Co nam się PODOBA na tym forum?

Moderator: {o}

Post Reply
User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Co nam się PODOBA na tym forum?

Post by maddie » Sat Mar 27, 2004 11:11 pm

A co! Przecież nie będziemy cały czas krytykować wszystkiego i wszystkich. Chyba sami wiemy jak wiele na tym forum jest dobrego, i jak wiele jeszcze dobrego może być. A także, że o wiele lepszych rzeczy jest tu niż złych - oczywiście takie prawie się nie zdarzają. Poprawmy więc humor sobie i innym!
Ja osobiście chciałabym podziękować {o} i Lukiemu, a także wszystkim którzy przyczynili się do stworzenia tego forum, ponieważ wpadam tu za każdym razem gdy tylko mogę, i nie zamierzam na tym poprzestać :mrgreen:
Image

Luca
Starszy nowicjusz
Posts: 247
Joined: Tue Aug 05, 2003 9:58 pm

Post by Luca » Sun Mar 28, 2004 8:49 pm

Nie wiem za bardzo o co chodzi ( z ta krytyka, chyba sobie wszystko poczytac musze) ale to forum uwazam za dobry pomysl :roll: Co prawda ostatnimi czasy troszeczke pusciutko sie tu zrobilo, ale to chyba efekt tak zwanego nawalu nauki (szczegolnie w 1 klasacj LO :twisted: ) No i Roswellek juz nie leci :( Jak to mowi tekst bardzo pouczajacej piosenki hh-powej :twisted: - damy rade :mrgreen:

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Sun Mar 28, 2004 9:07 pm

Tak, to jest bardzo pouczająca piosenka ;)

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Mon Mar 29, 2004 7:55 pm

W forum podoba mi się to, że mogę się wygadać, wiele dowiedzieć na interesujące mnie tematy i odpręprężyć (no bo nie ma to, jak ciepła herbata, czekolada i najnowszy odcinek ,,How to Dissapear Completly", ,,Spin" lub jakiegoś innego ff :D)

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Mon Mar 29, 2004 8:14 pm

A mi się podoba jak dostaję prywatne wiadomości z upomnieniami :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sun Apr 04, 2004 7:47 pm

: -) bardzo ciekawe podejście :haha:

Mi na forum podoba się wszystko oprócz wyłączenia Miodzio spod licznika (nio ale można powiedzieć że już do tego się przyzwyczaiłam :roll: ) oraz dość często zdarzającej sie niedostępności xcoma...
Za to zajefajne jest to, że można wrzucać emblematy z dysku , nio i ludzie są tu koffani :cmok:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

paoola
Gość
Posts: 25
Joined: Mon Dec 15, 2003 1:45 pm
Location: zewsząd ;)

Post by paoola » Wed Apr 07, 2004 9:09 pm

Co mi się podoba?- świetni ludzie, ciekawe tematy i oczywiście niepowtarzalna atmosfera :D
taka jak inni ? raczej inna niż taka...

Mirelka666
Nowicjusz
Posts: 96
Joined: Tue Dec 30, 2003 8:47 pm

Post by Mirelka666 » Thu Apr 08, 2004 9:45 am

No, ale nie zapominajcie o najważniejszym :!: Cale forum generalnie było tworzone z powodu serialiku naszego kochanego "Roswell w kręgu tajmenic" :mrgreen: Sporym plusem naszego forum jest to, że nie tlyko tematy dotyczą samego serialu, ale wiele wiele innych spraw :cheesy:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests