Mój ulubiony film

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

optymistka12
Gość
Posts: 2
Joined: Wed Nov 06, 2013 7:08 pm

Re: Mój ulubiony film

Post by optymistka12 » Sun Nov 10, 2013 5:53 pm

Najbardziej do gustu przypadła mi Zielona Mila z Tomem Hanksem :)

migotka76835
Gość
Posts: 2
Joined: Fri Nov 15, 2013 7:23 pm

Re: Mój ulubiony film

Post by migotka76835 » Wed Nov 20, 2013 12:09 pm

Bardzo lubię film Filadelfia :)

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Mój ulubiony film

Post by Beauty_Has_Come » Sat Dec 14, 2013 8:29 pm

Hmm... dlaczego tak wielu z Was po prostu wymienia tytuł filmu i nie pisze szerszego komentarza na jego temat? Nie chcielibyście podyskutować o swoim ulubionym obrazie, o jego zaletach, znaleźć mu nowych, potencjalnych zwolenników?

Dlaczego więc zostawiacie swój post? :)
Image

Zeek
Gość
Posts: 8
Joined: Sun Aug 03, 2003 2:28 pm
Location: Zabrze

Re: Mój ulubiony film

Post by Zeek » Mon Jan 06, 2014 1:34 am

Ciężko napisać o jednym ulubionym filmie, wręcz niemożliwe, nawet ciężko jest wybrać po jednym filmie z różnych gatunków. W moim przypadku to wszystko zależy od humoru i tego co ostatnio oglądałem.
Np w przeciągu kilku tygodni widziałem kilka produkcji Sci Fi i fantasy co troche mi się przejadło , dlatego też gdy w telewizji na święta puscili "Rzymskie Wakacje" to oczywiście z przyjemnością oglądnąłem cały film (mimo iż to był chyba z 5 czy 6 raz) Wspaniała komedia romantyczna, ponadczasowa.

Nie moge tu nie wspomniec o "Skazanych na Shawshank" (ksiązki nie czytalem ale postaram się naprawić ten błąd) - film, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

"Porachunki", "Przekręt" , "Rocknrolla" - te 3 produkcje są genialnym przykładem na to jak tanim kosztem można zrobić świetny film gangsterski i jeszcze ten brytyjski klimat.

"Gwiezdny Pył" - mimo iż nie był taki super popularny jak inne fantasy to bardzo mi się spodobał ( książka też nieźle zakręcona)

"Powrót do przyszłosci" - to jest dla mnie pretendent do najlepszego filmu , świetna historia, zabawny, czasami trzyma w napięci, trochę zakręcony.

z adaptacji komiksów : "Dark knight" i "Iron Man" - pierwszy za świetny klimat i za Jokera, ktorego myślałem ze po Nicholsonie nie da sie pobić a drugi : po prostu dobry film ze świetnie dobranym głównym bohaterem

Wuldek14
Gość
Posts: 19
Joined: Mon Feb 22, 2021 12:32 pm

Re: Mój ulubiony film

Post by Wuldek14 » Tue Feb 23, 2021 3:32 pm

Od jakichś 2 tygodni, kiedy to go obejrzałem - Contratiempo
https://makadamia.pl/

emilusiowy36
Gość
Posts: 26
Joined: Fri Feb 26, 2021 3:54 pm

Re: Mój ulubiony film

Post by emilusiowy36 » Fri Feb 26, 2021 3:56 pm

Pewnie uznacie mnie za typowego normika, ale moim ulubionym filmem jest "Forrest Gump". :D

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests