Forum roswell upada?

Moderator: {o}

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Sat Feb 06, 2010 3:23 pm

Co fakt to fakt godzina nie jest zbyt rewelacyjna choć podczas pierwszej emisji też taka nie była bo północ to dość późno ale widocznie naszym rocznikom nie było to straszne :D A tak na poważnie to widocznie ludzie rzeczywiście nie mają czasu bo studia, praca itp pochłaniają większość czasu. No cóż szkoda ale nic na to nie poradzimy :(
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Forum roswell upada?

Post by Czips » Sun Feb 07, 2010 12:26 am

no ale wtedy to była nowość! szał i w ogóle, w telewizji co godzinę była reklamówka. A teraz? Nie ma chyba żądnej, a puścili to tak jak puszczają przez czas feriowy powtórki :|
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Sun Feb 07, 2010 1:01 am

Czips wrote:no ale wtedy to była nowość! szał i w ogóle, w telewizji co godzinę była reklamówka. A teraz? Nie ma chyba żądnej, a puścili to tak jak puszczają przez czas feriowy powtórki :|
Święta prawda pamiętam tamte czasy i ten klimat Roswell niestety dziś już go nie ma :(
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Forum roswell upada?

Post by ela12 » Sun Feb 07, 2010 11:01 am

no właśnie ja Wam tego zazdroszczę, tego czekania kiedyś na Roswell i wgl. bo teraz jak emitowali I sezon to tylko jak ze szkoły wracałam to się spieszyłam żeby zdążyć, a tak to nic poza tym... no ale jak Alex puści II sezon na roswell.pl o 23 to poczuję trochę jak Wy się kiedyś czuliście :)
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Sun Feb 07, 2010 3:23 pm

ela12 wrote:no właśnie ja Wam tego zazdroszczę, tego czekania kiedyś na Roswell i wgl. bo teraz jak emitowali I sezon to tylko jak ze szkoły wracałam to się spieszyłam żeby zdążyć, a tak to nic poza tym... no ale jak Alex puści II sezon na roswell.pl o 23 to poczuję trochę jak Wy się kiedyś czuliście :)
Emisja ALEXA to już niestety nie to samo. Ale miło wiedzieć że wśród młodszych roczników również znajdują się fani Roswell :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Forum roswell upada?

Post by ela12 » Sun Feb 07, 2010 4:13 pm

wiem że nie to samo, ale jednak zawsze coś ; -)
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Forum roswell upada?

Post by Beauty_Has_Come » Tue Feb 09, 2010 9:20 pm

Zastanawiam się, czy moderatorzy forum jeszcze na nie zaglądają :cheesy: Czy jeszcze pilnują, czy każdy mówi na temat w danym wątku. Szkoda, że wielu z nich już od dawna się nie logowało. Jak również wielu starych wyjadaczy. Liczyłam, że emisja Roswell na Polsacie sprawi, że zobaczę tutaj kilka starych awatarków. Niestety :(
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Wed Feb 10, 2010 12:45 am

Beauty_Has_Come wrote:Zastanawiam się, czy moderatorzy forum jeszcze na nie zaglądają :cheesy: Czy jeszcze pilnują, czy każdy mówi na temat w danym wątku. Szkoda, że wielu z nich już od dawna się nie logowało.
Jeśli dobrze pójdzie i Alex dogada się z adminem to Czips jako nowy mod zrobi tu porządek, Dzięki jej nowej randze a co za tym idzie jej nowym uprawnieniom mogli byśmy o wiele więcej zdziałać niż w chwili obecnej. Nasz proces ożywiana tego forum nabrał by rozpędu ale na chwile obecną to tylko gdybanie bo najpierw czips musi zyskać takową range.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Forum roswell upada?

Post by Czips » Wed Feb 10, 2010 6:25 pm

Dziękuję dziękuję :d
Jestem mile połechtana. :D
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Thu Feb 11, 2010 12:17 pm

Czips wrote:Dziękuję dziękuję :d
Jestem mile połechtana. :D
Cała przyjemność po mojej stronie :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Re: Forum roswell upada?

Post by {o} » Thu Feb 11, 2010 1:51 pm

Generalnie nie widzę związku między rangą a rozkręcaniem Forum. Dotychczas kolejność była raczej odwrotna: moderatorem zostawało się za uprzednie zasługi.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Fri Feb 12, 2010 3:03 pm

{o} wrote:Generalnie nie widzę związku między rangą a rozkręcaniem Forum. Dotychczas kolejność była raczej odwrotna: moderatorem zostawało się za uprzednie zasługi.
Nie chodzi nam broń boże o władzę tylko jedynie o to że w przypadku gdyby Czips została modem mogła by tu trochę posprzątać i zrobić porządek z postami itp. Rozmawialiśmy już na ten temat z Alexem i otrzymaliśmy od niego odp że również porozmawia o tym z tobą adminie. Ale najpierw musimy ułożyć jakiś sensowny plan ożywienia tego forum i dopiero wtedy prześlemy go Alexowi. Więc proszę nie wyciągać pochopnych wniosków :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Wed Feb 24, 2010 3:05 pm

Beauty_Has_Come i Czips co z naszym e-mailem do ALEX-a bo dziś się o niego zapytał na Shout Box-ie. Odp co robimy?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Forum roswell upada?

Post by Czips » Wed Feb 24, 2010 10:09 pm

no trzeba go napisać, kto ma czas niech pisze :p
ja niestety nie mam nawet 10 minut wolnych ostatnimi czasy.
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Forum roswell upada?

Post by Beauty_Has_Come » Thu Feb 25, 2010 12:18 am

Max, jeśli masz jakieś konkretne przemyślane propozycje to napisz tutaj, w tym temacie.

Ja ze swojej strony staram się udzielać jak najczęściej w miarę możliwości czasowych, i zaproponowałam póki co dwa tematy nowe. Staram się zaglądać codziennie :)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Thu Feb 25, 2010 12:51 am

Beauty_Has_Come wrote:Max, jeśli masz jakieś konkretne przemyślane propozycje to napisz tutaj, w tym temacie.
Dobra jutro lub najpóźniej w piątek nad tym pomyśle i napisze jak bym to widział.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Fri Feb 26, 2010 3:46 pm

Wczoraj nie miałem czasu a dziś nie mam weny ale zobowiązałem się więc wywiązać się muszę.
Więc moje drogie panie i panowie (choć takowych chyba w chwili obecnej tutaj nie ma :-() moje propozycje w celu zapobiegnięciu upadkowi tego forum a także jego ożywieniu są następujące:

- Proponuje aby jedno z nas czyli jak dla mnie Czips (lub ktoś inny jeżeli macie jakieś inne propozycje) została moderatorem działów Czechosłowacy i spółka oraz Różności a jeśli się sprawdzi to w dalszej przyszłości również innych działów. PS Drogi adminie od razu powtarzam że nie chodzi nam o władze lecz jedynie o zaprowadzeniu na forum porządku.

- Proponuje aby każdy z nas zakładał jak najwięcej nowych wątków bo to również jest jakiś sposób który wniesie trochę ożywienia na forum.

- Proponuje aby każdy z nas zabrał się do agitacji na Roswell.pl i w jakikolwiek sposób (może być natarczywy :D ) przekonywał i zachęcał nowych użytkowników Roswell.pl aby udzielali się także na forum.

- Proponuje abyśmy zachęcili naszych znajomych aby zapoznali się z Roswell i co za tym idzie również dołączyli do nas. Choć muszę przyznać że podejmowałem już takowe próby i niestety przeważnie kończyły się one fiaskiem. Ale jeśli uda się nam zwerbować w ten sposób choćby jednego nowego forumowicza to jest to gra warta świeczki.

- Może nie przypadnie wam to do gustu ale proponuje również abyśmy umieszczali link do Roswell.pl w miejscach które odwiedzamy a także w naszych profilach na portalach społecznościowych, statusach gg itp.

Jak już napisałem powyżej nie mam dziś zbytniej weny więc na chwile obecna są to moje wszystkie propozycje (choć prawdopodobnie nie ostatnie) i czekam na waszą opinie a także na wsze inne propozycje.
Last edited by MAX EVANS on Mon Mar 01, 2010 2:10 pm, edited 2 times in total.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Sun Feb 28, 2010 1:20 pm

Ej żyjecie wy tam? Czy ktokolwiek przeczytał mojego posta powyżej? :?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Forum roswell upada?

Post by Beauty_Has_Come » Sun Feb 28, 2010 1:57 pm

MAX EVANS wrote:Ej żyjecie wy tam? Czy ktokolwiek przeczytał mojego posta powyżej?
W sprawie moderacji trzeba poczekać na opinię administratora, czyli {o} - to chyba jasne.
Niektórzy moderatorzy, jeśli nie większość, nie logowała się od ponad roku...

Ja napisałam, jak staram się wspierać forum, napisałeś i Ty. :wink:

Nikt z moich znajomych nie jest niestety fanem Roswell, więc nie mam kogo tutaj zaprosić ani zachęcić do pisania. Portali społecznościowych nie użytkuję, więc też tam linku nie wystawię. Staram się pisać, kiedy jakiś wątek mi odpowiada, założyłam parę tematów i jeszcze kilka założę. Na chwilę obecną tyle mogę zrobić.
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Forum roswell upada?

Post by MAX EVANS » Sun Feb 28, 2010 2:29 pm

Beauty_Has_Come DZIĘKI za odp już się zacząłem obawiać że zapał wam zmalał :? Ale moja wiara odżyła na nowo :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests