Roswelliański BLOG :-)

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
Matt
Gość
Posts: 31
Joined: Fri Jul 22, 2011 6:32 pm

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Matt » Sun Jul 31, 2011 11:57 am

Helo, to ja my_blink. Nie będę pisał w sprawie starego loginu, nie ma sensu.
Skoro mowa o serialach, nie mogę przekonać się do True Blood, ale za to podzielę się linkiem do piosenki z filmu Twilight. Jacyś fani serii Twilight? Piosenka świetna...
http://www.youtube.com/watch?v=mPaG63qv6lo

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Sun Jul 31, 2011 7:12 pm

Oh dziękuję femii to chyba jest boneshead onepoinsix ale nigdzie nie można tego przesłuchać. No trudno poczekam do września może udostępnią tą piosenkę, ludzie z ameryki też mają z tym problem :wink: Taa True Blood to dość kontrowersyjny serial nie każdy przepada za czymś tak odjechanym. W 5 sezonie pewnie się okaże,że tak jak Jason kiesyś mówił istnieję Wielka Stopa i pewnie stoczą walkę z oszalałym Św Mikołajem :lol: A jeśli chodzi o Twilight czytało się kiedyś :tak: Ale Twilight jest jak dobranocka w porównaniu z Czystą Krwią. A Starlight Muse to nie z oficjalnego soundtacku sagi. Jest fajne wideo z tą piosenką na temat Roswell, Myblink jak będziesz chciał to dam Ci linka. Ja bardzo lubię piosenki z tej sagi, są bardzo nastrojowe, ale moim zdaniem najlepiej ścieżkę dźwiękową dobrali do Zmierzchu. Będę musiała sobie ściągnąć pewnie z chomika czystą krew. Tylko, że kurka nienawidzę czytać na kompie, oczy potem bolą jak cholera. Czekałam aż wydadzą wszystkie części i będą dostępne w księgarniach, ale raczej szybko to się nie zdaży, bo słyszałam o jakiś ponoć kłopotach w wydawnictwie. Femii, a powiedz mi, książkę czyta się innaczej niż serial ? Tzn wiadomo, że książka zawsze będzie lepsza od ekranizacji, tylko w tym przypadku chodzi mi o klimat i fabułe. Podobna do serialu ? Taka sama ? Bo nie chce czytać rozbudowanego opisu odcinków. Ps Ponoć w książce Eric jest so much better is that true ? Wiem wiem moja miłość powoli przejawia się w obsesje,ale tylko spójrzcie na Erica, ty pewnie femii też tak masz :jezyk:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Sun Jul 31, 2011 7:41 pm

Goya ja normalnie przesłuchiwałam na Amazon.com oczywiście nie w całości tylko fragmentami. Nie bardzo rozumiem Twoje stwierdzenie, że jestem boneshead onepoinsix. Może gorzej z moim angielskim (w co szczerze wątpie :D ) ale to raczej nie było miłe.
Eric w książce jest lepszy. Tam jest prawdziwym wikingiem. Nie żeby Alexandrowi czegoś brakowało ale jego postać po prostu wypada korzystniej. Ja czytając miałam przed oczami Alexandra ale jego osobowość była lepsza. :D Bardziej złożona i skomplikowana. No i oczywiście jego miłość do Sookie jest prawdziwsza i czystsza. (Chyba się wygadałam). Pan Alan Ball dużo pozmieniał więc książki na pewno nie są rozbudową odcinków. Jest dużo podobnych momentów a nawet kwestie bywają takie same ale tylko dlatego, że były dobre. Tak naprawdę Ball miesza wątki ze wszystkich części. Na kompie nie czyta się tak źle. Zawsze możesz wrzucić w telefon bądź wydrukować. Jeśli będziesz chciała to mogę Ci wysłać jak podłączę się u siostry. Wracając do Erica to mam to samo co ty Goya. ^_^ Jak kiedyś był Anioł i Spike ^_^ ^_^ ^_^ z Buffy tak teraz mamy Erica
Myblink jest sens bo miałeś tam nabitą określoną liczbę postów. Wiem, że to nie ma większego znaczenia ale zawsze świadczy o Twoim zamiłowaniu do Roswell. ^_^
Jeśli chodzi o True Blood to warto dam im szanse. Serial potrafi wciągnąć. Ja na początku byłam tak zaślepiona wspomnieniami o Buffy, że nie mogłam się długo przekonać to tego nowego podejścia do wampirów.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Sun Jul 31, 2011 9:07 pm

Piosenka nazywa się chyba boneshead onepointsix :lol: Nic obraźliwego Chyba się nie pogniewałaś co :?: :cheesy: Jeśli chodzi o części True Blood to najpierw poszukam w necie, a jak będe miała problem to zgłoszę się do Ciebie, wiem że jesteś bardzo pomocną istotką, ale nie będę Cię wykorzystywać. Bardzo dziękuję za pomoc :wink:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Sun Jul 31, 2011 11:26 pm

Widzisz Goya to kwestia mojego zabiegania i robienia wszystkiego na szybko. Źle przeczytałam i nie zrozumiałam kontekstu zdania. I nie obraziłam się więc się nie przejmuj. :D Na przyszłość będę bardziej się przykładała do czytania. Obiecuję. :D
Jestem szczęśliwa, że mogę pomóc więc nie czuję się wykorzystywana. Polecam się na przyszłość.
Co do tej piosenki to jest tak jak mówiłam wcześniej. Po prostu jej jeszcze nie ma. Soundtrack z trzecim 3 sezonem będzie dopiero na jesień. Nawet na itunes nie ma tego nagrania. Więc jesteśmy bezradni. :( Trzeba czekać
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Matt
Gość
Posts: 31
Joined: Fri Jul 22, 2011 6:32 pm

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Matt » Mon Aug 01, 2011 7:35 pm

Femii napisałem do admina, zobaczymy. Goya ta piosenka Starlight może nie była w spisie, ale leciała z końcowymi napisami ;) Ostatnio załapałem się na końcówkę w tv. Czekam na link od ciebie.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Tue Aug 02, 2011 4:36 pm

Myblink,a w której części leciało Starlight? Bo wydaje mi się, że w zmierzchu na końcu leciało Leave out all the rest. Chyba, że oglądałeś New Moon i tam to dali to napisów :roll: Tu jest link szczerze wideo naprawdę fajnie zrobione.http://youtu.be/A5LUSxylWn0
A do Ciebie femii skrobne maila, żeby nie zanudzać innych :wink: Irien, Max gdzie jesteście ?

User avatar
Matt
Gość
Posts: 31
Joined: Fri Jul 22, 2011 6:32 pm

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Matt » Tue Aug 02, 2011 8:07 pm

Bardzo fajnie zrobiony filmik, podobał mi się. Jeśli chodzi o Starlight, to leciało na koniec z napisami w pierwszej części, nie pamiętam czy to New Moon, nie mogę się połapać już w tych pod tytułach ;)

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Tue Aug 02, 2011 9:32 pm

Czekam z niecierpliwością na maila. I dopinam się do pytania. Gdzie są wszyscy :?: :?:
Ja także jestem fanką Zmierzchu. Ale nie mogę się zdecydować czy wolę książkę czy film.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by czarny » Wed Aug 03, 2011 7:58 am

2 słowa : Przystanek Woodstock!

nie dzwonić do mnie od czwartku do niedzieli, ponieważ będę przez ten czas w stanie nietrzeźwym 24h na dobę. :P dziękuję, dobranoc.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Wed Aug 03, 2011 11:51 am

czarny wrote:2 słowa : Przystanek Woodstock!

nie dzwonić do mnie od czwartku do niedzieli, ponieważ będę przez ten czas w stanie nietrzeźwym 24h na dobę. :P dziękuję, dobranoc.
No to miłego :)

Jesteśmy, jesteśmy zaglądam tu często, ale gorzej z postowanie ;)

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Wed Aug 03, 2011 5:04 pm

Oh czarny ty zły mężczyzno jak ja Ci zazdroszczę :!: :x Femii mail nie doszedł ? Grrr no ja nie wiem chyba jakiś demon opętał mi komputer. Z tego powodu prosiłam Cię w mailu żebyś mi przysłała Martwy aż do zmroku jeśli możesz, bo mój komputer fiksuję :evil:
Tak Cię ładnie proszę chyba nie odmówisz :wink: A i powiedz mi czy oglądałaś odcinki 4 serii, bo ja tu fiksiuję i chcę Cię spytać o pewną scene z serialu odcinek 5 serii 4. Więc pisz elfiku pisz ... :cheesy: Irien postować ! Nie damy o sobie zapomnieć :lol:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Wed Aug 03, 2011 6:20 pm

Czarny jak ja CI zazdroszczę. Byłam na Woodstock razem z bratem jak miałam 16 lat. Wtedy odbywał się w Żarach. Niezapomniane wydarzenie. :D
Goya mail nie doszedł niestety. Ale zaraz wyślę Ci to książkę. I jak już mówiłam oglądam Czystą Krew na bieżąco więc pytaj o co chcesz.
Irien, Goya ma rację. Pisać a nie tylko zaglądać. :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Wed Aug 03, 2011 9:50 pm

femii wrote:Irien, Goya ma rację. Pisać a nie tylko zaglądać. :D
Ok, dziewczyny postaram się poprawić ^_^

Mam do was pytanko oglądałyście może Dextera?
Mi ostatnio zachwalała znajoma, bo ogląda ze swoim.
Ja przedwczoraj chciałam zobaczyć co to, ale niestety nie dałam rady i zasnęłam.
A owczoraj jak na złość nie mogłam zasnąć, ale to już inna sprawa.

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Wed Aug 03, 2011 10:42 pm

Oglądałam kilka odcinków Dextera i nie przekonał mnie do siebie. To nie jest coś co mnie ciekawi. Choć wielu ludzi mówi zachęca i mówi, że jest niesamowity.O gustach się nie dyskutuje. Spróbuj i sama się przekonaj.
Ja wczoraj nie spałam całą noc. Jakiś alarm w samochodzie wył na parkingu pod moim oknem. Tragedia.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Thu Aug 04, 2011 12:10 pm

Roswellianie po 10 dniach walki :evil: z operatorem telekomunikacyjnym powróciłem :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Matt
Gość
Posts: 31
Joined: Fri Jul 22, 2011 6:32 pm

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Matt » Thu Aug 04, 2011 6:22 pm

TP rządzi! ;)
Pisałem do admina w sprawie mojego starego konta i niestety musiało zostać przez przypadek usunięte, szkoda.
DEXTER! DEXTER! Irien to jeden z najlepszych serialów które jeszcze trwają. Obecnie będzie chyba 6 czy 5 sezon, ty niestety musisz oglądać od pierwszego, żeby się wciągnąć. Polecam

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Thu Aug 04, 2011 8:34 pm

Bardzo nas to cieszy Max. Zaczynało się robić nudno. Pamiętajcie, że im nas więcej tym weselej :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Fri Aug 05, 2011 12:44 pm

Jestem w raju ! Chłopak w delegacji 3 dni a ja wolne i sama w domu ! Nie muszę gotować, raz posprzątam i jest czysto nikt nie brudzi i nie marudzi :wink: Aktualnie jestem wciągnięta w inny świat, więc na chwile powracam do rzeczywistości. Uświadomiłam sobie, że gdybym mieszkała sama to raczej nie odżywiałabym się za dobrze, cóż nie chce się gotować dla siebie samej myślisz, że coś przekąsisz w biegu :wink: Dzisiaj zamierzam cały dzień przelerzeć w łóżku a co mi tam mam jeszcze dużo wolnego :P Odgradzam się od świata poprostu maseczki wypoczynek i książeczka od femii :tak:
PS fFemii mail czeka, nie uwolnisz się tak szybko ode mnie :twisted:

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Fri Aug 05, 2011 6:40 pm

Och Goya jak ja bym chciała być sama chociaż przez jeden dzień :D Marzenie nie do spełnienia. Maila odebrałam i odpisałam. I wcale nie zamierzam się od Ciebie uwalniać. W końcu mogę z kimś podyskutować o Czystej Krwi. Mój Wąż nie ogląda żadnych serialu bo to babskie :D . A moja przyjaciółka od serialu i Wielka Fanka Czystej Krwi niestety nie ma czasu.
Cieszę się, że czytasz książkę. Wiem, że czytanie przy monitorze jest męczące ale jak przez to przebrniesz to już nic Cię nie powstrzyma od przeczytania reszty.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests