UFO Center

Moderator: {o}

Post Reply
User avatar
Thinker
Gość
Posts: 5
Joined: Sat Oct 23, 2004 12:39 pm

UFO Center

Post by Thinker » Tue Oct 26, 2004 6:45 pm

Hello.

Zastanawiałem się ostatnio, odnośnie zmian jakie zaszły na stronce, co można by umieścić nowego na stronce. Doszedłem do wniosku, że skoro jest to strona poświęcona serialowi o kosmitach to przydałby się kącik poświęcony kosmitom. Na pewno wielu z Was interesuje się zagadnieniem UFO w jakimś stopniu, mnie np. temat UFO bardzo interesuje (a wszystko zaczęło się od serialu Roswell).
Co do kącika to można by w nim zamieścić informacje o UFO, katastrofach, wzięciach... Gdyby taki kącik powstał mógłbym się nim zająć, oczywiście wszelka pomoc byłaby mile widziana.

Jeśli ktoś jest zainteresowany takim kącikiem (lub jeśli nie chce go widzieć) niech się wypowie, a potem pomyślimy co dalej.
"Przeznaczenie to nie kwestia przypadku, to kwestia wyboru; to nie coś na co należy czekać, to coś co trzeba osiągnąć."

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Tue Oct 26, 2004 9:59 pm

Moim zdaniem to świetny pomysł. Ale nie potrzeba nowego "kącika" gdzie moglibyśmy mówić o takich rzeczach. Moim zdaniem świetnym miejscem jest na to forum Komnata, która mnie się kojarzy gabinetem Foxa Muldera :wink: Jest tam tylko jeden temacik, który i tak powstał z nudów, więc proponuję wszystkim zainteresowanym, zacząć zbierać informacje o UFO, znaleźć kilka fajnych zdjęć i zaczniemy dyskusje w stylu teorii Foxa Muldera.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Tue Oct 26, 2004 11:54 pm

Thinker wrote:Zastanawiałem się ostatnio, odnośnie zmian jakie zaszły na stronce, co można by umieścić nowego na stronce.
dzial z golymi panienkami. i jeszcze reklame goracej czekolady.
Thinker wrote: Doszedłem do wniosku, że skoro jest to strona poświęcona serialowi o kosmitach to przydałby się kącik poświęcony kosmitom.
no prosze... wspanialy przyklad na to jak bledne wnioski mozna wyciagnac z calkiem poprawnych danych wejsciowych :shock:
Thinker wrote:Na pewno wielu z Was interesuje się zagadnieniem UFO w jakimś stopniu
ja tak - w stopniu zerowym... :?
Thinker wrote:mnie np. temat UFO bardzo interesuje (a wszystko zaczęło się od serialu Roswell)
no to gratuluje. mnie interesuje temat rodziny w spoleczenstwie (a wszystko zaczelo sie od serialu Klan) oraz rzady spiskujace ze zmarlymi prorokami (a wszystko zaczelo sie od serialu Alias).
Thinker wrote:Co do kącika to można by w nim zamieścić informacje o UFO, katastrofach, wzięciach...
nie wiem nic o UFO, ale raz widzialem jak koles sie zrzygal dziewczynie na kolana - to byla katastrofa :mrgreen:. i jeszcze mi sie przypomina jak raz wzialem w sklepie szczypiorek zamiast koperku - to bylo wziecie i katastrofa w jednym (katastrofa, bo niby jak mama miala zrobic zupe szczypiorkowa..?)
Thinker wrote:Gdyby taki kącik powstał mógłbym się nim zająć, oczywiście wszelka pomoc byłaby mile widziana.
gdyby natomiast powstal ten kacik o golych panienkach, to moge sie nim zajac ja - zeupelnie bez pomocy :roll:
Thinker wrote:Jeśli ktoś jest zainteresowany takim kącikiem (lub jeśli nie chce go widzieć) niech się wypowie, a potem pomyślimy co dalej.
mysle, mysle, mysle... uch... zmachalem sie... ale teraz pomysle jeszcze chwile - ... - o cholera.. dlaczego nikt mi wczesniej nie powiedzial, ze to takie meczace..? :shock: :shock: a wale to cale myslenie... straszne nudy... wole piwo...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Wed Oct 27, 2004 12:18 am

A ja jestem w 100% za. napisałem już dwa tematy w Komnacie jest z nią podobno coś nie tak, a chętnie bym pogadał na temat UFO i tym podobnych rzeczy, więc chciałbym aby sworzono takie forum albo naprawiono Komnatę. Może dzięki takiemu miejscu Roswell.pl będzie jeszcze popularniejsze :cheesy:

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Wed Oct 27, 2004 1:24 am

Czyli mam rozumieć Piter że jesteś za?

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Wed Oct 27, 2004 2:02 pm

ja jestem jak najbardziej za :!:

tylko, ze z innych wzgledow niz wszyscy... bardzo chetnie posmieje sie z ludzi, ktorzy beda mi pokazywac totalnie zamazane fotki guzikow i wmawiac ze tam lecial jego dziadek jak go porwali :shock:
Thinker wrote:Doszedłem do wniosku, że skoro jest to strona poświęcona serialowi o kosmitach
Myslalem ze to jest serial o Shiri... widocznie inni odniesli bledne wrazenie :?

ps. podpisuje sie pod propozycja pitera dotyczaca panienek :!:
Collect some stars to shine for you.

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Wed Oct 27, 2004 5:01 pm

no, no.. tylko bez takich... myslisz gowniarzu, ze mozesz sobie tu wejsc i obrazac ludzi o prawdziwie otwartych umyslach!? no czysta bezczelnosc... myslisz, ze skoro Ty w to nie wierzysz, to caly swiat ma pasc na kolana i zgodnie stwierdzic, ze racja jest po Twojej stronie..? wolne zarty...

nasmiewanie sie z wspolforumowiczow tylko dlatego, ze prezentuja poglady inne i mniej popularne nigdy nie jest uzasadnione! nazywajmy rzeczy po imieniu: to jest CHAMSTWO. :evil:

oczywiscie luki, ze jestem za! szczyce sie posiadaniem otwartego umyslu, a do takich wlasnie osob skierowany byl ten apel (w tym albo ktorym z pokrewnych tematow). proponuje wrocic mysla do wspomnianego juz kiedys doktora Jana Pajaka - to jest moj idol - ma umysl tak otwarty, ze w zasadzie nie widac jego granic (to implikuje fakt, ze z zewnatrz go nie mozna zobaczyc...:twisted: a to z kolei roznie mozna interpretowac...8)).

a jak nasi szanowniu ufolodzy odnosza sie do teori mistera Danikena? bo ten tez ma chyba umysl otwarty na osciez... 8)

boze... wkolo tyle otwartych umyslow... co powiecie na teorie, ze ojciec Rydzyk jest kosmita..? (pamietajcie - miejcie otwarty umysl)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Wed Oct 27, 2004 5:40 pm

Piter wrote:nasmiewanie sie z wspolforumowiczow tylko dlatego, ze prezentuja poglady inne i mniej popularne nigdy nie jest uzasadnione! nazywajmy rzeczy po imieniu: to jest CHAMSTWO.
Czyżbym źle zrozumiał twój podtekst we wcześniejszym poście - czy może w ten sposób chcesz go spotęgować?

ja jestem jak najbardziej za

tylko, ze z innych wzgledow niz wszyscy... bardzo chetnie posmieje sie z ludzi, ktorzy beda mi pokazywac totalnie zamazane fotki guzikow i wmawiac ze tam lecial jego dziadek jak go porwali
żałosne to wszystko...

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Wed Oct 27, 2004 5:52 pm

przepraszam Was moi wspolforumowicze jezeli urazilem Wasze uczucia. Od jutra bore bicz, wychodze na ulice i zaczynam swa pokute. Nie wiem czy kiedys mi wybaczycie ale mam nadzieje, ze w odleglej przyszlosci to nastapi. :cry:
ps. rozwazam wstapienie to pewnej organizacji, ktora obiecuje, ze kosmici nas zabiora na statkach do swojego swiata aby zyc w harmonii - trzeba sie wyzbyc wszelkich dobr materialnych aby nas nie trzymaly w tym swiecie i otworzyc umysl na znaki od naszych braci nieziemskich.
Collect some stars to shine for you.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Oct 27, 2004 7:58 pm

I po co ten wyścig ironii i cynizmu? :roll:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Wed Oct 27, 2004 8:33 pm

pewnie dlatego ze sie ostatnio na forum nudno zrobilo. no oczywiscie jezeli nie liczyc 'oh to bylo piekne. dziekuje Ci za to wspaniale doswiadczenie.' w wiadomym kazdemu dziale o_O
Collect some stars to shine for you.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sat Oct 30, 2004 9:43 pm

UFO Center...

Taaa... Pisałeś już o tym w komentarzach. Wydało ci się, że skoro powstała cała grupa UFO, to można by ją poszerzyć. I w sumie słusznie ci się wydało. Mamy zamiar to zrobić.

ALE:

Musisz uświadomić sobie, czego nie mamy zamiaru zrobić. Otóż - na roswell.pl nie zagości jeszcze jedna pseudonaukowa stronka dla maniaków,
ktorzy beda mi pokazywac totalnie zamazane fotki guzikow i wmawiac ze tam lecial jego dziadek jak go porwali 8O
Prędziej zagości tu coś w stylu http://www.amsoft.com.pl/bs - ale nie tak od razu. Teraz zajęci jesteśmy innymi sprawami, potem będziemy się zastanawiać, jak takie nowe działy mogłyby wyglądać. Ale efektów spodziewaj się dopiero na początku przyszłeo roku.

Natomiast coś w stylu http://www.ruchoporu.org możecie sobie założyć w Miodzio już teraz :P
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Oct 31, 2004 12:42 am

Natomiast coś w stylu http://www.ruchoporu.org możecie sobie założyć w Miodzio już teraz
oczywiscie, ze mozecie. tylko przygotujcie sobie kopie zapasowa, bo to bedzie w niewyjasnionych okolicznosciach znikac ..

pewnie porwane przez UFO...

ps: 2 osoby to grupa..? :shock:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Oct 31, 2004 12:56 am

Grupa - ten element menu serwisu roswell.pl, który się rozwija.

Proponuję popatrzeć i coś rozwinąć.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Oct 31, 2004 2:51 am

dumdutudurumdutud....

wiesz co to bylo? dzwiek staczajacego sie serwisu roswell.pl... :?
dawno nie zagladalem na strone... menu jest ladniejsze, ALE zawiera dzial UFO... :shock:

wstyd i ponizenie... :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Tajniak
Starszy nowicjusz
Posts: 251
Joined: Sat Mar 27, 2004 8:13 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Tajniak » Sun Oct 31, 2004 9:08 am

Dzięki za odpowiedż. Wolę usłyszeć "Nie" niż żyć w niepewności.
Linki które podałeś są do kitu. Przejrzałem tamto forum. To strona dla ludzi, którzy robię sobie z ludzi jaja z kosmitów. Jest tam M.in. Temat "Zgłoszenia o Ufolach" Czyli miejsce gdzie ludzie piszą, że ich sąsiad to kosmita :roll: Albo sondy "do kogo modlisz się kiedy ogarnia cię lęk? :roll: " A odpowiedzi to "do Wszechświatowego Intelektu", "do Boga Ojca Wszechmogącego", "smarkam na lęki- mam przecież tluczek", "do Ufonautki z Fatima", "wysyłam wszystkie pieniądze do Brata Panka i Radia Maryja". To po prostu banda idiotów, która nie bierze UFO na poważnie i wypisują niewyobrażalne bzdury :evil: Nawet moje teorie pomimo że też są pojebane da się przeczytać nie musząć walić głową w stół, ale od tamtych d***** dostaję nerwicy.

Ja podchodzę do zjawisk związanych z UFO naukowo. Nie szukam dowodów na ich istnienie, tylko zastanawiam się co oni robią, jeżeli rzeczywiście odwiedzają naszę planetę. Czy za wszystkie Kręgi zbożowe, implanty, relacje ludzi o światłach na niebie lub wziaciach są odpowiedzialni kosmici, a jeśli tak, to dlaczego oni to robią. A może za wszysto odpowiedzialu jest rząd, który chroni swoich tajemnic.
Obawiam się zę znalezienie odpowiedzi jest nieosiągalne i może nigdy jej nie poznamy. Drażnie mnie jedynie to, że ludzie nie biorą na poważnie tematu UFO i śmieją się z takich, którzy wierzą. Pozwólcie, że coś wam przypomnę. Kilkaset lat temu ludzie byli przekonani że ziemia jest PŁASKA. A wtedy była to równie wielka "głupota" jak dzisiaj Obcy.

PS: http://www.ufocasebook.com to jedna z najporządniejszych stron o UFO jakie znam. jest tam pare filmów i zjęć, ale większeść to
totalnie zamazane Guziki
Może jednak znajdziecie tam coś co was zainteresuje. Np: "Rodzaje kosmitów" :D

User avatar
Thinker
Gość
Posts: 5
Joined: Sat Oct 23, 2004 12:39 pm

Post by Thinker » Sun Oct 31, 2004 1:51 pm

Po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi przyszedł mi do głowy kolejny pomysł. Otóż NIE Róbcie (redakcja) żadnego kącika poświęconego UFO bo, jak to ktoś kiedyś mądrze powiedział, po co zaczynać coś co i tak z góry skazane jest na niepowodzenie.

Jeśliby powstał taki kącik to założę się, że większość osób wchodziłaby tam tylko po to aby śmiać się i szydzić z osób, które naprawdę interesują się tym temat, a które wcale nie są maniakami twierdzącymi, że zostali uprowadzeni przez UFO itp., itd...
"Przeznaczenie to nie kwestia przypadku, to kwestia wyboru; to nie coś na co należy czekać, to coś co trzeba osiągnąć."

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Oct 31, 2004 4:36 pm

Tajniak wrote:To strona dla ludzi, którzy robię sobie z ludzi jaja z kosmitów. (...) To po prostu banda idiotów, która nie bierze UFO na poważnie i wypisują niewyobrażalne bzdury :evil:
Nie - to jest banda robiąca sobie jaja z doktora Pająka i JEGO teorii nie bierze na poważnie, gdyż wypisuje on niewyobrażalne bzdury.
Tajniak wrote:Ja podchodzę do zjawisk związanych z UFO naukowo. Nie szukam dowodów na ich istnienie, tylko zastanawiam się co oni robią, jeżeli rzeczywiście odwiedzają naszę planetę.
To właśnie NIE jest naukowe podejście. To jest właśnie podejście pseudonaukowe. Żeby to sobie uzmysłowić - wystarczy zamienić UFO i kosmitów, na coś innego - np. krasnoludki. Co wtedy wychodzi?

Ja podchodzę do zjawisk związanych z kasnoludkami naukowo. Nie szukam dowodów na ich istnienie, tylko zastanawiam się co oni robią, jeżeli rzeczywiście odwiedzają nasze gospodarstwa. Czy zamieciona podłoga, upleciona końska grzywa, relacje Sierotki Marysi, to wszystko sprawka krasnoludków, czy też może tylko elfy próbują zatrzeć swoją obecność wymyślając bajkę o krasnoludkach.
piter wrote:wstyd i ponizenie
No przecież te 2 dzialiki istaniały na stronie od zawsze... A do innych grup niezbyt pasowały (no i poza tym, gdybyśmy ich nie wrzucili do osobnej, to menu wyglądałoby jeszcze łysiej).
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sun Oct 31, 2004 5:55 pm

ta dyskusja juz byla... :roll:
http://www.roswell.pl/forum/viewtopic.php?t=613
{o} wrote:No przecież te 2 dzialiki istaniały na stronie od zawsze... A do innych grup niezbyt pasowały (no i poza tym, gdybyśmy ich nie wrzucili do osobnej, to menu wyglądałoby jeszcze łysiej).
nie widzialem ich. a przynajmniej nie pamietam, zebym widzial.
uwazasz, ze to menu wyglada lyso..? to je zmien... przeciez nie powiesz chyba, ze zawartosc tego serwisu jest mala... nie jestem ekspertem, ale jednak jak sie te wszyste grupy porozwija to sie robi prawie 30 kategorii... zrob takie cos co sie rozwija po najechaniu na kategorie (nie mam pojecia w czym), to od razu zrobi sie tego optycznie wiecej... albo wyrzuc niektore podkategorie do glownego menu...

natomiast kategorie UFO umiesc w 'Innych' jako podgrupe (mala czcionka 8))
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Nov 01, 2004 7:08 pm

Dlaczego NIE zrobię rozwijania po wskazaniu już tłumaczyłem w newsie o nowym menu. I pamiętaj o jednym - długo się zastanawialiśmy, jakie grupy utworzyć i ostatecznie wybraliśmy właśnie takie. To nie był jakiś impuls. Uznaliśmy, że tak będzie najlepiej.

Oczywiście to nie wylkucza przyszłych zmian - czasem trzeba poszukać nowego sera...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests