Roswelliański BLOG :-)

Wszystko nie w temacie.

Moderators: Galadriela, Olka

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by czarny » Sat Jul 02, 2011 6:45 pm

myblink wrote:
Max, napisz lepiej coś o francuskich dziewczynach!
ja tam wolę Polki ;) nie ma lepszych na świecie.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Sat Jul 02, 2011 9:05 pm

Witamy Maxa :)
Czekamy na jakieś ciekawe opowieści ^_^
femii wrote:Myblink, Goya, Irien będę za was trzymać kciuki z całej siły więc na pewno zdacie. Jestem tego bardziej niż pewna ^_^ ^_^
Dziękujemy, będzie dobrze moi drodzi, mam dziś dobry humor :cheesy:

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Mon Jul 04, 2011 12:49 am

Wieżę widziałem choć nie w celach turystycznych tam pojechałem :wink: a co do Francuzek to przy Polkach nie mają najmniejszych szans, choć zdarzały się wyjątki :jezyk:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Mon Jul 04, 2011 10:29 am

Obroniłam !!!!! i Technik zrobiony !!!!! O Boże nie wierzę :wow: Jestem taka szczęśliwa, trzeba będzie to uczcić koniecznie, choć nie wiem co mój luby wymyślił :roll: Oby coś dobrego ^_^ Pogadałam sobie jeszcze dzisiaj z dziekanem a ten opowiadał jak jedna dziewczyna ubrała się w miniówkę i bluzkę z dekoltem do pasa i poszła zdawać. To ten kazał jej zamknąć drzwi na klucz (dziwczyna ponoć nie złą minę zrobiła :D) i patrzył jej prosto w biust. Zaważył jej trochę tą ocenkę, a jak odchodziła powiedział mi że nie mógł się oprzeć i tą dziewczynę jeszcze w dupkę klepnął. Nie zły amant z niego :roll: Niewiarygodne jak niektóre dziewczyny nie mają do siebie szacunku i myślą że wszystko w życiu załatwią ładnym wyglądem :| Ale przważnie zaliczają się one do kategorii pustak. Myblink Irien trzymam kciuki napewno wam się uda. Uff nie macie pojęcia jak cieszę się że wszystko mam już za sobą :!: :cheesy:
Ps Nie zdążyłam powitać Maxa ale mam nadzieję że mi wybaczycie nie miałam zbytnio czasu wiecie nauka i te sprawy :jezyk: A jakby co to pytałam się co tam z tobą Max nie zapomniałam o tobie, widzisz jaka ze mnie dobra koleżanka :P

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Mon Jul 04, 2011 11:44 am

Goya wrote:Obroniłam !!!!! i Technik zrobiony !!!!! O Boże nie wierzę :wow: Jestem taka szczęśliwa (...)
GRATULACJE!!!! :cheesy:
Moje obrony dopiero się o 17 zaczynają, więc mam pół dnia na szpilkach.
W notatki patrzeć już nie mogę, chciałabym być już po, ale jescze parę godzin...

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Mon Jul 04, 2011 11:52 am

Goya wrote:Obroniłam !!!!! i Technik zrobiony !!!!!
GRATULACJE i dzięki za pamięć :wink:
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by czarny » Mon Jul 04, 2011 1:30 pm

Goya wrote: Niewiarygodne jak niektóre dziewczyny nie mają do siebie szacunku i myślą że wszystko w życiu załatwią ładnym wyglądem :|
ładnym wyglądem to jeszcze pół biedy ;)

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Mon Jul 04, 2011 6:23 pm

czarny wrote:ja tam wolę Polki nie ma lepszych na świecie.
Pięknie powiedziane i bardzo mądrze. Ucz się Myblink od kolegi. A nie o obce się pytasz :!:
Goya wrote:Obroniłam !!!!! i Technik zrobiony !!!!! O Boże nie wierzę
Gratulacje Goya. Byłam pewna, że Ci się uda. Teraz czekamy ma resztę dobrych info od Irien i Myblinka.
czarny wrote:ładnym wyglądem to jeszcze pół biedy
Niestety ale prawda jest taka, że ładnym jest dużo łatwiej w życiu. Czy to kobieta czy facet. Ładna osoba ma zawsze większe szanse.

Max stęskniliśmy się za Tobą więc teraz musisz często do nas zaglądać. ^_^ ^_^
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by myblink » Mon Jul 04, 2011 8:20 pm

Pisemny ZDANY !!! ;) Ustny w piątek, ale to już poleci
Gratuluję Goya!
Czekamy na dobre wieści od Irien
We're TAKERS

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Mon Jul 04, 2011 9:04 pm

Gratulacje Myblink :!: :!: :!: Jeszcze tylko Irien. I możemy spać spokojnie.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by czarny » Mon Jul 04, 2011 9:07 pm

femii wrote: Niestety ale prawda jest taka, że ładnym jest dużo łatwiej w życiu. Czy to kobieta czy facet. Ładna osoba ma zawsze większe szanse.
nie ładne to co ładne tylko to ładne co się komu podoba ;) po drugie to czy ktoś jest ładny wbrew pozorom w dużej mierze zależy od niego samego (dieta, sport, styl ubierania itp.). mnie raczej chodziło, że taka gra na ludzkich popędach to jeszcze pół biedy, gorzej kiedy przechodzi się do czynów ;)

P.S. gratulacje wszystkim.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Mon Jul 04, 2011 9:51 pm

Dopiero do domu dotarłam ;)
Obroniona na 5 :cheesy:
To chyba moc waszych kciuków ^_^

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Mon Jul 04, 2011 9:58 pm

Gratulacje Irien :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Wiedziałam, że wszystkim się uda.
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by irien7 » Mon Jul 04, 2011 10:04 pm

Dzięki Femii :)

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by myblink » Tue Jul 05, 2011 6:17 pm

Gratulacje Irien!! Dobra nasza

Goya: W sprawie mojego kolana. Dzisiaj pierwszy raz zaczęło boleć przy wyprostowywaniu i szczerze mówiąc ból był bardzo wyczuwalny podczas chodzenia, aż zacząłem chwilami kuleć. Ból pojawił się jednak nie z przodu gdzie słychać tajemnicze przeskakiwanie kości, ale z boku rzepki, od strony wewnętrznej.
W tym tygodniu nie mam czasu, ale w poniedziałek idę po skierowanie do lekarza. Najgorsze jest to, że na wizytę będę czekał dobre 2/3 tygodnie.
Mam tylko nadzieję, że jutro będę mógł chodzić normalnie.
To pierwsza taka dolegliwość. Ratunku?
We're TAKERS

User avatar
femii
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Sat Dec 17, 2005 11:17 pm
Location: Stockholm
Contact:

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by femii » Tue Jul 05, 2011 8:22 pm

Myblink a nie macie u siebie takiej półprywatnej przychodni? W takich nie trzeba czekać tygodniami a jak powiesz, że masz skierowanie i chcesz mieć wizytę na Narodowy Fundusz Zdrowia to nic nie płacisz. :D :D
I thought our story was epic, you know, you and me. Spanning years and continents. Lives ruined, bloodshed. EPIC.

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by MAX EVANS » Wed Jul 06, 2011 12:01 am

Irien przyłączam się do gratulacji :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
myblink
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Tue May 03, 2011 7:27 pm
Location: Działdowo

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by myblink » Wed Jul 06, 2011 6:27 pm

Femii, u mnie jedyny ortopeda jest w szpitalu...ale porażka.
Na szczęście dzisiaj kolano w ogóle nie bolało, więc co się stało wczoraj to nie mam pojęcia.
We're TAKERS

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by Goya » Thu Jul 07, 2011 10:37 am

Jestem, nareszcie dotarłam. Wszystkim gratuluję i dziękuję za kciuki (najwyraźniej coś w nich jest, jakaś tajemnicza moc :lol: )
Myblink na takie bóle bardzo dobra jest maść końska trudno powiedzieć dlaczego boli Ciebie w innym miejscu, ponieważ nie widzę kolana i tak troszkę trudno mi powiedzieć wiesz zootechnik nie wie aż tyle o ludziach, ale wiadomo że jakąś tam wiedze posiadam.
Mnie najbardziej denerwuję to, kiedy przychodzi do nas na wykłady babka i mówi że nie jest specjalitą np od pszczół i uczy się razem z nami, drukuję coś z wikipedii kiedy mamy mnóstwo książek gdzie jest wszystko szczegółowo opisane a z wikipedii mogę skorzystać jak
chce sprawidzić wiek Pameli Anderson a nie jak chcę się czegoś nauczyć i to jeszcze będąc na studiach :roll: Wiadomo że ładnym ludziom jest łatwiej ale niektórzy wykorzystują to do niecnych planów :wink: Jeśli ja kończąc studia czy zdawając prawo jazdy odwinęłabym taki numer szczerze mówiąc bałabym się wyjechać na ulicę ponieważ wiedziałabym że dana ocena nie jest adekwatna do mojej wiedzy, ale najwyraźniej niektórym to nie przeszkadza :| Takie rzeczy zawsze będą i tylko współczuję tym pustym dziewczyną. Myblink ja tam rozumiem twoję zainteresowanie francuzkami, nie było Cię tam więc chciałeś się dowiedzieć jakie są i czy Polskie dziewczyny faktycznie są najpiękniejsze ^_^

User avatar
czarny
Nowicjusz
Posts: 124
Joined: Sat Jan 08, 2011 4:47 am

Re: Roswelliański BLOG :-)

Post by czarny » Thu Jul 07, 2011 12:37 pm

Goya wrote: Jeśli ja kończąc studia czy zdawając prawo jazdy odwinęłabym taki numer szczerze mówiąc bałabym się wyjechać na ulicę ponieważ wiedziałabym że dana ocena nie jest adekwatna do mojej wiedzy, ale najwyraźniej niektórym to nie przeszkadza :|
dobre podejście, ja mam takie samo dlatego z wielu rzeczy uczciwie zrezygnowałem, moja ambicja nie jest warta swojego ani tym bardziej cudzego życia. nie rozumiem studentów medycyny którzy ściągają, chcielibyście potem trafić do takiego lekarza na stół operacyjny? ale to też nie do końca jest zasada, taki magister socjologii, humanistyki czy innych kierunków studiów po których od razu idzie się na bezrobocie jest nieszkodliwy więc jak dla mnie na tego typu kierunkach laski mogą sobie nawet przychodzić nago na te egzaminy. :wink:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests