Roswelliański BLOG :-)

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

Post Reply
User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Sat Mar 06, 2010 11:38 pm

Nie wiem czy przypadnie wam to do gustu ale wpadłem dziś na pomysł byśmy prowadzili wspólnego Roswelliańskiego BLOG-a :D
Niech to będzie miejsce w którym każdy będzie mógł napisać o Roswell i nie tylko wszystko na co ma tylko ochotę. Miejsce gdzie będzie można się pośmiać jak i zarówno poważnie porozmawiać, wyrzucić z siebie to wszystko co nam leży na sercu, odreagować wszelkie stresy, napisać co dziś ciekawego robiliśmy, pochwalić się czym tylko mamy ochotę, poradzić się w jakiejś sprawie i pisać co nam się żywnie podoba :D Mówiąc w skrócie Roswellianie piszcie co tylko chcecie i pytajcie o co tylko chcecie na każdy dowolny temat :D

WEDŁUG MNIE TO FAJNY POMYSŁ KTÓRY RÓWNIEŻ PRZYCZYNI SIĘ DO OŻYWIENIA NASZEGO FORUM A PRZY OKAZJI MOŻE I DO NAWIĄZANIA MIĘDZY NAMI PRZYJAŹNI NA LATA :P
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Beauty_Has_Come » Sun Mar 07, 2010 5:33 pm

MAX EVANS wrote:Nie wiem czy przypadnie wam to do gustu ale wpadłem dziś na pomysł byśmy prowadzili wspólnego Roswelliańskiego BLOG-a
Ciekawy pomysł, Max :). A jakie przewidujesz grono odbiorców tego bloga? I czym by się różniło zamieszczanie notek tam, od zamieszczania ich na forum? Tutaj również dyskutujemy na różne tematy :)

Więc - na czym będzie polegała różnica pomiędzy tym blogiem a forum? Napisz, chętnie przeczytam :)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Sun Mar 07, 2010 5:53 pm

Beauty_Has_Come wrote:
MAX EVANS wrote:Więc - na czym będzie polegała różnica pomiędzy tym blogiem a forum? Napisz, chętnie przeczytam :)
Beauty_Has_Come ZDECYDOWANIE źle mnie zrozumiałaś :? Chodzi mi o to by tu w tym temacie był nasz BLOG. Wiem że to nie będzie przypominać prawdziwego BLOG-a ale lepszy ryc niż nic? Nawet przez chwile nie pomyślałem o tym by zakładać gdzieś na innej stronie BLOGA. Jeśli mamy gdzieś go prowadzić to wyłącznie jedynie tu na na naszym forum.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Beauty_Has_Come » Sun Mar 07, 2010 5:57 pm

MAX EVANS wrote: Beauty_Has_Come ZDECYDOWANIE źle mnie zrozumiałaś :?
Ach, to tutaj chcesz wprowadzić luźny temat o wszystkim, taki zbiorowy wątek ;) Dla mnie słowo blog oznacza blog ;) Myślałam, że chcesz stworzyć jakieś dodatkowe miejsce w sieci ;)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Sun Mar 07, 2010 6:04 pm

Tak tutaj i wiem że to nie będzie wyglądało tak jak wygląda prawdziwy BLOG ale chodzi mi o to by ten wątek był czymś na wzór BLOGA. Teraz gdy wszystko stało się już jasne zachęcam do wypowiadania się w tym wątku. Jeśli o mnie chodzi to jeszcze dziś dodam w tym miejscu nowy wpis bo JESTEM WŚCIEKŁY :x :x
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Sun Mar 07, 2010 6:53 pm

Jestem WŚCIEKŁY i to na MAXAAAAAAAAAAAAAAA cały chodzę i od półtorej godziny nie mogę się uspokoić bo drużyna której kibicuje od dziecka i którą KOCHAM całym sercem przegrała z outsiderem ligi :x ostatnią drużyną w tabeli :x Nie mogę się z tym pogodzić i znów przez dwa dni będę chodził jak struty :x A miało być tak pięknie wystarczyło wygrać i objąć prowadzenie w tabeli ale nie przecież oni zawsze muszą w najważniejszym momencie zagrać jak
BANDA FRAJERÓW?
Normalnie mnie nosi bo nie umiem sobie w żaden racjonalny sposób wytłumaczyć jak ostatnia drużyna w tabeli z 50.000 miasta może ograć najlepszą drużynę w Polsce i to na naszym stadionie gdzie nie przegraliśmy od dwóch lat? Czuje się taki bezsilny i rozbity mam doła i to wielkiego :( Założyłem ten wątek między innymi po to byśmy w taki sytuacjach jak ta mogli z siebie wyrzuć to co leży nam na sercu ale w najczarniejszych snach nie spodziewałem się że będzie to miało miejsce już dziś po dzisiejszym meczu TO JEST PO PROSTU NIEMOŻLIWE :(
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Beauty_Has_Come » Sun Mar 07, 2010 7:28 pm

To się nazywa Życie, a pewne rzeczy dzieją się w nim niespodziewanie. Myślę, że mimo całego żalu nie opuścisz swojej drużyny, i dalej będziesz jej kibicował. Może po prostu mieli gorszy dzień? To tylko ludzie...

Trzymaj się ciepło :)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Sun Mar 07, 2010 11:16 pm

Beauty_Has_Come wrote:Myślę, że mimo całego żalu nie opuścisz swojej drużyny, i dalej będziesz jej kibicował
Nie opuścił by jej nawet gdyby przegrała sto takich meczów i nawet gdyby spadła z ligi bo te słowa "My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się, będziemy z Tobą zawsze i na dobre i na złe, Legia albo śmierć, Legia albo śmierć, podnieś głowę i zaciśnij pieść" ZOBOWIĄZUJĄ.

DZIĘKI za słowa otuchy :|
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Czips » Tue Mar 09, 2010 11:17 am

ło - to jeszcze powiedz co to za drużyna ;>
ja piłką nożną się interesuje raczej luźno, ale! jako że swego czasu, zanim nie wybudowali pełno wieżowców - z okna miałam widok na stadion GieKSy. Wiec nic dziwnego w tym, że jeśli komuś kibicuje to właśnie GKS Katowice... nawet jak znowu będą w czwartej lidzie... więzy krwi i te sprawy.
Ale to nie wszystko - więzy krwi to jedno, a więzy miłosne to drugie i dlatego też w pewnym stopniu zostałam zmuszona do kibicowania ŁKSowi :D

A skoro to blog- to
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
za dwie godziny i 13 minut mam drugi termin egzaminu na prawko!!
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Beauty_Has_Come » Tue Mar 09, 2010 1:49 pm

Czips wrote: A skoro to blog- to
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
za dwie godziny i 13 minut mam drugi termin egzaminu na prawko!!
Czekamy, aż zablogujesz tu o wynikach :cheesy:
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Tue Mar 09, 2010 2:02 pm

Czips wrote:ło - to jeszcze powiedz co to za drużyna ;>
"My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się, będziemy z Tobą zawsze i na dobre i na złe, Legia albo śmierć, Legia albo śmierć, podnieś głowę i zaciśnij pieść"
Wszystko już chyba jasne :D
Czips wrote:Ale to nie wszystko - więzy krwi to jedno, a więzy miłosne to drugie i dlatego też w pewnym stopniu zostałam zmuszona do kibicowania ŁKSowi :D
Chłopak z Łodzi więc tu również wszystko jasne :D Dobrze że ŁKS-owi a nie Żydzew-owi :evil:
Czips wrote:A skoro to blog- to
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
za dwie godziny i 13 minut mam drugi termin egzaminu na prawko!!
Więc POWODZENIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA bo doskonale wiem co to znaczy przekonałem się o tym kilkukrotnie na własnej skórze :?
Daj znać jak już będziesz po czy do przodu czy w plecy?

PS właśnie o takie luźne wpisy jak ten o egzaminie chodziło mi przy zakładaniu tego mini BLOG-u :D Mam nadzieję że inni również to podłapią :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Beauty_Has_Come » Tue Mar 09, 2010 2:05 pm

A ja zaraz poczytam kawałeczek nowego Dana Browna "Zaginionego symbolu" :D jeśli czytaliście to nic mi nie mówcie, jestem dopiero w połowie :D
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Tue Mar 09, 2010 2:11 pm

Beauty_Has_Come wrote:A ja zaraz poczytam kawałeczek nowego Dana Browna "Zaginionego symbolu" :D jeśli czytaliście to nic mi nie mówcie, jestem dopiero w połowie :D
I o to mi chodziło to jest właśnie toooooooooooooooooooooooooooooooooooo podłapałyście myśl która mi przyświecała przy tworzeniu tego Roswelliańskiego BLOG-a :D Od razu humor mi się polepszył już nawet jestem w stanie powoli zacząć się przymierzać do tego by zapomnieć o tym tragicznym wyniku z Niedzieli :|
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Beauty_Has_Come » Tue Mar 09, 2010 2:18 pm

MAX EVANS wrote:[Od razu humor mi się polepszył już nawet jestem w stanie powoli zacząć się przymierzać do tego by zapomnieć o tym tragicznym wyniku z Niedzieli :|
Super :D Cieszę się, że już troszkę się z tym oswoiłeś i wraca Ci humor, między nami Roswellianami :D . A jeśli masz gorszy moment to polecam taki twór, jak Forum Humorum http://forum.gazeta.pl/forum/f,384,Forum_Humorum.html. Jak mam zły dzień, to idę m.in. tam na chwilkę poprawić sobie humor - ludzka fantazja nie ma granic ;) I jakoś zaraz staje się bardziej optymistycznie nastawiona do życia :D
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Tue Mar 09, 2010 2:24 pm

Beauty_Has_Come wrote:A jeśli masz gorszy moment to polecam taki twór, jak Forum Humorum http://forum.gazeta.pl/forum/f,384,Forum_Humorum.html. Jak mam zły dzień, to idę m.in. tam na chwilkę poprawić sobie humor - ludzka fantazja nie ma granic ;) I jakoś zaraz staje się bardziej optymistycznie nastawiona do życia :D
Ja na gorsze momenty preferuje nastrojową muzykę między innymi z naszego Roswell ale dzięki za inicjatywę z twojej strony :P i POZDRAWIAM :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Wed Mar 10, 2010 2:27 pm

Słuchajcie kochani chciałabym was zapytać o opinię.

Otóż należę do koła Finansów i Zarządzania na mojej uczelni....- aktualizujemy naszą ulotkę.
Dotychczas nasza była ona dolarem z logiem naszego koła na środku.
Jednak ostatnio pojawił się pomysł żeby zamienić dolara na euro.
Przewodnicząca naszego koła ma sentyment do dolara jako, tradycji, a nasze kolo jest najdłużej działającym na uczelni.... bla bla bla.
Ktoś rzucił hasło, żeby zapytać postronne osoby- czy lepiej kojarzy im się dolar czy euro.
I będzie głosowanie :D

A więc jaka jest wasza opinia?

Chciałam zamieścić zdjęcie tej naszej ulotki, żebyscie mogli zobaczyć, ale niestety nie potrafię.

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Beauty_Has_Come » Wed Mar 10, 2010 2:40 pm

irien7 wrote:A więc jaka jest wasza opinia?
Ja głosuję za euro :D Symbolem integracji na rynku walutowym :)
Image

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Wed Mar 10, 2010 3:04 pm

irien7 wrote:A więc jaka jest wasza opinia?
Ja głosuję za dolarem bo taką walutą płaci się w Roswell :cheesy:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Thu Mar 11, 2010 2:05 pm

Roswellianie coście tak zamilkli? Nie logowałem się od wczorajszego południa i myślałem że dziś nie dam rady przeczytać tych waszych wszystkich postów a tu pusto? :?
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Czips
Zainteresowany
Posts: 283
Joined: Sun Dec 18, 2005 11:12 pm
Location: Katowice rulezz

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Czips » Thu Mar 11, 2010 6:18 pm

ja głosuję za euro - w końcu to teraz zaraz po funcie najsilniejsza waluta na ryknu!
kiedyś $ był symbolem dominacji i władzy, ale te czasy już minęły. Teraz € ma swoje pięć minut i one jest symbolem potęgi i wspólnoty.
o tak... powinno być euro - zresztą bliżej nam do euro niż dolara :)

co do egzaminu - nie zdałam :/
koleś już od samej obsługi pojazdu chciał mnie uwalić - widać było, że cham. Ale się na placu nie dałam, więc na mieście se szukał, aż se znalazł... eh. no nic. Może następnym razem się powiedzie.
Godzina późna, wychodzę.
Oślepia mnie księżyc,
Oślepia mnie uczucie,
Wracam... Sam...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 21 guests