Forum roswell upada?

Moderator: {o}

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Forum roswell upada?

Post by gizol » Wed Mar 18, 2009 1:23 pm

Czy mi się wydaje, czy to forum rzeczywiście upada? Najnowsze posty są sprzed kilku miesięcy, lub tygodni. Ludzie wy żyjecie jeszcze? Może spróbujmy jakoś uratować tą sytuację?
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

Ferka
Gość
Posts: 25
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:28 pm

Re: Forum roswell upada?

Post by Ferka » Wed Mar 25, 2009 10:29 pm

Też to zauważyłam :( , może ktoś podrzuciłby jakiś ciekawy temat, oczywiście związany z serialem, i wtedy zobaczymy? Zastanawiam się ile osób w ogóle zagląda regularnie na forum? Kto pamięta o naszych Aliens? :) Pozdrawiam

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Re: Forum roswell upada?

Post by gizol » Wed Apr 15, 2009 1:56 pm

Ja nie zaglądałem na to forum od 3 lat. Ostatnio wpadłem na pomysł, aby zobaczyć jak tam się wiedzie starym znajomym z forum roswell, a tutaj widzę że posucha. Szkoda. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i spróbować jakoś reanimować to forum... Ma ktoś jakiś pomysł? Ludzie, żyjcie!!
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Forum roswell upada?

Post by Olka » Fri Apr 17, 2009 5:55 pm

Każdy z nas nabiera inspiracji na odgruzowanie forum. Problem w tym, że te inspiracje użytkowników nie pokrywają się czasowo. I często jest też tak, że ktoś chciałby je rozruszać, ale sam nie ma na to pomysłu. Ja przyznaję bez bicia, że takowego właśnie nie posiadam. Ale jestem otwarta na propozycje i chętnie podyskutuję :)

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Re: Forum roswell upada?

Post by gizol » Tue Apr 21, 2009 8:45 am

To może tak. Każdy z nas tutaj zakładając swój profil musiał wpisać swój e-mail chyba. Gdyby tak do niektórych powysyłać e-maile przypominające o tym forum?
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Re: Forum roswell upada?

Post by {o} » Fri Apr 24, 2009 10:38 pm

NIe da się ludziom kazać rozmawiać. Musieliby dostać sensowny powód, a nie samo przypomnienie.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Re: Forum roswell upada?

Post by gizol » Mon Apr 27, 2009 2:51 pm

W takim razie już przegraliśmy.
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

Ferka
Gość
Posts: 25
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:28 pm

Re: Forum roswell upada?

Post by Ferka » Mon Apr 27, 2009 5:32 pm

A może jeszcze coś da się zrobić? W końcu (z góry przepraszam jeśli źle wpiszę nick) np. elfchick uaktualnia swoją twórczość, emila w kwietniu też dała o sobie znać w dziale muzyka, a edziop o konkursie mangi - może zamiast tej niby reklamy konkursu wypowiedziałby się na jakiś temat związany z Roswell ? :? A może większość z nas dopadła już starość i serial, który ma być oczywiście jedynie rozrywką, sentymentem, jest tylko dziecinadą?? :) rozumiem, że każdy ma swoje życie i obowiązki, ale od czasu do czasu byłoby warto o sobie przypomnieć ? :)

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Re: Forum roswell upada?

Post by Justynka » Sat May 02, 2009 4:28 pm

Ja też co jakiś czas zaglądam. Ale jak już {o} wspomniał nikogo nie zmusimy do aktywności... może jakiś konkurs graficzny? Na avatary, tapetki itd. Albo uaktualnić listę moderatorów... może jest ktoś chętny na ożywienie forum?
Image

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Re: Forum roswell upada?

Post by gizol » Wed May 06, 2009 11:51 am

Ja jestem chętny, lecz niestety nie mam dostępu do neta w domu a i nie dawno skończyłem szkołę więc często nie zaglądam.
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

User avatar
Kassandra
Gość
Posts: 43
Joined: Mon Jul 16, 2007 10:55 am
Location: Kujawy i Pomorze, konkretnie Pałuki
Contact:

Re: Forum roswell upada?

Post by Kassandra » Fri May 08, 2009 7:19 pm

Ja w sumie też to zauważyłam. Zaglądam na to forum od jakiś 3-4 lat, i przyznam, że kiedyś zaglądałam co 3 dni i po prostu nei mogłam się wyrobić z czytaniem nowych postów. mnóstwo rozmów o pięknej muzyce roswell, o samym serialu, no i oczywiście twórczośc- chłonęlam ją jak gąbka tym bardziej, że mój angielski jest dośc kulawy, więc tłumaczenia zagranicznych opowiadań np.RosDeidre to było dla mnie naprawdę coś. w pewnym momencie wszystko się urwało-opowiadania od miesięcy stoją niedokończone, i to urwane w najlepszych momentach, o muzyce to nie ma z kim dyzkutować, a o serialu wszyscy jakby zapomnieli...
Ja oglądam co jakiś czas wszystkie odcinki i serial ma nadal dla mnie taką samą magię, co 7 lat temu. Mogłabym o nim rozmawiać przez 24h na dobę 7dni w tygodniu...tylko że nie ma z kim rozmawiać, a jak zacznę gadać sama ze sobą to mnie zamkną jeszcze w zakładzie zamkniętym:)
Może w tym właśnie problem??Przypuszczam, ze jakby puścili znowu Roswell w ogolnopolskiej tv wszystko by się ożywiło, w końcu nie każdy ma odcinki na płytach czy kompie...No ale to już nie so końca zależy od nas a szkoda...Polsat mógłby powtorzyc wszystkie 3sezony, bo to co serwują obecnie to ręce opadają...
What's it like when you die?
Do you live on in memories?(...)
The jealous guy gives you the nod
Did you disappoint your God?

Image

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Re: Forum roswell upada?

Post by gizol » Tue May 12, 2009 1:24 pm

Ja też oglądam do tej pory ten serial i uważam że jest znakomity. Co do puszczania go w tv, z pewnością ożywiło by to zainteresowanie tym serialem, lecz jak dobrze pamiętam było już kilka petycji (w których brałem udział) i nic one nie wskórały. Morał z tego taki, że musimy zostać sami...
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

Ferka
Gość
Posts: 25
Joined: Sun Aug 10, 2008 10:28 pm

Re: Forum roswell upada?

Post by Ferka » Tue May 12, 2009 8:35 pm

Widzę, że powoli coś się dzieje na forum - przynajmniej w tym temacie :) Ja również przeglądam Roswell na dvd i za każdym razem, zwłaszcza w momentach 'Candy', wspomnienia wracają i czuję się młodsza :D Gdyby tv powtórzyła serial, na pewno zyskałby nową publikę i przypomniał się starej, ale znając polskie realia, jeśli już powtórzą Roswell to w takich godzinach, że niewiele osób będzie miało możliwość obejrzenia go, lub co chwilę będą zmieniali godziny emisji-nie mówiąc już o przerwaniu nawet w trakcie serii. Wiadomo, brazylijskie seriale są ważniejsze - nie chcę nikogo obrazić.
:)
Kassandra, gizol -może powspominamy? Wiem, że już były podobne tematy typu "najlepszy moment z Roswell", ale może spróbujemy??
Pozdrawiam :)

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Re: Forum roswell upada?

Post by gizol » Wed May 13, 2009 1:21 pm

Ja się na to piszę. A to że temat owy już był, to nie zaprzątajmy sobie tym głowy, bo i tak prawie nikt tu nie zagląda. Ale widzę że coraz więcej osób sobie przypomina o forum, bardzo mi miło hehe
Last edited by gizol on Wed May 20, 2009 3:01 pm, edited 1 time in total.
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

User avatar
Kassandra
Gość
Posts: 43
Joined: Mon Jul 16, 2007 10:55 am
Location: Kujawy i Pomorze, konkretnie Pałuki
Contact:

Re: Forum roswell upada?

Post by Kassandra » Fri May 15, 2009 11:20 am

ja mam piekne wspomnienia zwiazane z tym serialem:) szczegolnie jak czekalo sie na niego do godz.22 30 albo i 23 30 i wtedy to byl zupelnie inny klimat:) ciemno, mroczno-idealna pora na ogladanie ROSWELL:) i do tego sasiedzi zle mnei wspominali bo czekajac na serial sluchalam muzyki na caly regulator-na szczescie na wioskach nikt z tego powodu nei wzywa policji:)
eh to byly czasy:) a potem wstawanie do szkoly na rano i oczy jak zapalki:) teraz jestem juz troche starsza i szkole mam juz dawno za soba, ale roswell chyba juz na zawsze pozostanie moim ulubionym serialem...eh jakbym tez chciala byc np.Liz i zakochac sie w kosmicie Max'ie...ale w sumie takim Michael'em tez bym nie pogardzila:)
What's it like when you die?
Do you live on in memories?(...)
The jealous guy gives you the nod
Did you disappoint your God?

Image

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Re: Forum roswell upada?

Post by gizol » Fri May 15, 2009 11:56 am

Ok, przyznaję się, jestem kosmitą... To jak chcesz mnie? :D:D
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

User avatar
Kassandra
Gość
Posts: 43
Joined: Mon Jul 16, 2007 10:55 am
Location: Kujawy i Pomorze, konkretnie Pałuki
Contact:

Re: Forum roswell upada?

Post by Kassandra » Sun May 17, 2009 1:51 pm

tak się składa, ze moe serce zupełnie przeciętny bez specjalnych mocy Ziemianin:) ale serio jestes kosmita??bo wiesz, jak cos to ja sie zglosze i mi poczarujesz troche:)
What's it like when you die?
Do you live on in memories?(...)
The jealous guy gives you the nod
Did you disappoint your God?

Image

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Re: Forum roswell upada?

Post by gizol » Mon May 18, 2009 2:29 pm

Pewnie, a kobiety walą do mnie drzwiami i oknami, więc musisz się dopisać do kolejki ;D
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

User avatar
Kassandra
Gość
Posts: 43
Joined: Mon Jul 16, 2007 10:55 am
Location: Kujawy i Pomorze, konkretnie Pałuki
Contact:

Re: Forum roswell upada?

Post by Kassandra » Fri May 22, 2009 1:17 am

to ja sie dopisuje:) i ktora jestem??? lapie sie w pierwszym tysiaczku??
What's it like when you die?
Do you live on in memories?(...)
The jealous guy gives you the nod
Did you disappoint your God?

Image

User avatar
gizol
Pleciuga
Posts: 88
Joined: Tue Apr 04, 2006 3:27 pm
Location: Sanok

Re: Forum roswell upada?

Post by gizol » Mon May 25, 2009 2:25 pm

To zależy jakie masz życzenie :D Jak kogoś zabić, to mojej czarnej liście twoje zlecenie będzie pod numerem 14587, jak bogactwo to pod numerem 12563, jeśli natomiast szukasz wolnego kosmity, to jesteś na miejscu 667. To jakie jest twoje? :D
Roswell było, jest, i będzie zachowane na zawsze w naszych sercach ;D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests