Czy to był dobry pomysł?

Moderator: {o}

Post Reply

Czy taka strona poliserialowa jak ta to dobry pomysł?

Tak
3
43%
Nie
3
43%
Obojętne mi to
1
14%
 
Total votes: 7

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Czy to był dobry pomysł?

Post by inti » Mon Oct 13, 2008 10:46 pm

Czy zbratanie przez strone Roswell dodadtkowych seriali dało oczekiwane rezultaty? O ile takowe w ogóle były(?)..

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Re: Czy to był dobry pomysł?

Post by Kwiat_W » Wed Oct 15, 2008 4:59 pm

Pytania postawione w poście i w ankiecie to dla mnie dwie różne sprawy i daję na nie dwie różne odpowiedzi. Strona "poliserialowa" to dobry pomysł (głos w ankiecie oddany na "tak"), ale chyba nie udało nam się przyciągnąć fanów Losta i GA, więc cel chyba nie został osiągnięty.

Lubię wszystkie 3 seriale i dzięki roswell.pl nie muszę szukać innych stron www na temat Losta i GA.

User avatar
Justynka
Starszy nowicjusz
Posts: 189
Joined: Sat Aug 16, 2003 5:43 pm
Location: Toruń...

Re: Czy to był dobry pomysł?

Post by Justynka » Wed Oct 15, 2008 11:47 pm

Pomysł był dobry... jestem fanką zarówno Roswell, Lost jak i GA, a mimo ich ogromnej popularności nie udało się przyciągnąć fanów. Główną przyczyną jest brak newsów i dyskusji o odcinkach emitowanych w polskiej tv czy też aktualnych w USA. Do tego stronka nie jest aktualizowana. W dziale z aktorami z GA jest tylko obsada 1 sezonu, filmografia nie uzupełniana. Z Lost jest podobnie. Bez urazy dla twórców i współtwórców strony, których bardzo szanuję. Stwierdzam tylko fakty. Pomysł był dobry, ale stronce brakuje świeżości.
Pozdrawiam wszystkich, którzy odwiedzają forum :)
Image

Tomasz
Gość
Posts: 2
Joined: Fri Jan 02, 2009 1:30 am
Location: Bolesławiec

Re: Czy to był dobry pomysł?

Post by Tomasz » Sat Jan 03, 2009 9:57 pm

Według mnie, najpierw powinno się zaktualizować działy związane z samym serialem (Roswell), a potem dopiero zabierać się za inne produkcje.
Dobrym pomysłem byłoby ogłoszenie konkursu na najaktywniejszego usera serwisu, który przygotowałby dużo informacji, którymi możnaby było zaktualizować stronę. W nagrodę może jakiś kolorowy nick.
Proste, a jakie przydatne :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests