Saga Zmierzch

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Saga Zmierzch

Post by Goya » Thu Mar 10, 2011 7:12 pm

W piątek o 20 leci Zmierzch na tvn. Zapraszam wszystkich do oglądania :d

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Saga Zmierzch

Post by Goya » Mon Mar 14, 2011 5:40 pm

waldus wrote:za każdym razem kiedy jest okazja to ogladam i nigdy to mi się nie znudzi ^_^
Ja mam tak samo :mrgreen: Przyznam się szczerze że zanim przeczytałam książkę i zobaczyłam film podeszłam do tego sceptycznie. Spodziewałam się kolejnej nudnej telenoweli dla nastolatków tylko z tematem wampiry ale na szczęście się pomyliłam choć były momenty które mnie denerwowały swym nadmiarem słodyczy :twisted:
Teraz mogę powiedzieć że baardzo dobry film choć Stephanie Meyer napisała (moim skromnym zdaniem) lepszą książkę pt Intruz. Bardziej dojrzałe problemy. Powieść typu sc-f ale chyba nie muszę się marwtić bo gdybyście nie lubili sc-f to nie byłoby nas tutaj :D

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Saga Zmierzch

Post by irien7 » Tue Mar 15, 2011 5:40 pm

Goya wrote:W piątek o 20 leci Zmierzch na tvn. Zapraszam wszystkich do oglądania :d
Obejrzałam, spodobał mi sie film. Muszę zaopatrzyć się w resztę części.
Ile ich jest 4? Narazie nie bardzo mam czas na czytanie, wiec zaczne od ekranizji.
Powiem szczerze, że główni aktorzy średnio przypadli mi do gustu, szczególnie "Bella".
Ale fabuła interesująca :)

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Saga Zmierzch

Post by Goya » Fri Mar 25, 2011 5:21 pm

irien7 wrote: Powiem szczerze, że główni aktorzy średnio przypadli mi do gustu, szczególnie "Bella".
Ale fabuła interesująca :)
Dlatego nie ma to jak książki :D Wszystko możemy sobie wyobrazić a później przychodzi lekkie rozczarowanie jak widzimy postacie które jednak nie są takie jakie sobie wyobrażaliśmy no cóż każdy ma inną wizje :roll: Powiem że pierwsza część nie oddaje jednak całego klimatu książki, ponieważ dużo scen zostało wyciętych, a szkoda bo niektóre naprawdę dobre... Bella troszkę denerwująca momentami chyba najbardziej lubię Emmeta :D

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Saga Zmierzch

Post by femii » Fri Mar 25, 2011 5:41 pm

Dlatego ja staram się najpierw przeczytać książkę a dopiero później sięgam po ekranizację filmową. I w niektórych przypadkach mam wrażenie, że moje wyobrażenia były lepsze niż to co nam zaserwowało Hollywood .
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Saga Zmierzch

Post by Goya » Sat Mar 26, 2011 8:09 am

femii wrote: I w niektórych przypadkach mam wrażenie, że moje wyobrażenia były lepsze niż to co nam zaserwowało Hollywood .
Ja mam tak zawsze :lol:

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Saga Zmierzch

Post by irien7 » Sat Mar 26, 2011 9:37 pm

Goya wrote:
femii wrote: I w niektórych przypadkach mam wrażenie, że moje wyobrażenia były lepsze niż to co nam zaserwowało Hollywood .
Ja mam tak zawsze :lol:
To normalka, jak większość.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests