Nowy styl

Moderator: {o}

Co myślisz o umieszczeniu avatarów z prawej strony

Podoba mi się
4
25%
Bez różnicy
0
No votes
Dziwne, ale przyzwyczaję się
4
25%
Nie podoba mi się
8
50%
 
Total votes: 16

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Re: Nowy styl

Post by {o} » Mon Sep 17, 2007 6:25 pm

Ano tak na klęcząco - pupą na stopach i udami na łydkach.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
baklo
Redaktor
Posts: 63
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Location: daleko stąd
Contact:

Re: Nowy styl

Post by baklo » Mon Sep 17, 2007 7:16 pm

Ach, no rzeczywiście :). Chwilę nad tym myślałem i jakoś nie mogłem sobie tego zwizualizować :).
Pozdrawiam,
BAKLO
roswell.pl

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Re: Nowy styl

Post by Kwiat_W » Mon Sep 17, 2007 9:23 pm

Ano "po turecku" też siadają. W każdym razie na filmach Akiry Kurosawy bossowie zawsze siedza "po turecku" i dłonie opierają na kolanach aby groźniej wyglądać. Tybet to też Azja, a tam mnisi również siadają "po turecku".

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Nowy styl

Post by Olka » Mon Sep 17, 2007 10:50 pm

Zależy którzy... Po turecku to siad skrzyżny, Japończycy siedzą na nogach... jakkolwiek to brzmi :cheesy: i odnosząc się do Azjatów, ten sposób miałam na myśli.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Re: Nowy styl

Post by Graalion » Tue Sep 18, 2007 9:00 pm

inti wrote:moge sie zalozyc, ze gdyby od poczatku bylyby avatary po prawej i teraz zrobiono by je na lewo to ci sami co zadaja teraz lewej strony zadali by prawej
A może po prostu już wówczas żądalibyśmy by przenieśc je na lewo?
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Re: Nowy styl

Post by {o} » Tue Sep 18, 2007 9:13 pm

Myślę, że jednak nie. I podam inny przykład:

W newsach komentarze są w odwróconym porządku. Jest to niewygodne, bo żeby przeczytać je po kolei, trzeba przewinąć stronę w dół. Potem czytamy pierwszy komentarz. Wzrok idzie powoli w dół. Potem trzeba przeskoczyć do góry, ponad to, co przeczytaliśmy i to, czego jeszcze nie - i znów wzrok idzie w dół. I znowu przeskoczyć o 2 komentarze i znowu w dół. Bez sensu - jeszcze bardzej, niż z tym avatarem po prawej. A kiedy luki w drugiej wersji strony ustawił komentarze normalnie, ludzie zaprotestowali i z powrotem przestawił, żeby były do góry dnem. Na Forum od poczatku jest normalnie i nikt nigdy nie protestował.

PS: W komentarzach od zawsze (jeszcze zanim wprowadzono avatary), autor postu jest napisany na dole. Jak to się ma do tego, co pisałeś o skakaniu między tekstem a podpisem, Graalion? I czemu nigdy nie protestowałeś? :mrgreen:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Nowy styl

Post by Olka » Wed Sep 19, 2007 12:10 am

Pytałeś nas o zdanie, a kiedy mówimy, że nam nie pasuje udowadniasz nam, że nie mamy racji... Już gdzieś o tym wspominałam... :twisted: I skąd ta awersja, jeśli wygląd forum jest sprawą indywidualną dla każdego z użytkowników - zależy którą skórę wybierze. Zrób nam {o} tę przyjemność i udostępnij avatary po lewej stronie w ciemnej wersji. :) A sam pozostań przy skórze prawostronnej.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Re: Nowy styl

Post by Graalion » Wed Sep 19, 2007 1:44 pm

Nie protestowałem, bo nie sądziłem że mój protest może coś zmienić, przyjąłem po prostu że taka jest specyfika danej strony czy forum. Faktycznie, nick na dole komentarzy przeszkadza, do tego stopnia, że rzadko kiedy sprawdzam kto jest autorem danego komentarza. Może i przez to kiedy komentarzy jest więcej, przelatuję je tylko wzrokiem, by zorientować się o czym mowa, zamiast faktycznie czytać. Szkoda, że akurat chyba mnie nie było kiedy miejsce nicka przy komentarzach zostało zmienione na górne, bo stanowczo wyrażałbym swe poparcie.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Re: Nowy styl

Post by {o} » Wed Sep 19, 2007 5:11 pm

Obiecuję, że przy następnej zmianie wyglądu newsow zmienię układ komentarzy na normalny :)
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
baklo
Redaktor
Posts: 63
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Location: daleko stąd
Contact:

Re: Nowy styl

Post by baklo » Thu Sep 20, 2007 12:19 am

{o} wrote:W newsach komentarze są w odwróconym porządku. Jest to niewygodne, bo żeby przeczytać je po kolei, trzeba przewinąć stronę w dół. Potem czytamy pierwszy komentarz. Wzrok idzie powoli w dół. Potem trzeba przeskoczyć do góry, ponad to, co przeczytaliśmy i to, czego jeszcze nie - i znów wzrok idzie w dół. I znowu przeskoczyć o 2 komentarze i znowu w dół.
To chyba też zaszłość z dawnych czasów - myślę, że taki układ większości komentarzy, to pozostałość po księgach gości, gdzie ostatnie wpisy pojawiały się jako pierwsze...
Pozdrawiam,
BAKLO
roswell.pl

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests