina emisji była nieodpowiednia....
Trafiłam jednak na takie odcinki, dzięki który postanowiłam kontynuować moją przygodę z Roswell :D
Bardzo dużo szukałam w internecie na temat serialu, aż trafiłam na http://www.forum.roswell.pl ^_^
Jest mi trochę ciężko się tu odnaleźć ze względu na ogromną ilość tematów i informacji, ale nie poddam się i wszystko nadrobię :wink:
Przeczytałam regulamin i wszystko co z nim związane. Postaram się dostosować.
Jak na chwilę obecną nie będę się zbytnio udzielać, bo mam dużo do nadrobienia.... Mam nadzieję, że to się zmieni i będę mogła podzielić się z wami moimi odczuciami na temat Roswell :D

Zatem witam wszystkich jeszcze raz :wink:
I mam nadzieję, że uda mi się wkupić w wasze łaski :D
Pozdrawiam :mrgreen:

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Forum roswell upada?

Post by irien7 » Tue May 04, 2010 9:10 pm

Cieszymny sie i zapraszamy :)
Napewno będzie ciekawie.Fajnie, że chcesz do nas dołączyć.
Napewno znajdziesz tematy dla siebie i będziemy mieli okazje wymienić się opiniami :cheesy:

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Forum roswell upada?

Post by Beauty_Has_Come » Tue May 04, 2010 9:12 pm

Arleta - witamy, witamy :D

Wcale nie jest trudno wkupić się w nasze łaski :D My, Roswellianie z radością przyjmiemy każdą nową duszyczkę, która ma ochotę prowadzić niekończące się rozmowy na temat naszego wspólnie ukochanego serialu :D

Jest taki wątek na forum, w dziale MY, taki przywitaniowy. Jeśli znajdziesz chwilkę, napisz w nim coś o sobie :)
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests