Sadzimy drzewa!

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Post Reply

Czy warto sadzić drzewa?

TAK, jest za mało drzew
2
100%
NIE, rośnie wystarczająco dużo drzew
0
No votes
NIE WIEM, nie interesuję się drzewami
0
No votes
 
Total votes: 2

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Sadzimy drzewa!

Post by Beauty_Has_Come » Sun Mar 07, 2010 5:28 pm

Zainspirowana po części informacjami z roswell.pl, a po części pewnym linkiem, na którego przypadkowo trafiłam, postanowiłam zasadzić drzewo :)

Skoro już sadzonka została umieszczona w ziemi, to dobrze by było, gdyby moje drzewko urosło. Aby je wspomóc, proszę Was o kliknięcie na ten link: http://www.iriskaya.posadzdrzewo.pl

Wiem, że pisałam o tym w komentarzach na roswell.pl, pod "drzewnym" newsem, ale postanowiłam umieścić info również tutaj. Dlatego, że jedni wchodzą tylko na roswell.pl, a inni tylko na forum. Idea jest szczytna, dlatego chciałam, żeby informacja trafiła do jak największej grupy odbiorców: zachęcam do posadzenia własnego drzewa! :)

Dlaczego postanowiłam przyłączyć się do akcji? Dlatego, że zostanie posadzone prawdziwe drzewo, w miejsce mojego wirtualnego. Dlatego, że - jeśli los pozwoli - mam nadzieję, że kiedyś je zobaczę. A wtedy - jeśli forum nadal będzie istniało - wrzucę tu jego fotkę. Oraz przede wszystkim dlatego, że chciałabym, aby gdzieś w Polsce istniało moje drzewko :)

Drzewa dają nam książki, zeszyty i ołówki, meble - miliony przedmiotów na całym świecie powstały z drewna. Jestem pewna, że warto sadzić kolejne. Nie tylko dla tych wszystkich przedmiotów - w końcu, czy jest coś przyjemniejszego, niż odpoczynek w cieniu drzewa w upalne lato? ;)

Wspomożecie moje drzewko? Liczę na Was! :cheesy:

PS. Możecie klikać... codziennie! :)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Sadzimy drzewa!

Post by MAX EVANS » Sun Mar 07, 2010 5:44 pm

Mój głos oddaje zdecydowanie na tak bo warto i to bardzo. A jeśli chodzi o twoje drzewko to obiecuje że będę je odwiedzał.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Sadzimy drzewa!

Post by Beauty_Has_Come » Sun Mar 07, 2010 5:54 pm

MAX EVANS wrote:Mój głos oddaje zdecydowanie na tak bo warto i to bardzo. A jeśli chodzi o twoje drzewko to obiecuje że będę je odwiedzał.
Max, dziękuję za wsparcie!Wiedziałam, że mogę liczyć na Roswellian :D W końcu, jak napisał Alex na roswell.pl
"Jak dla mnie drzewo zawsze kojarzy się z więziami, a nas łączą specjalne więzi...". Wszyscy jesteśmy Roswellianami :D

Zgadzam się oczywiście z tym co napisałeś: warto sadzić drzewa! Tak wiele się ich teraz wycina, a tak mało sadzi. Rozumiem, że są przydatne i sama z nich korzystam w różnej formie, ale uważam, że musi być zachowana równowaga między wycinaniem i sadzeniem. A ponieważ nie wszystkie sadzonki się przyjmują, to żeby zrównoważyć wycinanie, sadzonek musi być dużo więcej!
Image

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Sadzimy drzewa!

Post by Czips » Tue Mar 09, 2010 11:20 am

a ja zainspirowana sadzeniem przez was drzew sama zasadziłam takie jak na roswell.pl :D
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Sadzimy drzewa!

Post by Beauty_Has_Come » Tue Mar 09, 2010 1:33 pm

Czips wrote:a ja zainspirowana sadzeniem przez was drzew sama zasadziłam takie jak na roswell.pl
Wirtualne czy prawdziwe? :D Moje wirtualne coraz lepiej rośnie i wierzę, że w jego miejsce trafi prawdziwe. A ja je znajdę :)

Pozwolę sobie jeszcze zareklamować jedno drzewko, które reklamowałam na roswell.pl

www.monikagawlak.posadzdrzewo.pl -> to drzewko pewnej Dobrej Duszyczki, której wiele zawdzięczam, więc jeśli ktoś może, to proszę o kliknięcie :)
Image

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Sadzimy drzewa!

Post by Czips » Thu Mar 11, 2010 6:19 pm

prawdziwe, te z żywca :)
będzie w Węgierskiej górce :)
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Sadzimy drzewa!

Post by Beauty_Has_Come » Thu Mar 11, 2010 6:39 pm

A ja również zasadziłam drzewko w akcji "mojesilnedrzewo" :)
Niniejszym zaświadcza się, że (...)
obejmuje patronatem buk nr 87930 na terenie
Nadleśnictwa Węgierska Górka w Beskidach
w sektorze zasadzeń nr EP097 w koordynatach 49°39'9"N, 19°2'31"E
Może nasze drzewka się spotkają :)

A druga akcja - moje drzewko - też dostarczyła mi certyfikatu wsparcia! I też jakieś drzewko posadzą. To dobrze, bo sama dużo czytam i jestem właścicielką naprawdę sporej ilości zadrukowanego papieru, więc czuję się w obowiązku wspomagać drzewka. Dziękuję wszystkim klikającym! :)
Image

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Sadzimy drzewa!

Post by Czips » Fri Mar 12, 2010 12:11 am

obejmuje patronatem buk nr 86422 na terenie Nadleśnictwa Węgierska Górka
w Beskidach w sektorze zasadzeń nr CU101 w koordynatach 49°39'3"N, 19°0'42"E

:)
może się spotkamy za 20 lat jak je będziemy odwiedzać ;) to by dopiero było.
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Sadzimy drzewa!

Post by ela12 » Sat Mar 13, 2010 5:20 pm

http://liiz.posadzdrzewo.pl skoro jedni odwiedzają tylko forum a inni tylko stronkę to też tu swój link zamieszczę. tak więc proszę Roswellianie klikajcie codziennie jeśli dacie rade, z góry dziękuję za każdą wizytę. :)
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests