Liga Przystojnych Dżentelmenów

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Post Reply
User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Feb 17, 2004 11:48 pm

lizzy_maxia a wiesz, że Christopher straszelnie mi przypomina Alexa z Roswell? Naprawdę, nie wiem czemu, ale tak jakoś jak teraz zaczęłam oglądać ten serial to mi się od razu z Alexem skojarzyło:)))

Jeśli chodzi o Stu to mam niesamowitą słabośc do tego aktora - ostatnio obejrzałam dośc brutalny film z jego udziałem gdzie grał niezbyt pozytywną rolę, jako aktor jest fantastyczny to trzeba mu przyznac. Jako wampir Lestat ahh :hearts: bardzo mi się podobał - no może jedynie jego blada skóra niebzbyt była taka przyjemna :wink:

Image
Image
Image
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Wed Feb 18, 2004 7:20 am

hmm tak on jest poprostu boski :D
wiem cos na ten temat..ostatnio ogladalam Lige..byl zly ale to..co wazne ze byl :D :twisted:

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Wed Feb 18, 2004 12:30 pm

w któryś dzień miał lecieć w telewizjiTerminator co prawda nie ogladałam go wtedy ale przypomniało mi się że grał tam jeden przystojny dżentelmen (i na pewno nie będzie to Schwarzeneger :mrgreen: ) a mianowicie Michael Biehn (nasępny Michael-Michały jednak coś w sobie mają :wink: )

Image

Image
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Feb 18, 2004 2:38 pm

Christopher straszelnie mi przypomina Alexa z Roswell
Tak, Janet, Chris też mi przypomina Alexa, może trochę mniej z wygladu (choć są photki, na których są bardzo podobni), a bardziej z charakteru tych obu postaci --> to nie żadni playboye, ale ciepli przyjaciele i idealni kumple dla płci żeńskiej :D I zakochać się w nich można! Bo miłość, która zrodziła się z przyjaźni, jest wyjątkowym uczuciem. Chris przypomina mi też mojego kolegę ze szkoły (z którym - nawiasem mówiąc - dziś wracałam do domq, hehe :cheesy: ).
Wiesz, Sysiu, tak "na pierwsze spojrzenie" facet na wklejonych przez Ciebie photkach skojarzył mi się z ojcem Clarka ze Smallville. Sprawdziłam jednak moje przypuszczenia i okazały się one niesłuszne. Więc spojrzałam jeszcze raz i ... przypomniałam sobie skąd znam tego pana. Michael grał w "Meggido", prawda? Świetny film :D

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Wed Feb 18, 2004 8:26 pm

Hmm Michael Biehn tez niezly aktor..ma niesamowite oczy..ogladalam terminatora..niach niach tylko patrzec w ten telewizor i oczu nie oderwac :D

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Feb 24, 2004 7:28 pm

lizzy no właśnie mi chyba i z wyglądu i z zachowania strasznie kojarzy się z Alexem, ale tak nei do końca, bo ta postać grana przez Chritophera ma jakby silniejszy charakter niż postać grana przez Colina, ale naprawdę takie było moje pierwsze skojarzenie:)))

A ten w Terminatorze to był Biehn? :wow: Matko ja go tam nie poznałam, wprawdzie widziałam tylko urywek filmu ale i tak zupełnie tego gościa nie poznałam...
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Mon Mar 01, 2004 1:59 am

Ja tez oglądałam Terminatora i ten facet jest więcej niż niezły! :oops:
Lyss masz rację Stu jest boski!!!!!!!!!!!!!!
Image

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Mon Mar 01, 2004 7:29 am

hehe wiem wiem on jest super nie wiem czemu takich facetow nie ma w polsce... :roll: :mrgreen:

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Mar 01, 2004 10:13 am

Oj tam, bez przesady...Najłatwiej narzekać, że takich przystojniaków u nas w Polsce nie ma...A wystarczy tylko podnieść głowę i rozejrzeć się wokół siebie... :wink: Chociaż moze macie rację, jeśli chodzi o aktorów - ze świecą szukać takiego, na którym można by zawiesić oko :?
Korzystając z okazji, chciałabym "przedstawić" Wam kolejnego przystojniaka (w moim mniemaniu rzecz jasna)....Tadam! Oto Kerr Smith :cheesy: Kerr grał w "Jeziorze marzeń" Jack'a McPhee, a także mogliśmy go podziwiać w "Final destination" (Carter Horton) oraz w "The Forsaken" jako Sean'a (w tym filmie - jak powszechnie wiadomo - grał z Brendanem). I ciekawostka: imię Kerr otrzymał po niani swojej babci :shock:
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Mon Mar 01, 2004 1:49 pm

To ja też dam kilka fotek, jakiegoś przystojnego aktora:
Image
Image
Image
Image
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Mar 01, 2004 3:09 pm

Chcecie trochę polskości, to proszę: Paweł Małaszyński. Niestety, w necie nie ma za dużo jego zdjęć :cry:
Image
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Tue Mar 02, 2004 10:28 am

No całkiem ładny jest, on jest aktorem???
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Mar 02, 2004 12:26 pm

hehe naprawdę Kerr dostał imię po niani? hehe no proszę ale ludzie mają pomysły, jakbyś jednak nie napisałą to bym w życiu nie pomyślała, że Kerr to damskie imię;)
co do jego urody, może jest przystojny jednak kompletnie nie mój typ

Orlando natomiast wogóle nie jest dla mnie przystojny, jedynie podobał mi się w blond włosach i ze szpiczastymi uszami :wink: Tak jakoś niezbyt podoba mi się, ale jako aktor owszem jest dobry:)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Tue Mar 02, 2004 4:37 pm

a wspomnial ktos o Davidzie Boreanzie? Chyba nie wiec ja to zrobie:)
Super przystojny aktor :)
(wampir) :)

Image
Image
Image
Image
dziewczyny teraz sie trzymajcie :D
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Mar 02, 2004 5:20 pm

on jest aktorem???
Tak, jest aktorem. Grał m.in. w "Białej sukience" (młodego księdza), ale zasłynął rolą Marcina w serialu "M jak miłość".
bym w życiu nie pomyślała, że Kerr to damskie imię
Hehe, Janet, ja też byłam zszokowana, kiedy przeczytałam o tym na jednej ze stron poświęconych "Dawson's Creek". Ale może to pochodna imienia Kerry, które chyba do damskich się zalicza? :roll: Jest jeszcze inna możliwość - kto powiedział, że niania była kobietą? :lol:

Co do Orlanda..hmmm...może to Cię przekona, że w krótkich włosach tez się całkiem nieźle prezentuje:
Image
pod warunkiem, że nie są zbyt krótkie...Kto mu taką krzywdę wyrządził :?: :arrowd:
Image
Zrozumiem tylko, jeśli to na potrzeby jakiegoś filmu...Nie żebym miała coś przeciwko punkom, ale jemu stanowczo w tym czymśnie jest do twarzy. Od razu odechciewa mi się patrzeć na jego photki, po czymś takim :wink:

A teraz przygotujcie się na szok. Wśród polskich aktorów jest jeden, który - moim zdaniem - ma w sobie coś z Jasona Behr'a. Któż to taki? Nie wiem, może go kojarzycie...Waldemar Błaszczyk, obecny partner Ewy Gawryluk, zagrał m.in. w "Autoportrecie z kochanką" Piwowarskiego i w kilku serialach tv. Może na tym zdjęciu nie widać tego podobieństwa aż tak bardzo, ale mimo wszystko można dojrzeć jakiś ślad:
Image

Ale tak czy siak, i tak jak dla mnie Chris Gorham rulezzz :cheesy:

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Mar 02, 2004 8:25 pm

lizzy_maxia wrote: Jest jeszcze inna możliwość - kto powiedział, że niania była kobietą? :lol:
ImageImageLizzy tym mnie rozbroiłaś no tak, nikt nie powiedział, że nianią była kobieta :haha:

Jeśli chodzi o fotki Orlanda hehe to bardziej przekonałabyś mnie fotkami na których ma długie włoski :wink: Nie no owszem jest przystojny i wogóle ale to zupełnie nie mój typ, chociaż lubię go jako aktora i filmy z jego udziałem (w sumie widziałam tylko kilka, ale to się wytnie :P )

Tego gościa co teraz wkleiłaś to zupełnie nie kojarzę :roll: tego z wcześniejszego postu skąś znam ale nie mogę sobie skojarzyć skąd
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Mar 02, 2004 10:33 pm

Hehe, nikt nie mówił, że Orli to mój typ 8) Owszem, jest ładniutki i nieźle gra, ale Chris jest najlepszy i koniec :cheesy: (biorąc pod uwagę tych znanych...bo przystojnych dżentelmenów to jeszcze kilku znam :roll: ). Poza tym nie jestem fanką Orlanda, ale zawsze miło popatrzeć :D
tego z wcześniejszego postu skąś znam ale nie mogę sobie skojarzyć skąd
na przykład stąd:
Grał m.in. w "Białej sukience" (młodego księdza), ale zasłynął rolą Marcina w serialu "M jak miłość".

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Mar 07, 2004 1:43 pm

dobra teraz ja pokaże zdjęcie przystojniaka niech mi ktoś powie, że on nie jest przystojny:
Image Jim Caviezel ala Jezus poprostu miodzio! Trochę to głupie, ale dla teakiego mozna głowę stracić, i te bursztynowe oczy niestety zrobione komputerowo...
A teraz mały szok:
Image Jim Caviezel a la normalnie już nie taki fajny, ale wpisuje się na moją listę przystojniaków tego świata...
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sun Mar 07, 2004 3:43 pm

Wiem, że w krótkich włosach też się dobrze prezentuje, ale wkleiłam tylko zdjęcia z jednej strony gdzie miał tylko długie.
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Sun Mar 07, 2004 11:21 pm

Ha ja ma animacje na kompie jak biedaczkowi golą włosy ! Jak ją znajde w necie to zamieszcze! :lol:
Lyss Boreanaz wygląda na tym ostatnim zdjęciu jak na konkursie mokrego podkoszulka :wink:
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests