2012

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Post Reply

Koniec świata - Twoim zdaniem.

Wierzę, że w 2012 r. nastąpi koniec świata.
1
14%
Wierzę, że nastąpi, ale nie w 2012 r. tylko w innej dacie podawanej przez media itp.
5
71%
Nie, są to totalne bzdury.
1
14%
 
Total votes: 7

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

2012

Post by ela12 » Wed Mar 31, 2010 9:28 am

Wierzycie w to, że w 2012 roku nastąpi koniec świata? Czy może wierzycie że nastąpi ale w innym czasie (ludzie teraz różne daty i roczniki podają, kiedy to ma niby być koniec wszystkiego). Zapraszam do komentowania mojego wątku. ;)
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: 2012

Post by Czips » Wed Mar 31, 2010 11:14 am

Oczywiście, że w końcu nastąpi koniec świata. Może nie taki, że Ziemia rozpadnie się na pół i przestanie istnieć, ale jakieś kataklizmy spowodują koniec ludzkości. :D
A jeśli nie stanie się tak z przyczyn naturalnych, to ludzie się sami nawzajem powybijają.
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: 2012

Post by MAX EVANS » Wed Mar 31, 2010 11:58 am

Nasz koniec jest nieunikniony co do tego nie mam wątpliwości, pytaniem pozostaje jedynie kiedy to nastąpi? Wątpliwe że stanie się to w 2012 roku ale jeśli miało by tak być to panie BŁAGAM niech to nastąpi po EURO 2012 bo odliczam dni i godziny do tej imprezy i nie zabieraj mi tego :frown: PS pozostało 800 dni 6 godzin i 1 minuta.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: 2012

Post by Beauty_Has_Come » Wed Mar 31, 2010 10:33 pm

MAX EVANS wrote:BŁAGAM niech to nastąpi po EURO 2012 bo odliczam dni i godziny do tej imprezy i nie zabieraj mi tego
Wg przepowiedni Majów, dotyczącej 2012, kataklizm ma się rozegrać w grudniu, a więc po Euro. Niestety, żadne źródła nie mówią, czy Majowie brali to pod uwagę :cheesy:

Świat dobiegnie końca. Świat jaki znamy kiedyś się skończy. Może będzie nowy świat? ;) W którymś momencie wykończy nas ekologia, broń jądrowa, czy coś, czego jeszcze nie bierzemy pod uwagę. Kiedy? Nie znamy dnia ani godziny ;)

Osobiście nie wierzę w przepowiednie podające jakiekolwiek daty. Tak to jest, że po fakcie wszystko łatwo dopasować i zinterpretować, więc ludzie są skłonni uwierzyć w prognozy i na przyszłość, skoro do przeszłości pasują. Mój świat się skończy, kiedy umrę - niezależnie od tego co będzie dalej * :cheesy:

*) świat, jaki znam :cheesy:
Image

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: 2012

Post by ela12 » Thu Apr 01, 2010 9:15 am

ja w przepowiednię Majów nie wierzę, bo u nich są jakieś cykle więc 2012 to tylko koniec ich cyklu coś w tym stylu :)
ale też wtedy ma być przebiegunowanie na Ziemi czego skutki są tragiczne...
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: 2012

Post by MAX EVANS » Thu Apr 01, 2010 3:06 pm

Beauty_Has_Come wrote:Wg przepowiedni Majów, dotyczącej 2012, kataklizm ma się rozegrać w grudniu, a więc po Euro. Niestety, żadne źródła nie mówią, czy Majowie brali to pod uwagę :cheesy:


Brali nie brali to EURO i tak ma być i tyle w temacie :cheesy: Pozostało 799 dni 2 godziny i 53 minuty :D
ela12 wrote:ja w przepowiednię Majów nie wierzę, bo u nich są jakieś cykle więc 2012 to tylko koniec ich cyklu coś w tym stylu :)
Masz racje jest dokładnie tak jak napisałaś w 2012 kończy się ich ostatni cykl a kilku ludzi wywnioskowało z tego że jeżeli dla nich to był koniec to dla nas również musi być?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: 2012

Post by Czips » Thu Apr 01, 2010 3:59 pm

pomijając już Fakt, że od kiedy Majów nie ma? ;p

coś im nie wyszło za bardzo, a ludzie wierzą we wszystko co im się pod nos podłoży, byleby łatwo można było to przyswoić, to samo co jest z książkami Dana Browna...

jakieś uzasadnienie i przykrywkę mają, to już 3/4 ludzi co czytało książkę wierzy, że Jezus miał córkę...
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: 2012

Post by Beauty_Has_Come » Thu Apr 01, 2010 10:34 pm

Czips wrote: jakieś uzasadnienie i przykrywkę mają, to już 3/4 ludzi co czytało książkę wierzy, że Jezus miał córkę...
Oj szkoda, nie znam nikogo kto wierzy :cheesy: Podyskutowałabym...

Trylogia Roberta Langdona w wykonaniu Browna to sympatyczna i lekka w czytaniu rozrywka, podszyta jakąś tam wiedzą historyczną (czasem podkoloryzowaną, jak to w powieściach) i chwytliwymi zagadkami. Czytałam całą, a nie uwierzyłam w teorie spiskowe;)

ALE... przyjmijmy hipotetycznie (podkreślam, HIPOTETYCZNIE) na chwilkę, że Jezus mógł mieć żonę, córkę, syna... Co by to zmieniło? ;)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: 2012

Post by MAX EVANS » Fri Apr 02, 2010 1:39 pm

Na miłość boską zostawicie Jezusa w spokoju :wow:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: 2012

Post by femii » Mon Mar 21, 2011 4:47 pm

Jeśli chodzi o książki Dana Browna to nie sądzę aby to była prawda. Choć skoro to była tylko fikcja literacka to czemu Watykan podniósł takie wielkie halo? Podobno jak uderzysz w stół to nożyce się odezwą. Czytałam "Kod Da Vinci" i " Anioły i Demony" i obydwie bardzo mi się podobały. Jak na powieść przygodową z elementami sensacji i teorii spiskowej wypadła bardzo dobrze.
A co do końca świata to nie bardzo wierzę. Może faktycznie stanie się coś co zmieni los ludzkości ale nie sądzę aby Ziemia nagle zniknęła.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: 2012

Post by irien7 » Tue Mar 22, 2011 2:30 pm

ela12 wrote:ja w przepowiednię Majów nie wierzę, bo u nich są jakieś cykle więc 2012 to tylko koniec ich cyklu coś w tym stylu :)
ale też wtedy ma być przebiegunowanie na Ziemi czego skutki są tragiczne...
Jeszcze troszkę i będziemy żyli w tym jakże budzącym kontrowersje roku 2012.
Też słyszałam o tym przebiegunowaniu ziemi, oraz o uderzeniu jakiegoś meteorytu... nie pamietam szczegółow, wiec nie chcę pisać bzdur.
Niewątpliwie faktem jest to, że planeta jest przeludniona i mówiąc brzydko sama się oczyszcza.
Jakby nie patrzeć to nazywając łagodnie człowiek to straszny niszczyciel. A płuca ziemi ziemi są wycinane w zastarszającym tempie, bo przecież złoża ropy są ważniejsze...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 16 guests