WIELKIE UMYSŁY

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Post Reply
User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

WIELKIE UMYSŁY

Post by femii » Wed Apr 13, 2011 8:24 pm

Razem z Goyą zakładamy specjalny klub dla wyjątkowych ludzi. Każdy kto uważa się za wybitną jednostkę myślącą :cheesy: może zgłosić swoją kandydaturę. Wystarczy wypełnić formularz i wstawić go w tym wątku. Wszystkie kandydatury zostaną uczciwie rozpatrzone przez nasze Jury w składzie femii i Goya. Do osób wybranych wyślemy powiadomienia prywatną wiadomością a na sam koniec ogłosimy listę finałową. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.
1. Nick
2. Data przybycia na forum
3. Status na forum
4. Powód dla, którego jesteś jednym z Wielkich Umysłów (ilość słów dowolna)

P.s Jeśli chcesz dowiedzieć się skąd wziął się pomysł na nasz klubik to zajrzyj do działu Czechosłowacy i spółka wątek Liz Parker strona 4
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: WIELKIE UMYSŁY

Post by Goya » Thu Apr 14, 2011 1:27 pm

Razem możemy zrobić wielkie rzeczy :cheesy: W kupie siła :!:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: WIELKIE UMYSŁY

Post by femii » Sun Apr 17, 2011 6:26 pm

Jestem zawiedziona. Zero odzewu. Czyżby poza mną Goya i Irien nie było żadnych innych Wielkich Umysłów? Nie chce mi się w to wierzyć. Roswellianie ruszcie się.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: WIELKIE UMYSŁY

Post by Beauty_Has_Come » Sun Apr 17, 2011 6:38 pm

femii wrote:Jestem zawiedziona. Zero odzewu. Czyżby poza mną Goya i Irien nie było żadnych innych Wielkich Umysłów? Nie chce mi się w to wierzyć. Roswellianie ruszcie się.
Wielkie Umysły działają w ukryciu i popychają ten świat do przodu :) Widzicie, ostatnio zniknął spam z roswell.pl - cicho zadziałał Naprawde Wielki Umysł, na pożytek i ku radości Roswellian :cheesy:

A z innej strony - co chciałybyście osiągnąć takim klubem? Dlaczego Roswellianie mieliby się tutaj zapisywać? I poddawać się ocenie, czy są wielcy, czy nie? ;)
Image

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: WIELKIE UMYSŁY

Post by Goya » Mon Apr 18, 2011 8:46 am

Sama należność do takiego klubu jest zaszczytem :jezyk: Poza tym mogą nawiązać się ciekawe dyskusję i można by było troszkę ożywić forum. Mądre główki zawsze coś wymyślą :cheesy: Aż serce ściska mi się z żalu jak patrze jak kiedyś było tu tłoczno i wesoło i bycie uczestnikiem w tych wydarzeniach które działy się na forum było pewnie niezłą zabawą :wink: I choć nie da się przywrócić tego co było to miejmy nadzieję że choć w pewnym stopniu może przyjdą do nas inne nowe duszyczki zarażone Roswell pragnące coś zrobić i dać coś od siebie :D

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: WIELKIE UMYSŁY

Post by femii » Mon Apr 18, 2011 8:38 pm

Oj Goya jak pięknie to ujęłaś.
Beauty_Has_Come wrote:Wielkie Umysły działają w ukryciu i popychają ten świat do przodu Widzicie, ostatnio zniknął spam z roswell.pl - cicho zadziałał Naprawde Wielki Umysł, na pożytek i ku radości Roswellian

A z innej strony - co chciałybyście osiągnąć takim klubem? Dlaczego Roswellianie mieliby się tutaj zapisywać? I poddawać się ocenie, czy są wielcy, czy nie?
Za usunięcie spamu wszyscy jesteśmy strasznie wdzięczni, choć trochę to trwało. Zapraszamy ten Naprawdę Wielki Umysł do nas.
A jeśli chodzi o klub to tak jak Goya napisała. Chodziło o rozruszanie naszych roswell przyjaciół w taki trochę zabawny sposób.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: WIELKIE UMYSŁY

Post by Beauty_Has_Come » Mon Apr 18, 2011 9:13 pm

femii wrote:Za usunięcie spamu wszyscy jesteśmy strasznie wdzięczni, choć trochę to trwało.
Spam został usunięty następnego dnia po tym, jak zgłosiłam sprawę (niestety, nie pierwszą już - takie czasy, że spam pcha się gdzie może) administratorowi roswell.pl. Moim zdaniem został usunięty ekspresowo - czy ktoś z Was zgłaszał ten problem i czekał?

Pisząc Naprawę Wielki Umysł miałam na myśli Legendę roswell.pl :wink:
Goya wrote:ż serce ściska mi się z żalu jak patrze jak kiedyś było tu tłoczno i wesoło i bycie uczestnikiem w tych wydarzeniach które działy się na forum było pewnie niezłą zabawą I
To zakładać tematy i dyskutować, na chwałę roswell.p :cheesy: Zawsze, kiedy tylko znajdę chwilę zajrzę i chętnie się dołącze (nierzadko barzo obszernie, co w temacie wiekowo/malżeńskim a także w wielu innych widać :D ).
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests