Roswelliański BLOG :-)

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Wed Aug 17, 2011 12:22 am

Roswellianie dziś przeżyłem jeden z tych momentów w życiu którego się nie zapomina, mianowicie kupiłem swój pierwszy samochód :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Thu Aug 18, 2011 10:15 am

MAX EVANS wrote:Roswellianie dziś przeżyłem jeden z tych momentów w życiu którego się nie zapomina, mianowicie kupiłem swój pierwszy samochód :D
Super.
Daj znać jak się sprawuje.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Thu Aug 18, 2011 12:36 pm

Jak na razie bez zarzutu :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Thu Aug 18, 2011 12:47 pm

MAX EVANS wrote:Jak na razie bez zarzutu :D
A jaki to model, jeśli można wiedzieć?

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Thu Aug 18, 2011 11:13 pm

Pewnie że można :wink: 95 konna Meganka w Sedanie choć do ostatniej chwili miał być hatchback :wink:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Matt
Gość
Posts: 31
Joined: Fri Jul 22, 2011 6:32 pm

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Matt » Fri Aug 19, 2011 4:39 pm

Który to roczek Max?

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Fri Aug 19, 2011 7:52 pm

MAX EVANS wrote:Pewnie że można :wink: 95 konna Meganka w Sedanie choć do ostatniej chwili miał być hatchback :wink:
No no, takie pojęcia jak sedan i hatchback nie są mi obce ;)

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Fri Aug 19, 2011 10:44 pm

Swoje latka już ma bo na papierze to 99 ale w praktyce 02 :cheesy:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Sat Aug 20, 2011 10:52 pm

Max gratuluję zakupu. Mam nadzieje, że będzie dobrze służył. Przepraszam, że się trochę nie odzywałam. Najpierw mnie dopadła choroba, do tego kolejna przeprowadzka to teraz mam kompletnego doła. Straciłam pracę. :( :( Wiec teraz siedzę i piję już drugi wieczór. Mój Wąż jest kochany. Strasznie mnie wspiera. Mówi, że to nic. Ale ja się tak strasznie czuję. Kopletnie bezwartościowa. :( :( Nigdy nie myślałam, że moja praca jest tak ważna dla mnie. Ale jak to mówią : Docenisz dopiero jak stracisz.
Odezwę się jak dojdę do siebie.
Kocham Was wszystkich.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by czarny » Sun Aug 21, 2011 12:12 am

koniec jednego jest zawsze początkiem drugiego - masz szansę zadziałać, żeby to drugie było lepsze niż pierwsze. ;)

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Sun Aug 21, 2011 10:22 am

Nie łam się femii bo nigdy nie może być idealnie :? ale na pewno wszystko się jakoś ułoży :wink:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Mon Aug 22, 2011 9:41 am

Chłopaki dobrze mówią.
Trzymamy kciuki, aby twoja kolejna praca była lepsza.I abyś nie tęskniła za starą.
Takie już to zycie jest.
A co najważniejsze nie możesz o sobie myśleć, że jesteś bezwartościowa. Praca to tylko praca. Nie jest wyznacznikiem niczego.
Ja tam uważam, że w życiu bardzo wiele zależy od szczęścia.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Mon Aug 22, 2011 3:17 pm

Już jestem, nie było mnie tylko tydzień a tu takie wydarzenia !! Max gratuluję mam nadzieję że nowe autko nie będzie sprawiało problemu, femii biedactwo będzie dobrze, to tylko praca. Wiem że są z niej pieniążki i czujesz się spełniona kiedy dobrze dajesz sobie radę, no i jeszcze dochodzi przywiązanie do miejsca pracy, ale takie rzeczy się zdarzają, a dzielne dziewczynki takie jak ty dają sobie radę. Najważniejsze, że masz wsparcie to naprawdę pomaga. Więc nie płacz i nie pij tylko idź do fryzjera, kosmetyczki czy masażysty i pełna energi, pozytywnie nastawiona zacznij szukać nowej pracy. Nikt nie odmówi zadbanej kobiecie z powerem do działania. My też Cię kochamy i trzymamy kciuki :!: :wink:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Tue Aug 23, 2011 2:45 pm

Hej wszystkim. Wróciłam. Już mi trochę przeszło. Ale żeby problemów było mało to do niedzieli muszę się przeprowadzić. A to znowu kasa, stres i jeden wielki syf. Najgorzej to wytłumaczyć ptysiowi, że znów zmienia domek. A on jest tak kochany, że pakuje swoje zabawki i mówi, że będzie fajnie. :D Co do pracy to niech żałują tej głupiej redukcji etatów. Byłam dobra w tym co robiłam i zobaczą jak to jest beze mnie. A podobnoć z urzędowej posady nikt nie zwalnia. Beczka śmiechu co?
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Fri Aug 26, 2011 9:32 pm

Moi drodzy Roswellianie. Tak jak mówiliście. Po burzy zawsze wychodzi słońce. Pracy jeszcze nie mam ale za to mam lepsze wiadomości. Jak wiecie dziś jest 26 sierpnia. Dzień, w którym odebrałam dyplom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś rano dowiedziałam się że zdałam egzaminy zawodowe. Jestem oficjalnym technikiem administracji :!: :!: :!: ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^
Przy takiej informacji to mój brak pracy i przeprowadzka nic nie znaczą. Osiągnęłam jeden z moich celów. :D :D I jestem z siebie strasznie dumna. I tak dziś piję ale nie z rozpaczy ale ze szczęścia. ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ Obyśmy wszyscy mieli taki powód by się napić. Do zobaczenia po niedzieli(po przeprowadzce)
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Sun Sep 04, 2011 7:22 pm

Drodzy Roswellianie, jestem zawiedziona. Minął już ponad tydzień od mojego ostatniego postu a tu cisza. I jak tu się cieszyć ze zdanego egzaminu jak nie mam się komu pochwalić . :( Odezwijcie się.

P.s przepraszam za dublowanie postów.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Matt
Gość
Posts: 31
Joined: Fri Jul 22, 2011 6:32 pm

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Matt » Mon Sep 05, 2011 9:47 pm

Femii gratuluję, a co to był za egzamin? I jak w końcu z twoją pracą, ruszyło się coś do przodu czy jak to wygląda. Jestem trochę nie w temacie, bo jakiś czas już nie zaglądałem na forum.
Zaczął się wrzesień, a ja nie lubię września...kojarzy mi się ze szkołą...
Dodam ciekawostkę, że kuzyn wrócił z wakacji z Dubaju...nie skomentuje zdjęć, filmów ani pokoju, w którym sobie mieszkał...po prostu bez komentarza i dodam tylko, że niektórzy ludzie mają w życiu po prostu duużo jeb***** szczęścia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Tue Sep 06, 2011 12:30 pm

Femii cieszymy się razem z Tobą :)

Matt to prawda, życie niesprawiedliwie rozdziela.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Tue Sep 06, 2011 5:54 pm

Dziękuje bardzo. To był egzamin zawodowy. Na technika Administracji i prawa administracyjnego.
Co do Dubaju to bardzo zazdroszczę. Mam znajomą, której tata tam mieszka. Jak dla mnie to jak mieszkać w raju.
Ja praktycznie nie odczułam tego, że jest wrzesień. Mam wrażenie, że dalej są wakacje. Ale to chyba przez brak pracy. Której swoją drogą cały czas szukam.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Matt
Gość
Posts: 31
Joined: Fri Jul 22, 2011 6:32 pm

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Matt » Thu Sep 08, 2011 8:15 pm

Znajdziesz i pracę, daj sobie trochę czasu, ale najważniejsze, że nie jesteś sama i cały czas ktoś cię wspiera.
Mi tym czasem zbliża się poprawka z przedmiotu, którego nie zaliczyłem...ciekawe kiedy zacznę się uczyć.
W robocie, jak od święta, usłyszałem dziś w radiu bardzo znajomą nutę, mianowicie Dido - Here With Me. To było miłe.
Jeśli chodzi o seriale obecnie oglądam Nikitę... ;) Bez śmiechu, ale naprawdę w porządku serial i wciąga.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests