Roswelliański BLOG :-)

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Fri Oct 21, 2011 5:17 pm

Ja za to w piątkowy wieczór siedzę w domku. Pół twarzy mam spuchnięte, nie mogę jeść i pić o mówieniu nie wspominając. Ósemka, o której zapomniałam że ją mam zaczęła mi znów rosnąć. I to w takim tempie, że rozerwała mi całe dziąsło. Do chirurga stomatologa trzeba czekać trzy miesiące. Kocham NFZ :!: Więc dopiero w poniedziałek idę prywatnie. Trzymajcie za mnie kciuki.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Thu Oct 27, 2011 6:48 pm

Widzę że znów zapadła tu grobowa cisza :-(

femii i jak zdrówko?

Ludziska co tam u was w ogóle słychać bo ja jestem już tydzień po przeprowadzce :jezyk:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Thu Oct 27, 2011 9:48 pm

Ja już w Dani, dziwni ludzie wole Polskę :cry: Widać po ludziach, że jakoś tak beztrosko żyją, co do czego kraj bogaty, pieniądze są, więc nie trzeba się martwić :roll: Zimno jak diabli nawet śniegu trochę było. Jednak to chyba prawda że Polacy mają wrodzoną gościnność naprawdę. Na szczęście jestem tylko 6 miesięcy i z powrotem do kraju chociaż kto to wie :?: Nie ma na razie po co wracać, a ja tymczasowa singielka wszystkie Polskie dziewczyny na balety do Danii nie ma zbyt dużej konkurencji zwłaszcza w małych miasteczkach, oczywiście zdarzają się ładne dziewczyny, ale wiadomo nasze girls najlepsze :cheesy: Ostatnio do kliniki przyszedł Polak no i zaczęliśmy gadać po polsku bardzo miło się zrobiło :wink: Coś ostatnio myślałam,że muszą nakręcić ze mną nowy odcinek Pamiętników z Wakacji :haha: Oglądał ktoś :?: :wink: Muszę szkolić non stop angielski więc jest co robić. Femii i jak tam ząbek ? Mam nadzieję, że u was wszystko w porządku. Pozdrowienia z Danii ^_^

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Mon Oct 31, 2011 11:44 pm

Dziękujemy bardzo za pozdrowienia Goya. Tylko nie zasiedź się w tej Danii. Albo chociaż nie opuszczaj nas na długo. I przede wszystkim powiedz gdzie dokładnie jesteś. Bo jeśli masz blisko do Billund to koniecznie musisz zobaczyć Legoland. Chociażby dla mnie (maniaczka klocków lego w każdej postaci :D )
Max jak już po przeprowadzce to opowiadaj jak jest.
Ząb przestał mnie boleć więc jak każdy dentystyczny tchórz wstrzymam sie z wyrwaniem :D . Znów zmieniłam lokum. Teraz mieszkam u Teściówki, która jest naprawdę kochana. Nie ma nic z teściowej z kawałów. Wąż pojechał "to Sveden" zarabiać ciężką kasę. Trochę mi smutno tak samej. Na całe szczęście Ptyś to znosi lepiej niż ja. Prawie tatusia do samolotu wepchnął :D co jest bardzo dziwne bo przecież jest typowym synkiem tatusia a raczej kuleczką jak mówi :D .
Goya czekam na relacje z książki. Ja się jeszcze nie zabrałam za 11 część a ostatnio dowiedziałam się, że ma być jeszcze jedna.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Tue Nov 01, 2011 1:27 pm

Femii ty też jesteś opuszczona :| Mój tyłek ratuje mi skype naprawdę to jedyny sposób żeby się zobaczyć. Dobrze że masz odpowiedzialnego i ambitnego męża :wink: Miasteczko w którym mieszkam zwie się Nykobing Falster. Nie sprawdzałam ile jest grogi do tego wesołego miasteczka z klockami ale jak będę miała czas to chętnie się wybiore :P Książka ta 11 cz jakaś taka inna, ale więcej napisze Ci w mailu, choć ta 11 cz nie była najlepsza to i tak czekam na 12 :tak: Muszę niestety jednak przyznać że serial jest bardziej interesujący, ale może dlatego, że jest więcej wątków no i oczywiście creator Alan Ball :wink: Tylko żeby twój mąż nie poznał żadnej Leany w Sveden :haha: Pilnuj go :D Fajnie, że masz takie wsparcie w synku i teściowej, ja ostatnio posprzeczałam się z siostrą, ale szczerze mogę powiedzieć że to furiatka więc ciężko jest mieć odmienne zdanie w jej towarzystwie, ale i tak się pogodzimy jak zawsze :wink:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Tue Nov 01, 2011 11:25 pm

Goya musisz zobaczyć Legoland. Podobnoć jest niesamowity :D . Co do poznawania ładnych szwedek to jestem spokojna :D . Znamy się z Wężem 6 lat i to nie jest jego pierwszy wyjazd. Wyjeżdżał zanim jeszcze mnie poznał. Pozatym mamy do siebie zaufanie. Ja ufam jemu kiedy jest tam a on mi kiedy ja zostaję tu. Co do siostry, to też taką mam. Starszą o całą dekadę odemnie i praktycznie mnie wychowywała po śmierci mamy więc myśli, że zawsze wie co dla mnie lepsze. No i przy okazji zjadła wszystkie rozumy :D I broń Cię Boże jak myślisz inaczej niż ona. Ale jak jej nie kochać kiedy dzwoni i pyta czy aby na pewno mamy z Ptysiem co jeść. Szalona osóbka.
Zgadzam się co do Czystej Krwi. Serial jest ciekawszy i śmiem powiedzieć, że o niebo lepszy. Może dlatego tak ciężko mi zabrać za lekturę. Czekam na maila z niecierpliwością. :D :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Fri Nov 04, 2011 12:21 am

Dziś jest jeden z piękniejszych dni :cheesy: naszej szarej polskiej piłki nożnej.

Ps oczywiście dzięki (L)egii
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Fri Nov 04, 2011 7:24 pm

Max cieszę się, że Ty się cieszysz chociaż nie wiem z czego :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Beauty_Has_Come » Fri Nov 11, 2011 10:43 pm

Pogoda ladna, dzien udany, humor dopisuje - kolejna ksiazka do czytania usmiecha sie do mnie z polki :)
Image

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Sat Nov 12, 2011 10:35 am

A powiedz Beauty jaka książka się tak do Ciebie uśmiecha?
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Beauty_Has_Come » Tue Nov 15, 2011 7:17 pm

Obecnie to "Trucizna" Alex Kavy - bardzo lubię czytać i czytam kiedy tylko mogę, choć po całym dniu pracy czasami brak już siły ;)
W tej chwili wyczekuję w kolejce w bibliotece na nową powieść obyczajową Kate Morton
http://merlin.pl/Milczacy-zamek_Kate-Mo ... A20B38.LB1
Jej ostania - Zapomniany ogród - po prostu mnie urzekła :]
Image

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Tue Nov 15, 2011 10:09 pm

Kiedyś chyba czytałam coś Pana Kavy ale nie pamiętam co to było. Ja obecnie czekam na Ullysesa. Od jakiegoś czasu nie mogę go dorwać w bibliotece. W między czasie czytam sobie Czystą Krew na kompie. Co pewnie ucieszy Goyę bo w końcu zaczynam 11 część. :D Osobiście nie wyobrażam sobie życia bez książek.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Wed Nov 16, 2011 10:39 am

Widze, że u wszystkich zmiany za zmianami ;)
Mój grafik ostatnio bardzo napięty, angielski, aerobic, szkola oczywiscie i troszke pracy.
Jeszcze przydałoby się jakoś książeczke poczytać, bo tak jak do Beaty uśmiechają się do mnie z półki, ale póki co zakopana w notatkach na kolokwium.

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by czarny » Sat Nov 26, 2011 8:57 pm

jest zadanie w temacie Zana - dla zdolnych którzy mają trochę czasu. z góry dzięki! :wink:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Mon Nov 28, 2011 2:00 pm

Czarny mnie trochę zainspirował tym swoim zadaniem z wątku ZAN. A skoro zaczeło się robić u nas trochę głucho więc wpadł mi do głowy pewien pomysł. Każdy z nas zna jakieś opowiadanie po angielsku, które chciałby przeczytać bądź podzielić się z innymi ale przeszkadza mu w tym bariera językowa. Więc skoro już przetłumaczyłam coś dla Czarnego to polecam się reszcie Roswellian. Podawajcie tytuły i autorów ( najlepiej od razu z linkiem) a ja zabiorę się za tłumaczenie i pozwolenie na publikację u nas. Dzięki temu ożywimy trochę dział Twórczośći i naszego małego Bloga :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Matt
Gość
Posts: 31
Joined: Fri Jul 22, 2011 6:32 pm

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Matt » Wed Dec 07, 2011 9:32 pm

Witam, trochę czasu minęło.
Uderzę od razu z ostrym pytaniem, dokąd na święta? Czy znacie jakieś sympatyczne miejsca w Polsce, jakieś hoteliki, w których można oderwać się od wigilijnych dań i przede wszystkim przygłupiej rodziny?
Znalazłem dwa ciekawe hotele SPA w mieście Ostróda http://www.willaport.pl/pl/hotel/ http://www.hotelplatinum.pl/pl/restauracjaibar/
Co o tym myślicie, może polecicie coś innego?
Pozdrawiam

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Wed Dec 07, 2011 9:54 pm

Przykro mi ale u mnie jak święta to tylko z rodzinką. Mniej czy bardziej lubianą ale z cała rodziną. I to przeważnie w marszu. Najpierw do teściów potem do mojego taty i siostry po drodze do domu jedna babcia i jeszcze dziadkowie weża. :D Ale bynajmniej nie muszę się martwić o gotowanie tych wszystkich potraw.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Matt
Gość
Posts: 31
Joined: Fri Jul 22, 2011 6:32 pm

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Matt » Thu Dec 08, 2011 8:03 pm

No to chociaż ktoś będzie miał udane święta.
Femii byłaś grzeczna w tym roku? Spodziewasz się Mikołaja?

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Thu Dec 08, 2011 10:15 pm

Oczywiście, że byłam grzeczna. I Mikołaj już u mnie był. Wąż wrócił w niedziele ze Szwecji po półtorej miesiąca. To wystarczy mi za wszystkie prezenty. :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by czarny » Tue Dec 13, 2011 10:48 pm

a ja Wam już teraz życzę wesołych świąt i wszystkiego dobrego w nowym roku! (wyjeżdżam i za parę dni do końca roku nie będę już miał dostępu do sieci). :)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 19 guests